Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Ricci - Profil | Po 15.11.2010 21:35:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jedna z rodinného alba..

    JAF - Profil | Po 15.11.2010 21:30:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    jedna poklidná, večerní, skoro sádrová...
    :-)

      drda - Profil | Po 15.11.2010 21:24:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ten MT se fakt povedl :-)

        Josher - Profil | Po 15.11.2010 20:51:54

        drda >> Jenom ale slušně.Ono když auto jede a vzducholoď taky letí,tak fakt sranda nebyla.Kdyby to bylo za normálních okolností tak to dopadlo lépe.

          drda - Profil | Po 15.11.2010 20:47:47

          Josher >> myslím, žes to slušně strefil.

            Josher - Profil | Po 15.11.2010 20:44:56

            drda >> Hůř může být vždycky.
            Toto je za jízdy foceno bočním okýnkem z kamionu.Pentax MZ 50 28-200.
            Taky jsem měl co dělat abych to slušně trefil.

              drda - Profil | Po 15.11.2010 20:40:40

              Josher >> ale ano, občas se pokusím vyfotit něco, co by následně prošlo mojí autocenzůrou :-)
              Ta fotka s drakama, koukám, měla na mále a přemýšlet o ní o pár vteřin dýl, tak už by tady nebyla. Je to foceno se zoomem a z ruky. To už je samo o sobě vražedná kombinace, což se na fotce projevilo. A nic na tom nemění ani fakt, že mohlo být hůř :-)

                Josher - Profil | Po 15.11.2010 20:36:39

                drda >> Doufám,že budeš pokračovat.

                  drda - Profil | Po 15.11.2010 20:28:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Pomohlo to - MT 09 PS :-)

                    OMO - Profil | Po 15.11.2010 20:25:26

                    ZN >> Bohinj ?

                      Josher - Profil | Po 15.11.2010 20:00:21

                      drda >> Bojím se spíš o sebe.O Tebe strach zatím nemám:-)

                        Josher - Profil | Po 15.11.2010 19:59:26

                        HoumrP >> Tak to dopadne,když po nějaké době navštívíš vnoučata:-)

                          drda - Profil | Po 15.11.2010 19:58:09

                          Josher >> to nebezpečí je s přibývajícím věkem čím dál větší :-)

                            HoumrP - Profil | Po 15.11.2010 19:54:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Josher >> Ten usnuvší prcek je suprovej :-)

                              HoumrP - Profil | Po 15.11.2010 19:52:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi......

                                HoumrP - Profil | Po 15.11.2010 19:51:31

                                ZN >> hezké fotky. Ta příroda je nádherná.

                                  Josher - Profil | Po 15.11.2010 19:31:17

                                  drda >> Tak si nechte chutnat.Ještě,že u Tebe se nemusím bát,že ztratíš sebekritiku:-))

                                    drda - Profil | Po 15.11.2010 19:29:17

                                    Josher >> otevřeme si s Dášou nějakou lahvinku. Třeba to pak půjde :-)

                                      Josher - Profil | Po 15.11.2010 19:24:33

                                      drda >> Kdo se bojí,nesmí do lesa:-))

                                        drda - Profil | Po 15.11.2010 18:51:42

                                        Už už jsem chtěl využít toho, že mi na chvíli přestala fungovat autocenzůra a vložit sem nějakou fotku, když jsem spatřil 2 fotky od ZN a je po odhodlání :-)