Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Npeco - Profil | Pá 7.1.2011 22:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

pekne maskovan

    Nsplavek - Profil | Pá 7.1.2011 18:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    A ještě jedna cesta.

      Nsplavek - Profil | Pá 7.1.2011 18:56:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Cesta v zimě.

        Nsplavek - Profil | Pá 7.1.2011 18:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Posledně mi tu ta fotka nešla vložit,tak snad dnes.Krajina 21století,tak nevím jestli na tomto spočine zálibně oko našich budoucích,tak jak mi obdivujeme stavby v krajině,z dob minulých.

          Nčerešňak - Profil | Pá 7.1.2011 1:35:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          >>skandic....

            Nčerešňak - Profil | Pá 7.1.2011 1:31:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            >>> skandic...

              NPatan - Profil | Pá 7.1.2011 0:59:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kdyz voda opadne..

                NPatan - Profil | Pá 7.1.2011 0:50:08

                I krokousi vi kde se zdrzuje potrava;-)

                  Nčerešňak - Profil | Pá 7.1.2011 0:08:58

                  ,,,,fena,,

                    Nčerešňak - Profil | Pá 7.1.2011 0:07:24

                    ,,,,,pes,,

                      Nčerešňak - Profil | Pá 7.1.2011 0:03:28

                      >>>> moji nejvěrnější,,,,,,,,,

                        NBachy - Profil | Čt 6.1.2011 22:30:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ZN >> jedna pro tebe

                          NZN - Profil | Čt 6.1.2011 22:20:31

                          sliver - samolibý vůl >>
                          fotka je vždycky, fakt vždycky, ta 1/ 125 (příklad) setina sekundy. Nebo taky 3 sec.Vždycky je to okamžik, to co člověk vidí, kterým chce někdo někomu něco říct. Ovlivňuje to spousta věcí, čím víc do toho člověk těch prožitků(emocí) dá, tím je to lepší. A jak říkáš, člověk toho spoustu vidí, ale předat to někomu, to je ten zásadní problém. Fakt nezáleží, jakým štětcem (fotograf foťákem) malíř namaluje obraz, ale ten výsledek, ten je důležitý. Nikdo se neptal Moneta, Maneta, Cezana, Vincenta či Renoira, jak nebo čím to namalovali, ale každý, kdo má trošičku estetického cítění, vidí, že je to paráda. Technika je pomůcka, dobrá fotka jde udělat krabicí od bot.

                            Nsliver - samolibý vůl - Profil | Čt 6.1.2011 22:07:49

                            ZN >> no, jak vyšlo to slunko a ozářilo ten výběžek, tak mě to koplo. Je to cvaklé na režim krajina podvodním digi z ruky za jízdy při houpání. Já toho spoustu vidím, ale když to cvaknu, tak na té fotce už to není. To je můj boj, zachytit to, co chci. A o technice vlastně nevím vůbec nic.
                            Ale krajinky se snažím vidět přes tvůj hledáček , nemůžu se na ně vynadívat.

                              NJAF - Profil | Čt 6.1.2011 21:59:13

                              Pelci >> ja vycpaniny a podobne veci nemusim. Je to jen muj nazor.
                              Dle me sem tohle nepatri.

                                Ntwin - Profil | Čt 6.1.2011 21:50:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                focení na rybách.

                                  NPelci - Profil | Čt 6.1.2011 21:45:48

                                  JAF >> Proč? mě to přijde zajímavé. jinak se omlouvám jestli se vám to nelíbilo

                                    NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:45:35

                                    Bachy >>
                                    :-(((

                                      NZN - Profil | Čt 6.1.2011 21:40:43

                                      sliver - samolibý vůl >>
                                      ten výřez se mi fakt líbí, moc. U té velké si nejsem jistý, co ubrat. V každém případě, docela se ti podařilo přenést ten prožitek (a o to jde) na ostatní. Fakt. Mohli by jsme se bavit o technickém provedení, o dalších věcech. Ale o tom to není.

                                        NJAF - Profil | Čt 6.1.2011 21:39:59

                                        Pelci >> to jsi si spletl otazku, ne?