Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NHoumrP - Profil | So 20.11.2010 17:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

drda >> vím, že máš vodu rád, tak jedna pro tebe...

    NPvl - Profil | So 20.11.2010 16:33:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    sekačky .. :o§) hrad Potštejn

      Ndrda - Profil | So 20.11.2010 16:06:12

      HoumrP >> tenhle efekt mě vždycky dostane :-)

        Nkendy.dom - Profil | So 20.11.2010 15:58:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        pinda hlida pruty

          NMaxxx - Profil | So 20.11.2010 15:50:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ..

            NHoumrP - Profil | So 20.11.2010 15:10:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jirka0 >> hezké fotky potoku, ty poslední.... smutná podívaná.
            Pár cvaků z vašeho kraje. Mumlava...

              NHoumrP - Profil | So 20.11.2010 14:36:08

              richi69 >> Jo, Loket. Máš postřeh :-)

                Njirka0 - Profil | So 20.11.2010 10:57:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                siri >> Nebyla to voda ze strání ale řeka,nabírá cestou mnoho menších potůčků a potom to takhle dopadne.Neznám nikoho,kdo by toto v takovém rozsahu pamatoval.A že už jsem sakra starej:-(((
                Pro představu sem hodím par fotek řeky Smědé,normálně tam je vody sotva po kolena,ale jak začne v Jizerkách pršet,naplní se koryto velice rychle.
                Domeček na fotkám patřil rodičům mých známých,byl často v televizi,dnes již neexistuje(musel být zbourán)údajně přijelo po vodě auto které do něj narazilo a bylo vymalováno.My jsme jim sháněli a vezli karavan,ted bydlí u dcery a v karavanu jsou brigádníci.Již mají základy a desku.
                Fuj to jsem se rozkecal:-)Jistě můj nejdelší zápis.
                Wydroš.děkuji

                  Nwydroš - Profil | So 20.11.2010 7:54:27

                  siri:čau tvoje teorie na předcházející fotku je sice zajímavá,ale myslím,že to s žádnou namrzající mlhou nemá nic společného.Je tam jen použitý delší čas pro znázornění pohybu vody.Jinak fotky Jirky0 moc fajn.Hezkej den

                    Nsiri - Profil | So 20.11.2010 6:24:26

                    jirka0 >> jirka0: ja myslel, ze Raspenavu pocuchala hlavne voda ze strani, ale asi si to s necim pletu... Jinak trocha mlhy je na krajinky super - mnohem lepsi, nez 'pohlednicove' jasne pocasko. A ted uz je i cas namrzajici mlhy, kdyz se zadari chytnout, daji se poridit bezva obrazky... :)

                      Njirka0 - Profil | Pá 19.11.2010 23:57:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Toto je "zatím" horský potok Smědá,kterým se valila voda na Raspenavu,Frýdlant,Černousy,atd.
                      Nevypadá na to:-(

                        Njirka0 - Profil | Pá 19.11.2010 23:44:37

                        Mike1977 >> Jizerské,(Liberecko)...závěrka 1,3s

                          NMike1977 - Profil | Pá 19.11.2010 23:39:24

                          jirka0 >> Máš to moc pěkné, a nechal jsi tam závěrku trošku delší, když se na to dívám :-) A které pak jsou to hory ?

                            Njirka0 - Profil | Pá 19.11.2010 23:22:39

                            Mike1977 >> Dík,však ty tvoje jsou taky moc hezké,všimni si těch kamenů,mám pocit že jsou si ty hory podobné(samé kamení),nohy by si tam člověk zlámal.
                            Nejhorší je to nafoukané listí a pod tím díry.
                            Ta fotka je dnes odpoledne,byla trochu mlha,ale nevyfoť to:-)

                              NMike1977 - Profil | Pá 19.11.2010 23:01:01

                              Stewik - Ahoj, a díky za komentáře. :-) Občas mám čuch, kdy je na horách "přijatelně", a z hodiny na hodinu vyrazím(mám to cca 150 km). Jsou to Jeseníky, stezka Bílé Opavy(od cca 1200 m n m). Dle znalců (ne mě-ale souhlasím), se nejen na Moravě jedná o jednu z nejkrásnějších přírodních zcenérií. Těch 8 km člověk jde vážně celý den, protože se pořád zastavuje, a dívá se na tu krásu, co příroda může vytvořit, a člověk ještě nezničil. Vrcholem jsou pstruzi v dolním toku, kde mají ráj, nesmí se tam chytat napořád. Tak oko rybářovo jen se divá na nádheru prstruhů. kteří jsou vždy volní.......

                                NRazgy - Profil | Pá 19.11.2010 22:21:58

                                richi69 >> určitě jo!

                                  NFisman - Profil | Pá 19.11.2010 21:48:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ...

                                    Nfishmen17a - Profil | Pá 19.11.2010 21:48:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Neplavala

                                      Nfishmen17a - Profil | Pá 19.11.2010 21:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      menší zátiší

                                        Nfishmen17a - Profil | Pá 19.11.2010 21:44:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ze zahrady