Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

JAF - Profil | St 17.11.2010 15:44:47

Ulcek >> to Ti nevěřím, tam Vy teprv začínáte :-)

    Josher - Profil | St 17.11.2010 15:01:28

    drda >> Jestli se nepletu,tak nedaleko odtud,je můj ddysi oblíbený rybníček:-)

      drda - Profil | St 17.11.2010 14:57:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ani tudy cesta nevede.

        Ulcek - Profil | St 17.11.2010 14:49:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dál už to nejde..

          drda - Profil | St 17.11.2010 14:46:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Polední rosa.

            čerešňak - Profil | St 17.11.2010 13:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            >>>severní pohled

              Petr64 - Profil | Út 16.11.2010 20:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ze včerejší chytačky.Bylo tam krásně.

                andy.rybar - Profil | Út 16.11.2010 20:34:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                lopatka větrné elektrárny 33m.

                  andy.rybar - Profil | Út 16.11.2010 20:32:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ...

                    andy.rybar - Profil | Út 16.11.2010 20:27:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Bosna 2008.Neodolal jsem vyfotit se u minového pole.

                      splavek - Profil | Út 16.11.2010 20:11:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Jabloňový sad v listopadu.

                        splavek - Profil | Út 16.11.2010 20:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Zkoušel jsem fotit novým mobilem.Tak jsem vyfotil,jedno z posledních jablek,co jsem,v práci potkal na stromě.Odrůda Marnika.

                          HoumrP - Profil | Út 16.11.2010 18:19:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hop a skok....

                            Josher - Profil | Út 16.11.2010 16:53:08

                            jepice >> Nebylo to myšleno tak,že ona je nic moc.Pouze fotka nic moc :-))

                              jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:40:35

                              MrKos >> no, před rokem a půl nastal okamžik, kdy jsem musel velbloudy změnit na potencionální nevlastní sestru.
                              Ale co, furt to jsou velbloudi :-)

                                MrKos - Profil | Út 16.11.2010 16:37:25

                                jepice >> žádná sestra, velbloudi to jsou

                                  jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:30:18

                                  medvěd >> no, potencionální nevlastní sestra. Ono je to takové komplikovanější. Netřeba se omlouvat.

                                    jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:25:15

                                    Josher >> čím to bude, že se ti na první fotce líbila :-))

                                    Pánové, zklamu Vás, z jinýho úhlu to nemám, i když bych se pořízení takové fotky nebránil.

                                      medvěd - Profil | Út 16.11.2010 16:24:47

                                      jepice >> tak to je sestra?Tak to promiň.Já myslel,že to bylo těsně před akcí

                                        Josher - Profil | Út 16.11.2010 16:20:32

                                        jepice >> Nic moc:-)