Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:17:53

Josher >> "sestru" jsem od té doby v bikinách neviděl.
Mám jen fotky tohohle stylu.

    Bosanac - Profil | Út 16.11.2010 16:17:31

    jepice >> Pekny kolego . Nemate nahodou jeste jednu z jineho uhlu ?

      Šáďa 30,27 - Profil | Út 16.11.2010 16:14:47

      jepice >> Ale jako panorama má hezký, vo tom žádná :-)))

        Josher - Profil | Út 16.11.2010 16:14:30

        jepice >> A novou nemáš?

          jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:12:39

          medvěd >> ono by to šlo, jenomže ta dívka má to tričko (mimochodem MRKácké) na obličeji proto, že jí svítilo do očí.

            medvěd - Profil | Út 16.11.2010 16:10:18

            jepice >> fakt to bez toho hadru nešlo?Chápu,každá nemůže být krásná,ale přece.....

              jepice - Profil | Út 16.11.2010 16:07:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Legendární panorama :-)

                Diakoon - Profil | Út 16.11.2010 14:16:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Taky zkusím přiložit pár fotek :-))

                  Kolis - Profil | Út 16.11.2010 13:18:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vinéčko bílé....

                    Kolis - Profil | Út 16.11.2010 13:14:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Krocení šelmy

                      čerešňak - Profil | Út 16.11.2010 12:18:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      >>.od nepaměti, slunce a měsíc přitahují oko fotografa,,,,

                        Mihajl - Profil | Út 16.11.2010 7:25:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ještě něco přikládám...

                          Mihajl - Profil | Út 16.11.2010 6:43:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A pár fotek zvířátek a hub

                            Mihajl - Profil | Út 16.11.2010 6:37:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            vypršel mi limit než sem ještě něco schrastil...

                              Mihajl - Profil | Út 16.11.2010 6:23:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Taky něco přidám :)

                                HoumrP - Profil | Út 16.11.2010 1:16:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Lipno...

                                  JAF - Profil | Po 15.11.2010 22:24:04

                                  Bosanac >> nemam, taky mi to tak prislo a chtel jsem to srovnat, ale je vodorovne.

                                    Bosanac - Profil | Po 15.11.2010 22:14:16

                                    JAF >> Na te posledni fotce mas more nakrivo , pomalu ale jiste odteka .

                                      JAF - Profil | Po 15.11.2010 22:02:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...

                                        Ricci - Profil | Po 15.11.2010 21:36:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        a jedno nalezené zátiší..