Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

HoumrP - Profil | Po 8.11.2010 22:09:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

ZN >> výloha super, tak k tomu něco zakousneme :-)

    Razgy - Profil | Po 8.11.2010 22:03:17

    ZN >> měl jsem podobnou fototapetu na WC - tvrdej alkohol a pivo - prostě relax

      jirka0 - Profil | Po 8.11.2010 21:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Asi poslední barevná,u nás už valí sníh.

        ZN - Profil | Po 8.11.2010 21:56:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ráj na Zemi:-)

          jirka0 - Profil | Po 8.11.2010 21:56:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          ...

            Josher - Profil | Po 8.11.2010 21:43:54

            Zajda >> Myslím,že jsou.

              Josher - Profil | Po 8.11.2010 21:43:07

              Ještě jedna

                Zajda - Profil | Po 8.11.2010 21:41:52

                Petr64 >> A jsou to Dukovany nebo ne?

                  Josher - Profil | Po 8.11.2010 21:39:32

                  Něco z Italských Alp.

                    Petr64 - Profil | Po 8.11.2010 20:37:06

                    Zajda >> Že z okna vidíš na Ještěd to bych bral.Ale že bys viděl i Dukovany?:-))

                      Zajda - Profil | Po 8.11.2010 20:12:05

                      *amur* >> To vypadá jako pára z Dukovan..:-) Ale zajímavé to je...

                        HoumrP - Profil | Po 8.11.2010 20:11:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        les..

                          *amur* - Profil | Po 8.11.2010 20:08:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tak co to bylo doted nevim, ale vypadalo to na te obloze zajimave... :)

                            JAF - Profil | Po 8.11.2010 20:01:28

                            Josher >> je to puvodne keltskej svatek

                              HoumrP - Profil | Po 8.11.2010 19:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Rybářka...

                                Dejv - Profil | Po 8.11.2010 19:39:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Horská bystřina

                                  Josher - Profil | Po 8.11.2010 19:38:04

                                  Dejv >> Sice jsem alergický na přejatý svátky,ale fotka dobrá:-)

                                    Dejv - Profil | Po 8.11.2010 19:37:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Starý akvadukt

                                      Dejv - Profil | Po 8.11.2010 19:33:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Helloween

                                        Dejv - Profil | Po 8.11.2010 19:28:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        taky občas rád blejsknu něco zajímavýho...