Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Ndrda - Profil | Út 9.11.2010 19:03:06

lada78 >> prý ano. Já tam žádnou nechytil. Ale je pravda, že jsem učinil jen jeden pokus a to je zoufale málo. Nicméně ten jez je pro ně jako stvořený.

    Nlada78 - Profil | Út 9.11.2010 18:56:50

    drda >> já tam byl naposledy taky tak nějak-ale parmy tam jsou slušný:-)

      Ndrda - Profil | Út 9.11.2010 18:53:11

      lada78 >> nešlo. Ale bylo to asi před 4 roky :-)

        Nlada78 - Profil | Út 9.11.2010 18:49:22

        drda >> Jak to tam šlo?

          Ndrda - Profil | Út 9.11.2010 18:45:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Voda v pohybu - to mám rád.

            Njirka0 - Profil | Út 9.11.2010 18:40:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ,,,

              Njirka0 - Profil | Út 9.11.2010 17:53:31

              ZN >> Jo a kdyby to spojování bylo na mě, byla by to katastrofa:-))..program zařídí.

                Njirka0 - Profil | Út 9.11.2010 17:51:26

                ZN >> No,je mi to jasný,bez filtru jsou jen dvě možnosti,buď spodek nebo mraky,já volil mraky.Ale již na filtrech pracuji:-) a možná i na zrkadle,jen musím zlomit odpor doma.Uvažuji správným směrem-myslím filtry??

                  NZN - Profil | Út 9.11.2010 17:45:26

                  jirka0 >>
                  jirko, já si myslím, že bez světla není fotky. Ale pospojoval jsi to dobře, to zase jo.

                    Njirka0 - Profil | Út 9.11.2010 17:43:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    můj první pokus o panorama.

                      NSpud - Profil | Út 9.11.2010 13:00:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Kvítek :)

                        NPetr64 - Profil | Út 9.11.2010 12:57:36

                        ZN >> K nám naštěstí choděj jen ti,co nepohrdnou vínem,takže to je v pohodě.Stále je v zásobě od 10 do 100 L.
                        No vidíš.Už mám poslední třicítku,budu muset doplnit stavy.:o))

                          NZN - Profil | Út 9.11.2010 12:53:49

                          Petr64 >>
                          jasan. Jak začne být člověk nenažraný, je to začátek konce. Jde jen o to, když přijde na návštěvu kamarád, aby mu měl člověk co nabídnout a nebyl jak u suchánků:-)

                            NPetr64 - Profil | Út 9.11.2010 12:41:21

                            ZN >> Tak to má být.Člověk musí být skromný.:o))

                              NZN - Profil | Út 9.11.2010 12:40:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Petr64 >>
                              já mám doma taky o něco málo skromnější. Pravda, o moc ne, ale přece:-)

                                NZN - Profil | Út 9.11.2010 12:39:03

                                Ulcek >>
                                ne, je to na Gibraltaru:-)

                                  NPetr64 - Profil | Út 9.11.2010 12:29:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ZN >> Mám podobnou od sousedů,ale o hóóódně skromnější.:-)

                                    NUlcek - Profil | Út 9.11.2010 11:26:41

                                    ZN >> ještě napiš,že je to bar ve vašem oblíbeném hotelu ve Slovinsku a sednu si na prdel-)

                                      NMiraryb - Profil | Út 9.11.2010 10:42:19

                                      jirka0 >> tak z týhle fotky radost nemám:(

                                        Njirka0 - Profil | Po 8.11.2010 22:33:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Aktualita z okna.