Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NHoumrP - Profil | Čt 23.6.2011 22:42:42

Kontrast včerejšího dne.... jahody a kroupy :-)

    NHugo Fisher - Profil | Čt 23.6.2011 22:21:01

    Cvak z balkonu.

      NHoumrP - Profil | Čt 23.6.2011 22:11:31

      Tak jsme byli s chlapama na 2 dny venku a chtě nechtě jsme měli včera vodku na ledu :-)) .
      Byl to docela šrumec...

        NeXecutor - Profil | Út 21.6.2011 22:11:42

        Potôcik ...

          NJarda 2004 - Profil | Ne 19.6.2011 0:40:02

          Vltava

            NOG - Profil | Pá 17.6.2011 19:31:26

            Tak jsem se pokoušel v týdnu fotit blesky a tohle je asi jediná fotka kde je i ten blesk trochu vidět.

              NPafka - Profil | St 15.6.2011 21:42:57

              Ladinek >> Tak to je teda ultra-mega kýčovka ;-))))))

                NeXecutor - Profil | St 15.6.2011 9:11:21

                Ladinek >> polarizak ? :-)

                  NLadinek - Profil | St 15.6.2011 9:09:56

                  Taky jedna kycovka Ceskyho Krumlova....

                    NHoumrP - Profil | Út 14.6.2011 21:49:00

                    Jedna dnešní ranní kýčovka....

                      NPafka - Profil | Ne 12.6.2011 21:37:07

                      Úkryt před deštěm...

                        NeXecutor - Profil | Ne 12.6.2011 12:57:26

                        Momentka vcerajsieho profi-fotografa unas :-)

                          NHoumrP - Profil | Pá 10.6.2011 21:04:16

                          Shu-lin >> ZN není takovej. Buď pochvala, nebo pojeb :-)). Taky už jsem od něj dostal a určitě poprávu a možná to i bylo ku prospěchu věci. Nechápu lidi, kteří nedokážou přijmout kritiku.
                          Ti si většinou myslí, že mají super fotky a těžko očekávat zlepšení....

                            NZN - Profil | Pá 10.6.2011 9:20:28

                            Shu-lin >>
                            :-)))
                            Ale fakt nemyslel

                              NShu-lin - Profil | Pá 10.6.2011 8:13:54

                              HoumrP >> Určitě to myslel ironicky:-))

                                NHoumrP - Profil | Čt 9.6.2011 21:35:44

                                ZN >> díky, od tebe si pochvaly cením ...

                                  NeXecutor - Profil | Čt 9.6.2011 20:56:18

                                  Slahackova obloha.

                                    NeXecutor - Profil | Čt 9.6.2011 20:52:24

                                    Hrdlička sediaca na plote

                                      NeXecutor - Profil | Čt 9.6.2011 20:49:53

                                      Lekno ..

                                        NeXecutor - Profil | Čt 9.6.2011 20:47:54

                                        Potiaci sa list kvetu :-)