Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NBatuta - Profil | Po 22.11.2010 9:46:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Taky bych měl jedno zrcadlo...

    Nyvana - Profil | Po 22.11.2010 9:39:09

    Josher >> Ano to dá,ale musíš brát rozdíly v mobilech.To je jako u foťáků.

      NJosher - Profil | Po 22.11.2010 9:29:16

      yvana >> Ona i mobilem se dá udělat hezká fotka.Viz ZN.

        Nyvana - Profil | Po 22.11.2010 9:23:01

        Josher >> No to poradí,ale oni mají foťáky parádní a hlavně s tím umí o proti mě:-)

          NJosher - Profil | Po 22.11.2010 9:10:00

          yvana >> Aspoň ti,kterým se tak nedaří,mají inspiraci a něco mohou odkoukat.Když si neví rady,tak se mohou zeptat.Vždy někdo určitě poradí.

            Nyvana - Profil | Po 22.11.2010 9:03:47

            Josher >> To bych nechtěla zakřiknout,ale tady už ty fotky jsou jak od profíků a my mazalové máme pocit méněcenosti:-)))))))))))

              NJosher - Profil | Po 22.11.2010 9:00:35

              yvana >> Nezakřikni to:-)
              Jsem rád,že sem chodí slušní a navíc s krásnýma fotkama.

                Nsnook - Profil | Po 22.11.2010 0:59:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                tady je jedna:-)

                  NMiraryb - Profil | Ne 21.11.2010 23:46:57

                  Sven >> nebej v předu té malé vlnky, vypadalo byto, že je tam položený zrcadlo. Já bych do jednoho rohu hodil malej kamínek, aby bylo vidět kola vlnek. Ale je to jen můj názor, jinak moc pěkná fotečka.

                    NHoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 22:01:28

                    ZN >> Ta poslední je moc pěkná. Krásný mraky a ten lesk na hladině je moc zajímavej, bez přepalu a třpytu. Fajn.

                      NPetr64 - Profil | Ne 21.11.2010 21:35:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Taky se vetřu se svým amatérským pokusem.Zrcadlení to není,ale manželka konečně uznala,že 0°C je na opékání málo,tak už můžu konečně o víkendech na ryby.:-)

                        NSven - Profil | Ne 21.11.2010 21:30:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Drze se vetřu mezi profíky se svým zrcadlem, tentokrát bez vlnění :-)

                          Nyvana - Profil | Ne 21.11.2010 20:59:03

                          Josher - >> Tohle se nevidí ani ve fotogalerii,to myslím vážně.Ty fotky jsou moc pěkný.Jo a nehádá se to tady.

                            NHoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 20:02:05

                            Batuta >> to si piš :-)), jenže to vypadá hrozně. Nutí mě to dělat stojku :-))

                              NBatuta - Profil | Ne 21.11.2010 19:57:34

                              HoumrP >> není to vzhůru nohama? :-)

                                Ndrda - Profil | Ne 21.11.2010 19:15:58

                                ZN >> představa, že sedíš u sklenky vína bylo pro mě tak nějak přijatelnější.
                                Prostředí se zdá velmi útulné :-)

                                  NJosher - Profil | Ne 21.11.2010 19:14:01

                                  ZN >> Hezký a i ty si užíváš:-)

                                    NZN - Profil | Ne 21.11.2010 19:05:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    ještě jedna

                                      NZN - Profil | Ne 21.11.2010 19:03:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      drda >>
                                      ono je to takové sporné:-)

                                        Ndrda - Profil | Ne 21.11.2010 18:57:30

                                        ZN >> napsal jsi "v kavárně". Nemělo být "ve vinárně" ?