Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NHoumrP - Profil | Čt 12.5.2011 17:51:28

Jeden dnešní ranní cvak....

    NHugo Fisher - Profil | So 7.5.2011 16:09:47

    Prodám objektiv Peleng 8mm/f3.5 fish eye. Plně manuální objektiv (nastavuje se clona a ostření). Pro Canon. Krásná masivní těžká běloruská práce. :) viz: http://www.martinkozak.com/?p=3005

    Cena 5000 Kč.

    V případě zájmu k němu přidám Canon 50/1.8II.

    Cena za oba 6000 Kč.

      NLadinek - Profil | Pá 6.5.2011 11:48:14

      Hugo Fisher >> jasne, uplne v klidu :)

        NHugo Fisher - Profil | Pá 6.5.2011 9:28:25

        Ladinek - >> mohu zde nabídnout prodej dalšího objektivu, neb jsem inovoval stáj, nebo je to mimo filosofii této otázky?

        Ptám se předem. :)

          NBrožeděj - Profil | Po 2.5.2011 19:15:53

          něco z čarodějnic

            NSla - Profil | Po 2.5.2011 9:00:54

            ahojte-zkusim to jeste jednou, treba se nekdo najde. chtel bych koupit zrcadlovku ale nechci utracet za nove zbozi tak se chci zeptat zda by tady nekdo nemel na prodej v zachovalem stavu Nikon (D70 ) nebo Canon ( 350, 400) nejlepe i s nejakym zakladnim sklem. Z aukra se mi to moc nechce kupovat-radsi od nekoho tady. diky

              NDeProfundis - Profil | Ne 1.5.2011 18:15:54

              Nitram. >> pěknej kujón:-) Ještě můžou bejt podobný skokan štíhlý nebo ostronosý, ale těžko je rozeznat. Ale bude to asi ten hnědý, jen se prostě přírodě povedl trochu vypečenější.

                NNitram. - Profil | Ne 1.5.2011 18:11:20

                DeProfundis >> vypádá to na skokana koi :-)

                  NNitram. - Profil | Ne 1.5.2011 18:04:53

                  tady je

                    NDeProfundis - Profil | Ne 1.5.2011 18:01:19

                    Nitram. >> dost pravděpodobně skokan hnědý, můžou mít různou barvu, ale je fakt, že takovýho "fluo" jedince jsem ještě neviděl, koukej udělat lepší foto

                      NNitram. - Profil | Ne 1.5.2011 17:38:29

                      nevíte někdo co je tohle za skokana? pokusím se ho ještě líp vyfotit ale byl celej oranžovej

                        Njirka0 - Profil | Ne 24.4.2011 23:01:08

                        Lázně Libverda,na většině budov se maká,(lešení plachty atd.)

                          NLadinek - Profil | So 23.4.2011 11:35:46

                          Jen tak pro ukazku jakej je rozdil ve zvetseni mezi reverz 50/1,8II a Tamronem 17-50/2,8 oboje na 50mm, f10, iso100...

                            NLadinek - Profil | Pá 22.4.2011 15:21:55

                            Ledňáček (Iceman) >> pouzivam ji defakto jen na to reverz makro... na plnou diru je to desny blato a kdyz uz clonit tak postaci ten tamron, ten je krasne ostrej i na 2,8....Verim, ze 50/1,4 bude o poznani lepsi, ted uz jen nekde splasit prachy :))

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.4.2011 15:03:16

                              Ladinek >> no pokud jí hodně používáš tak to jednou přijde :-)

                                NLadinek - Profil | Pá 22.4.2011 14:56:37

                                Ledňáček (Iceman) >> kdyz ja bych ji docela uvital misto moji 50/1,8II na reverz makro... precejen je to plastak a docela uz se mi "vykla" ten ostrici vysouvaci clen...cekam kdy se to nejak cely rozpadne... :))

                                Jinak je zajimavy, ze tamron 17-50 v reverzu dava deleko vetsi zvetseni na 50mm nez pevna 50/1,8, nevim proc :) rikal jsem si 50mm jako 50mm ale asi je to dany konstrukci zoom skel :)

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.4.2011 13:05:42

                                  Ladinek >> to bych taky nedal, není situace na tyhle nákupy :-)
                                  Ale co, stačí co mám, stejně neumím fotit.

                                    NLadinek - Profil | Pá 22.4.2011 12:50:32

                                    Ledňáček (Iceman) >> na me je ted mimo moznosti i 50/1,4 :)

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 21.4.2011 22:13:57

                                      placew >> klidně mě ho pošli, vůbec se zlobit nebudu :-)