Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Njirka0 - Profil | Pá 19.11.2010 21:30:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

,,,

    NMatos - Profil | Pá 19.11.2010 21:22:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    taky přidám nějaké fotky

      NFisman - Profil | Pá 19.11.2010 21:20:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      západ od vody

        Njirka0 - Profil | Pá 19.11.2010 21:18:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ,,,

          Nrichi69 - Profil | Pá 19.11.2010 20:59:05

          HoumrP >> Loket?

            Nkuzma - Profil | Pá 19.11.2010 19:58:13

            takhle se to dělá :) doma na jezírku :D

              NKáceč - Profil | Pá 19.11.2010 19:41:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              trnka

                NHoumrP - Profil | Pá 19.11.2010 17:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tý jó, co mu to udělali?

                  NČendík - Profil | Pá 19.11.2010 7:46:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  HoumrP >> Moc pěkný, tak já taky něco přidám ..

                    NHoumrP - Profil | Čt 18.11.2010 20:54:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Hop....

                      NHoumrP - Profil | Čt 18.11.2010 20:03:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Krušné hory

                        NMike1977 - Profil | Čt 18.11.2010 15:12:37

                        boriak >> Ahoj, bohužel to Sl. raj není. I když je to hodně podobné. Tož je to na Moravě...v.........kde se to jmenuje stezka .... ...... Rezervace (od cca 1250 m n m), kde v dolním toku je to pstruží ráj....

                          Nboriak - Profil | Čt 18.11.2010 15:03:32

                          Mike1977 >> Sl.raj?

                            NMike1977 - Profil | Čt 18.11.2010 14:46:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ahoj, taky rád přidám pár foteček. Včera návrat z našich hor a pár postřehů z jedné nejmenované stezky.....ale znalci poznají.

                              NČendík - Profil | Čt 18.11.2010 14:40:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              No, přidám další zajímavé téma k focení - mraky ...

                                Nbesnovinka - Profil | St 17.11.2010 21:41:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Docela dalo zabrat toho racka naaranžovat.

                                  NJAF - Profil | St 17.11.2010 21:33:36

                                  drda >> hele, to jo, ale ten orez udelal autor tak, jak mi sedel.

                                    Ndrda - Profil | St 17.11.2010 21:18:55

                                    JAF >> nevyvlík. Jen těžko hledám jiný důvod k tomu, aby samotný chlap trávil večer u vody :-)

                                      Nsplavek - Profil | St 17.11.2010 21:16:53

                                      Taky přidám opravdickou kozu.

                                        NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 21:15:01

                                        JAF >> Mě taky ne, ale koza, jako koza :-)