Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 3:40:27

snook >> Záleží jak bude,když ošklivo tak na ryby,když hezky tak fotit.Nebo to spojím,stejně budu spát celé dopoledne.

    Nsnook - Profil | Ne 21.11.2010 3:37:01

    jirka0 >> zitra je nedele tak muzes spat, nebo jdes na ryby?

      Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 3:34:59

      snook >> Tady 3,30 a já ještě blbnu u pc,zas mám celej MRK pro sebe

        Nsnook - Profil | Ne 21.11.2010 3:30:41

        jirka0 >> ja vim... tak dobrej jeste nejsem, tady je 9:31 pm

          Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 3:29:19

          snook >> Tak to ale už není ono, kolik je u vás hod:-)

            Nsnook - Profil | Ne 21.11.2010 3:25:50

            jirka0 >> ne to jsem stahnul nekde na netu:-)

              Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 3:21:48

              snook >> Je li tvoje,je hezká.

                Nsnook - Profil | Ne 21.11.2010 3:19:50

                Tak tady je taky jedna:-)

                  Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 2:57:41

                  JAF >> Ty taky ještě nespíš:-)) ,díky,v záloze mám snad lepší,víc kapek

                    NJAF - Profil | Ne 21.11.2010 2:24:46

                    jirka0 >> fajn.

                      Njirka0 - Profil | Ne 21.11.2010 1:08:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ,,,

                        Nmadeintomik - Profil | So 20.11.2010 22:00:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        V březnu u řeky

                          NJAF - Profil | So 20.11.2010 21:20:02

                          jirka0 >> aha

                            Njirka0 - Profil | So 20.11.2010 21:16:39

                            JAF >> Že teče a je bílééééé...:-)
                            Teď jsem přihodil zrzavou vodu.Dobrý:-)))

                              Njirka0 - Profil | So 20.11.2010 21:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Přihodím trochu zeleně,když už jsem byl na těch horách.Byla mlha,tak plánované krajinky nejsou.

                                NJAF - Profil | So 20.11.2010 21:12:06

                                Co se vam na tom tekoucim mlice libi?

                                  Njirka0 - Profil | So 20.11.2010 21:06:32

                                  HoumrP >> Mumlava jsou Krkonoše,já fotil v Jizerských horách:-)..No tak daleko to zase není.
                                  Dík za pochvalu,potěší,tobě také,fotky se mi líbí,ještě se musím hoodně učit.

                                    NHoumrP - Profil | So 20.11.2010 18:28:32

                                    jepice >> ono záleží na tom, jak má kdo zkalibrovanej monitor. Na tom mém mi to přijde O.K.,
                                    ale je možné, že je to zrovna špatně.



                                    drda >> není zač

                                      Njepice - Profil | So 20.11.2010 17:48:00

                                      HoumrP >> ty Mumlavský vodopády bych trochu ztmavil a pak by to bylo dokonalý.

                                        Ndrda - Profil | So 20.11.2010 17:47:25

                                        HoumrP >> jo, taky pěkná. Dík.