Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:18:46

světla Vídně 3

    NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:17:43

    světla Vídně 2

      NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:16:37

      světla Vídně

        NDejv - Profil | Čt 9.12.2010 23:14:48

        tunel

          NHoumrP - Profil | Čt 9.12.2010 22:54:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Razgy >> jo, je tam krásně...

            NSSyr - Profil | Čt 9.12.2010 22:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            odraz ve vodě

              NRazgy - Profil | Čt 9.12.2010 22:26:59

              HoumrP >> svatošky, tak sem taky.... lezl

                NHoumrP - Profil | Čt 9.12.2010 21:07:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                voda...

                  NHoumrP - Profil | Čt 9.12.2010 19:23:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Houpací most přes Ohři...

                    NDasny - Profil | Čt 9.12.2010 18:01:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vltava, léto a zima.

                      NNeutron - Profil | Čt 9.12.2010 15:19:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Labuť ze Štěchovic podruhé.

                        NNeutron - Profil | Čt 9.12.2010 15:18:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Labuť ze Štěchovic

                          NHoumrP - Profil | Čt 9.12.2010 15:01:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jedna procházková..

                            Npeco - Profil | St 8.12.2010 20:42:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dva arabove a jeden afros

                              Npeco - Profil | St 8.12.2010 20:39:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Je studena, ta voda

                                Npeco - Profil | St 8.12.2010 20:29:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                BU BU BU

                                  NDasny - Profil | St 8.12.2010 19:59:57

                                  milannm >> :-) Dřív se jim jezdilo. Kde kopli do země, tekla ropa. To potom byla sranda, živit takového žrouta.

                                    Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 19:53:29

                                    Dasny >> Tých dvoch čiernych dávali k autu ako bonus . Cisternu za auto si musel nový majiteľ dokúpiť.:-)

                                      Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 19:46:53

                                      Josher >> Tak to si nemal veľa času na prechádzky po okolí .

                                        NDasny - Profil | St 8.12.2010 19:45:57

                                        milannm >> Když chceš vyjet otevřeš kapotu a tam jsou prý dva černoši z kropáčema (konve) a lejou to rovnou do motoru. :-)