- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je vůbec možné, aby se MRK zmenšoval?
Inu, připojení na internet a i samotná výpočetní technika jsou teď cenově dostupné i vrstvám, které jsou na tom se svojí gramotností (myšleno všeobecně) značně na štíru (což v podstatě kvituji s povděkem). Avšak namísto toho, aby tito lidé zmíněných vymožeností využili k samovzdělávání a rozšiřování svých obzorů, marní svůj čas na MRKu a často "oblažují" ostatní svými výplody dle všeobecného mínění nevalné úrovně. Navíc MRK už dávno bohužel ztratil svou samočistící schopnost (bodejť ne) a tak po těchto atrapách rybářů těžko někdo může chtít, aby na základě sebereflexe, když žádnou nemají, sami své chování zde nějak korigovali.
Opravdu mě neuspokojuje "výměna" (byť virtuální) kolegů ospreye, JKL a dalších za třeba několik stovek či tisíců zmíněných atrap.
Chápu ale, že to mnohé uspokojuje velmi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NM_D - Profil | Út 27.7.2010 14:18:41
Nsiri - Profil | Út 27.7.2010 14:16:45
Npepa-č - Profil | Út 27.7.2010 14:15:14
nebo by zrušení znamenalo něco jiného?
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 27.7.2010 14:12:42
Ale je pěkné, že si se ozval... Tak se měj.
NM_D - Profil | Út 27.7.2010 14:09:06
NWamp - Profil | Út 27.7.2010 14:07:44
NMrknato - Profil | Út 27.7.2010 14:03:07
NM_D - Profil | Út 27.7.2010 14:01:09
W. Churchill
Btw. Wampe, o "demokracii" si myslím své.
NMates PB - Profil | Út 27.7.2010 13:57:18
NWamp - Profil | Út 27.7.2010 13:56:12
Kolego, co na to napsat...
Malost nelze léčit, pokud se cítíš velkýma a k malosti nevhodným, musíš hledat takové diskuze a příspěvky, které tvé velikosti vyhovují a ony tu jsou. Pouze je jïch oproti minulosti menší poměrné množství k malostem.
To že se k technickým a kvaltiním příspěvkům vyjadřují a mohou vyjadřovat i lidé malí je v pořádku a patří to k velké demkracii.
Výzva - "buďme rýbářští demokraté"
Velcí, nerezignujme, neboť naše velikost může alespoň částečně ovlivňovat malost k růstu... :-))
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 27.7.2010 13:54:55
NMates PB - Profil | Út 27.7.2010 13:52:46
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 27.7.2010 13:48:01
Já chápu Drdu, chápu i většinu přispívajících a jejich povzdechy. Dost možná proto, že jsou to i povzdechy mé. (Bohužel MRK signifikantně "pokročil" k masovce v tom nejhrubším slova smyslu i za ty pohé čtyři roky, co se zde vyskytuji já).
Nicméně už tuším Aleš Turek níže podotknul, že je to obraz, a to velmi věrný a plastický obraz celé společnosti. Nezměníme ji a nezměníme ani MRK. Jediné, co mohu udělat je přizpůsobit se, ohnout se před tou pendrekárnou davu. Což vím, že nikdy neudělám.
Jsem realista a podobné nářky jako ten drdův jsou sice k věci, jsou i pojmenováním stavu věcí, ale jsou naprosto abstraktní. S realitou, byť nebo právě možná proto, že je tak bídná mohu nejlépe bojovat tím, že se před ní nesehnu.
Defétismus, vyklizení pozic apod. není nic jiného než ústup. Kde tráva ustoupí, bují plevel...
NMaty - Profil | Út 27.7.2010 13:33:59
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 27.7.2010 13:25:22
Nejsem klasický virtuální a kolektivní sdíleč informací, sdílný jsem sám o sobě ještě méně, což jsou nepokryté známky arogance a povýšenosti.
Nicméně informace sdílím a recipročně pouštím velmi rád.
Má to ale háček. Dotyčným rád vidím při tom sdílení rybářského know how a brejnstormingu do ksichtů a do duší.
Což na netu nelze. Ignorace je nejúčinnější způsob jak vyfiltrovat nekompatibilní jedince.
Ti mají navíc smůlu, že si i přes svojí poměrně vypitou hlavu pamatuji. Zvláště nicky...
Nkakr - Profil | Út 27.7.2010 13:12:38
Dík za upřímnost.
Byly ovšem doby, kdy můj nick na Tebe působil jako muleta na býka...
Nhraji - Profil | Út 27.7.2010 13:10:50
Ale v tom, kdo kdy na MRK přišel, ten problém není. Skutečně je to spíš o tom, jak se kdo projevuje a je jedno, zda je tu rok, dva či šest.
Nboyscout - Profil | Út 27.7.2010 13:10:19
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NBrněnské jádro364683
NPerly MRKu ...!1171
NRybářský retro bazar.16778
NUdírny a uzení51139
NAkvaristika4245
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NRybáři a vinařství925
NZoologický koutek MRKu.33417
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











