Rádi fotografujete něco zajímavého?

Nemusejí se týkat jenom rybaření.
Pouze bych nechtěl fotky rozmazané,vulgární a přehnaně upravované v různých programech.
Můžeme zde o nich slušně diskutovat.
Autor diskuse: Josher - Profil , 22.10.2010 všeobecné - ostatní

Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 19:38:24

Dasny >> Pekný zberateľský kúsok , ale živiť benzínom by som ho nechcel.

    NJosher - Profil | St 8.12.2010 19:33:06

    milannm >> Já měl tu smůlu,že jsem tam byl vždy služebně.Dovézt,odvézt a pryč:-(

      Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 19:27:33

      Josher >> Bol si aj pri vodnej nádrži nad Púchovom?

        NJosher - Profil | St 8.12.2010 19:11:46

        Dasny >> Taky tomu moc nerozumím,ale kousek je to hezký.Určitě i cenný.

          NDasny - Profil | St 8.12.2010 19:08:14

          Josher >> To je pravda. Ale tohle stojí v čechách a podle majitele, jestli tedy nekecá jsou snad 4 kusy které jsou v provozu. Snad s tím jezdil nějakej král. Ale nemůžu soudit, protože tomu prd rozumim.

            NJosher - Profil | St 8.12.2010 19:05:01

            Dasny >> Takových pokladů je Kuba plná:-)

              NDasny - Profil | St 8.12.2010 18:57:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              milannm >> Neni sice z muzea, ale moc mi líbilo.

                Npavel68 - Profil | St 8.12.2010 18:50:25

                Josher - >> To nemuselo bejt - dík o)

                  NJosher - Profil | St 8.12.2010 18:49:19

                  milannm >> Tak tam jsem nebyl.V Púchove ano.

                    NDasny - Profil | St 8.12.2010 18:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Letní byt.

                      Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 18:24:39

                      Josher >> Nie , je to v kúpeľoch Nimnica pri Púchove , fotil som to včera.

                        Npavel68 - Profil | St 8.12.2010 18:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        A na témže místě ho fotila jeho tehdejší přítulka.

                          Npavel68 - Profil | St 8.12.2010 18:04:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Mladýho momentka z Doveru.

                            NJosher - Profil | St 8.12.2010 18:01:35

                            milannm >> Museum v Kopřivnici?

                              Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 17:59:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ešte jeden kúsok ...

                                Nmilannm - Profil | St 8.12.2010 17:50:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Niečo z histórie ...

                                  NHugo Fisher - Profil | St 8.12.2010 12:24:28

                                  HoumrP >> :))))))

                                    NMiraryb - Profil | Út 7.12.2010 22:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zelená Hora, ale ne u Nepomuku

                                      NHoumrP - Profil | Út 7.12.2010 21:59:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      zimní ...

                                        Npeco - Profil | Út 7.12.2010 18:51:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dvojicky