Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | St 17.11.2010 21:09:34

HoumrP >> ta vrchni me nebere.

    NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 21:04:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    JAF >> Tak si teplo připomeneme. Kozénky.... :-)

      NJAF - Profil | St 17.11.2010 21:02:57

      HoumrP >> ZN odletl za teplem, mame volnou ruku.
      :-)

        NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 20:58:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        JAF >> Neblbni, s tím bleskem potichu, nebo sem vlítne ZN a schytáme to oba :-)). Víš, kolika lidem se líbí kýče? :-)





        Tak z jiného soudku. Soustředění......

          NJAF - Profil | St 17.11.2010 20:56:49

          drda >> hezky jsi se z toho vyvlik.
          :-)

            NJAF - Profil | St 17.11.2010 20:54:55

            HoumrP >> to uz trochu sadrovati, ale ctenari blesku by si to koupili jako tapetu.
            :-)

              Ndrda - Profil | St 17.11.2010 20:51:42

              JAF >> no je pravda, že bez těch prutů by ta fotka dostala trhliny v logice.

                NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 20:50:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Miraryb >> možná i jo. Fakt nevím :-).


                Jedno ráno...

                  NJAF - Profil | St 17.11.2010 20:49:08

                  HoumrP >> to bych neresil, je to v pohode.

                    NMiraryb - Profil | St 17.11.2010 20:43:56

                    HoumrP >> myslím si, že ne. Ta hlava by nad tím lesem vypadala jako černý slunce, nebo něco podobnýho, Já bych to takhle bral.

                      NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 20:40:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      JAF >> tak tady to je :-). Je to lepší, ale chyba je v tom, že to mělo být focené víc od podlahy :-), aby ta hlava nebyla přeřízlá lesem, ale byla nad lesem.

                        NJAF - Profil | St 17.11.2010 20:37:07

                        drda >> ja to myslel vazne, vyjimecne a zkusil jsem to. Editovano.

                          Ndrda - Profil | St 17.11.2010 20:32:03

                          JAF >> já bych oříz i ty pruty :-)

                            NJAF - Profil | St 17.11.2010 20:25:22

                            HoumrP >> fajn ta posledni, zkus ji riznout na ctverec, bez ty sedacky.

                              NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 20:19:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Budiž teplo...

                                NHoumrP - Profil | St 17.11.2010 20:18:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tvrdě na brzdy :-)

                                  Nsplavek - Profil | St 17.11.2010 18:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zámek Úsov.Jeho podzámčí,je moje obec téměř rodná.Byl jsem ve svých čtyřech letech,do Úsova přestěhován.

                                    NJosher - Profil | St 17.11.2010 16:32:50

                                    drda >> Přesně tak:-) Od mého bydliště je to cca 73km.

                                      Ndrda - Profil | St 17.11.2010 16:20:13

                                      Josher >> pokud je to na trati Brno - Břeclav, tak je to možné :-)

                                        Nyvana - Profil | St 17.11.2010 16:04:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Máš něco dobrého?