Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NI3 - Profil | Po 6.6.2011 11:30:38

ZN >> Diky, od tebe to tesi..

Jen se chci zeptat. Nemate nekdo na prodej zachovalej blesk na Nikon od SB 600 vejs? Diky, D.

    NZN - Profil | Po 6.6.2011 11:12:00

    I3 >>
    moc pěkné fotky, moc. Hlavně ta s tím psem a s tím protisvětlem. Pěkné podívání.

      NI3 - Profil | Po 6.6.2011 11:02:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Neco z jara...

        NZN - Profil | Po 6.6.2011 10:03:12

        Katt >>
        jo, a teď jsem se mrknul na tvou kartu. Tak to je velká legrace, mít takovou kartu s historií a chtít něco tady hodnotit:-))

          NZN - Profil | Po 6.6.2011 10:01:16

          Katt >>
          já o koze, ty o voze. Láddínek založil tuto otázku s tím, že se chce bavit o fotkách. Je mi úplně fuck, co tobě leze z fotky, nebo jak ty se na to díváš, i když po tvém příspěvku je mi tvůj pohled docela jasný.

          A vůbec, ale vůbec ti nepřísluší hodnotit, jak je kdo nešťastný, nebo šťastný. Nemáš na to. Ale jedno vím jistě, nešťastný bych byl tehdy, kdybych napsal takový slaboduchý příspěvek jako ty a pak si to po sobě následně přečetl bez možnosti editovat. To bych byl fakt špatný:-)

          Btw., proč bych se měl dívat na fotku jako 99,9% lidí? To už nechápu vůbec.

            NKatt - Profil | Ne 5.6.2011 22:42:05

            "Má mít nějakou kompozici, myšlenku, emoce" .... už je to tu zase! Já když budu sedět 3 hodiny nehnutě na převisu a čekat, až se břehule rozhodne sednout tam kam chci, pak jí vyfotím, tak věř, že mi jde jenom o toho fógla a určitě nečekám, že s fotky toho opeřence polezou emoce a myšlenky. ZN, ty musíš být hodně nešťastnej člověk, který se neumí na obyčejnou fotku podívat tak, jak se na ní kouká 99,9% ostatních lidí.... a to je škoda, protože o moc přicházíš :(

              NZN - Profil | Ne 5.6.2011 22:22:19

              Ladinek >>
              každá fotka, i makro, je jenom fotka. Má mít nějakou kompozici, myšlenku, emoce. Tato tvoje "fotka" je jen takový pokus, připadá mi to jako zkouška objektivu, nějaké cvičení. Dle mého se soustředíš na nějaké "fivikundie", což nemá s fotkou jako takovou moc společného. Nemyslím to nijak zle, jen takový postřeh.

                NLadinek - Profil | Ne 5.6.2011 20:55:10

                Sla >> chapu, mozna jinej uhel, ale to je s padinou tezky. Tohle je tusim f11 nevim, je to reverz, cim vic zaclnonej tim vetsi prd v hledaku je videt :(

                  NSla - Profil | Ne 5.6.2011 19:12:42

                  Ladinek >> na me az moc nizka hloubka ostrosti - kdyby tam byla cela hlava ostra tak by se mi to libilo vic.

                    NLadinek - Profil | Ne 5.6.2011 16:03:14

                    Jedno sidlo foceny reverz tamron 17-50 nekde u 50mm

                      NMaxwell - Profil | Pá 27.5.2011 13:38:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pulci

                        NBrožeděj - Profil | St 25.5.2011 14:18:20

                        ..

                          NMaxwell - Profil | St 25.5.2011 7:39:19

                          dám sem zase něco pro oživení... světýlko

                            NEbri - Profil | St 25.5.2011 7:27:23

                            dunajske ramena

                              Nnoap - Profil | Út 24.5.2011 16:50:15

                              eXecutor >> čeče tak s novým fotoaparátem se i zlepšili tvoje fotky, konečně jsi i ubral na barvě;) pěkné

                                NHugo Fisher - Profil | Ne 15.5.2011 23:03:45

                                K cemu vsemu jde pouzit svetelnej stan :)