Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

ZN - Profil | Ne 21.11.2010 18:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

dělám to v kavárně na malém noťasu, takže s rezervou:-)

    HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 18:20:03

    drda >> jo, je to tak. Clona 9 by stačila v pohodě, ale zkoušel jsem tenkrát, jak to na kterou clonu fotí...

      drda - Profil | Ne 21.11.2010 18:06:59

      HoumrP >> no koukal jsem, že clona 32 a délka expozice dvacetina. Je to tak?

        HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 18:04:04

        Razgy >> Jo, je to podobný, tohle je pan Podzim :-). Ale ty malý vlnky, tahaj za oči, co? :-)

          Razgy - Profil | Ne 21.11.2010 18:01:19

          HoumrP >> takhle krásně mázlý obrazy - to je monet neé? :-)

            HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 17:56:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Jeden podzimní odraz na hladině. Tahá pěkně za oči :-)

              HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 17:32:20

              drda >> cvaknul jsem to 3x , je to bez filtrů. Proti sluníčku se fotí špatně, ale někdy z toho něco vyleze.

                drda - Profil | Ne 21.11.2010 17:11:29

                Josher >> takové problémy já nemám. Dáša v kychyni "stahuje" perníčky na Vánoce :-)

                  Josher - Profil | Ne 21.11.2010 17:07:45

                  drda >> Jsme připojeni dva a mladej asi něco stahuje.

                    drda - Profil | Ne 21.11.2010 17:04:47

                    Josher >> to bude asi nějaká žába na prameni :-)

                      Josher - Profil | Ne 21.11.2010 17:04:19

                      HoumrP >> Už je to v pořádku.

                        Josher - Profil | Ne 21.11.2010 17:03:23

                        HoumrP >> Ne 21.11.2010 16:31:00 Nějak se mi ta fotka nechce zobrazit:-(

                          drda - Profil | Ne 21.11.2010 17:03:16

                          HoumrP >> nepřeháním, ta fotka se mi opravdu líbí. Trefil jsi to napoprvé? Asi tam moc času na zkoušení nebylo, což?
                          Bohužel na podobné fotky mohu se svým současným strojem zapomenout, leda bych přiklikl další šeďáky :-)

                            jirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 16:59:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ,,,

                              HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 16:31:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              drda >> díky, ale nepřeháněj :-))





                              Tak jeětě jeden cvak..... MIMIKRY

                                drda - Profil | Ne 21.11.2010 16:07:56

                                HoumrP >> jak tomu moc nerozumím, tak smekám :-)

                                  HoumrP - Profil | Ne 21.11.2010 15:55:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Svítící lucerna..

                                    snook - Profil | Ne 21.11.2010 3:50:15

                                    jirka0 >> hlavne ze to mas jak zalibu, tak zatim

                                      jirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 3:47:57

                                      snook >> Fotím jen ze záliby,nic moc,už jdu do pelechu.
                                      Dobrou

                                        snook - Profil | Ne 21.11.2010 3:44:45

                                        jirka0 >> tak to je pekny plan, asi fotis hodne, ja chtel porad zrcadlovku a ted kdyz ji mam tak ji moc nepouzivam!