Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

Hugo Fisher - Profil | Po 18.4.2011 12:17:08

A já používám čtečku CF karet. :)

    placew - Profil | Po 18.4.2011 11:57:56

    Ledňáček (Iceman) >> ja mam tiez 350D a funguje na win7_64 bez problemov. Chyba bude asi niekde inde...

      Maxwell - Profil | Po 18.4.2011 10:06:31

      Ledňáček (Iceman) >> aha, tak já jsem připojoval 7D, tam to jede...

        Dev - Profil | Po 18.4.2011 8:52:06

        Taky neco pridam, fotim jen pro radost ! takze zadne profi necekejte :D

          Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 18.4.2011 8:46:40

          Maxwell >> záleží na modelu, mám starý 350D a u něj to prostě nemaká. Tahle změna pomohla, nic jiného nefunguje :-)

            Maxwell - Profil | Po 18.4.2011 8:31:51

            Ledňáček (Iceman) >> mám a funguje bez problémů .-) nic jsem nedoinstalovával...

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 17.4.2011 21:55:37

              Pro všechny kdo máte zrcadlo od Canonu a Win 7 64bit OS.
              Canon nevydal oficiální ovladač pro 64bit systém a tak někdy bývá problém se připojit k PC.
              Zkuste tohle, mě to tedy osobně pomohlo:

              Změna v menu fotoaparátu režim připojení USB z "PC" na "Print / PTP".

                Jarda 2004 - Profil | Ne 17.4.2011 21:40:45

                .

                  Jarda 2004 - Profil | Ne 17.4.2011 21:38:40

                  .

                    Jarda 2004 - Profil | Ne 17.4.2011 21:35:45

                    .

                      Jarda 2004 - Profil | Ne 17.4.2011 21:34:09

                      Hups.

                        Jarda 2004 - Profil | Ne 17.4.2011 21:32:45

                        když se koním nechce.

                          Dev - Profil | Ne 17.4.2011 21:12:54

                          Hezké fotky tu máte :)

                            Ladinek - Profil | Ne 17.4.2011 12:45:20

                            Tak jsem byl pracovne delat zavody konskejsch sprezeni a pri ty prilezitosti cvaknul par obrazku :) Musim rict, ze je to docela akcni zalezitost...
                            Foceno na 400D + t17-50/2,8

                              Jarda 2004 - Profil | So 16.4.2011 20:30:13

                              Lovec.

                                JKh - Profil | So 16.4.2011 9:23:32

                                MP-E65mm >> já doufám, že to přes den zvládne :-)

                                  MP-E65mm - Profil | Pá 15.4.2011 23:07:47

                                  JKh >>já bych řekl, že bude potřebovat víc světla :-)

                                    JKh - Profil | Pá 15.4.2011 21:47:21

                                    OG >> většinou se dá udržet převrácená hodnota ohniska * crop factor (např. ohnisko 100mm = 1/100*1.5(Nikon) = 1/150). Ale na tohoto rychlého hafana to jistě stačit nebude, proto bych zkusil čas kolem 1/250 :-)

                                      OG - Profil | Pá 15.4.2011 21:42:22

                                      JKh >> dík, fotím z povzdálí takže zoomuju na max. aby si mě pes nespletl s figurantem a já neměl na ruce další zářez. Příště zkusím nastavení dle Tvé rady.

                                        JKh - Profil | Pá 15.4.2011 21:37:30

                                        OG >> na fotaku si nastav prioritu času, zkus 1/250 (kdyby nepomohlo budeš muset čas zkrátit, záleží na ohnisku...) no a uvidíš co se stane. Pokud Ti "nevyjde" clona budeš muset pořešit ISO (dle foťáku většinou přijatelné 400 (800)). No a pokud Ti ani to to nepomůže (což se ve dne nestane) budeš muset použít blesk.....