Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NPsychouš - Profil | Pá 15.4.2011 20:45:28

máme rádi hrozny =)
tvorba: Lvíčátko

    NDev - Profil | Pá 15.4.2011 20:20:19

    Kdyby nekdo chtel,tak asi budu prodavat mou A200,jen tak predbezne zjistuju,kdyby byl zájem ;) ... kdyztak sz

      NOG - Profil | Pá 15.4.2011 20:08:52

      eXecutor >> tyhle fotky jsou focený pomocí sekvence 4 snímků (víc můj foťák neumí), ale bohuže smínání mám dost pomalé. Asi budu muset začít fotit o půl vteřiny později, než teď

        NeXecutor - Profil | Pá 15.4.2011 19:56:59

        OG >> ja pouzivam funkciu na fotaku taku ze ked je nieco v pohybe zfoti to detailne ..ma to viac fotakov

          NOG - Profil | Pá 15.4.2011 19:50:32

          Chlapi, poraďte laikovi jak nejlépe fotit takový akčnější scény se psem, aby to k něčemu bylo?

            NMP-E65mm - Profil | Pá 15.4.2011 8:01:08

            :-)

              NHugo Fisher - Profil | Čt 14.4.2011 17:22:55

              ZN >> na to nelze rici jineho, nez: Ano. (diky)

                NZN - Profil | Čt 14.4.2011 17:17:05

                Hugo Fisher >>
                jo, v podstatě jsi to pochopil přesně:-)
                Vážně, chápu to jako takový pokus, cvičení. Ten pokus je pro diváka docela zajímavý, pohrál jsi si s ohniskovou vzdáleností a na první pohled je patrné, že jsi to tak chtěl. Název k tomu pasuje jak prdel na hrnec. Ano, fotka vykouzlí skutečně úsměv. Patrně ti nešlo někoho šokovat, víš asi přesně, proč jsi to tak fotil a evidentně se ti povedlo to, co jsi chtěl. Nic vážného za tou fotkou hledat nejde, ale to určitě víš. O technice nebudu polemizovat, víš své.

                  NHugo Fisher - Profil | Čt 14.4.2011 16:14:18

                  ZN >> kdyz das smajlika, znamena to, ze je to komercne nudna fotka, kterych je logicky na svete nekolik miliard, ale ktera ti ale necim vykouzlila alespon chvilkovy usmev na tve starnouci tvari?

                  Chapu to dobre? :)

                    NLadinek - Profil | Čt 14.4.2011 16:07:03

                    Hugo Fisher >> haha :D pobavilo....

                      NZN - Profil | Čt 14.4.2011 12:59:43

                      Hugo Fisher >>
                      :-)

                        NeXecutor - Profil | Čt 14.4.2011 12:04:18

                        Hugo Fisher >> brutal fotka ..

                          NHugo Fisher - Profil | Čt 14.4.2011 9:12:51

                          Nový boty. :)

                            NStanley 87 - Profil | St 13.4.2011 20:38:02

                            Zaľubil som sa :-) Lumix TZ20

                              NForest 1 - Profil | St 13.4.2011 20:36:11

                              Tak co je ??? jste všicí prodali fotaky?? :-)) nejak mrtvo :-((

                                NeXecutor - Profil | Út 22.3.2011 20:03:42

                                Forest 1 >> .....

                                  NForest 1 - Profil | Út 22.3.2011 20:02:43

                                  eXecutor >> nn jen to sem val .........

                                    NeXecutor - Profil | Út 22.3.2011 20:01:49

                                    Ledňáček (Iceman) >> ok , uz sem nedam ani len prispevok ;-)

                                      NZN - Profil | Út 22.3.2011 20:00:29

                                      Hugo Fisher >>
                                      :-)

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 22.3.2011 19:51:36

                                        eXecutor >> myslím že v tom, že sem začneš dávat každou kravinu :-)