Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NForest 1 - Profil | Út 22.3.2011 19:48:07

Hugo Fisher >> hmmmm :-)))

    NHugo Fisher - Profil | Út 22.3.2011 19:18:47

    sestřičky (v sourozeneckém, nikoli pracovním vztahu :) )

      NeXecutor - Profil | Po 21.3.2011 22:07:18

      placew >> v com myslis ?

        Nplacew - Profil | Po 21.3.2011 21:39:41

        eXecutor >> tak sa mi zda, ze s lepsim fotakom isla kvalita fotiek vyrazne dole.

          NJAF - Profil | Po 21.3.2011 12:53:46

          Ledňáček (Iceman) >> woe :-))) To už dávno ne.

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 21.3.2011 12:10:12

            JAF >> ještě máš to recitování.

              NJAF - Profil | Po 21.3.2011 11:26:25

              Hugo Fisher >> me jde evidentne blbe oboji :-)

                NHugo Fisher - Profil | Po 21.3.2011 11:16:10

                JAF >> psani mi slo vzdy lepe, nez foceni :)

                  NHugo Fisher - Profil | Po 21.3.2011 11:15:49

                  ZN >> ja nemam problem priznat cokoli :)

                    NJAF - Profil | Ne 20.3.2011 20:28:10

                    Hugo Fisher >> Ale napsal jsi to hezky.
                    :-)

                      NZN - Profil | Ne 20.3.2011 20:23:26

                      Hugo Fisher >>
                      ty to fakt přiznáváš? :-)

                        NeXecutor - Profil | Ne 20.3.2011 14:28:24

                        Vcerajsia vecerna pohoda umna doma ...

                          NHugo Fisher - Profil | Ne 20.3.2011 12:56:15

                          ZN >> tak pak jsem kolegu nepochopil tak, jak dle meho vyznel :)

                            NZN - Profil | Ne 20.3.2011 10:48:52

                            JKh >>
                            to je jiná káva, pěkné. Máš vzpomínku.

                              NZN - Profil | Ne 20.3.2011 10:47:49

                              Hugo Fisher >>
                              legrační je, ža jsi napsal to samé, co JAF. Jen jinými, květnatějšími slovy :-)

                                NHugo Fisher - Profil | Ne 20.3.2011 3:37:26

                                "Ofocena realita pro me neni Fotkou"

                                Ty jo, zajimavy nazor.

                                Pro me je zase naopak fotkou jen a pouze ofocena realita...

                                Spis jde ale o to, jak je na tu realitu nahlizeno. Kazdy na ni dokaze koukanout nejak jinak, a jen nekdo na ni zvlada koukat genialne..

                                No nic. Je tu veselo. Pekne sny. :)

                                  NJKh - Profil | So 19.3.2011 23:38:42

                                  JAF >> vidíš a jelikož máte zataženo můžeš se na něj juknout alespoň tady....to je totiž realita:-)

                                    NJAF - Profil | So 19.3.2011 23:37:25

                                    JKh >> Mame tu zatazeno, bohuzel. Dobrou noc Ti preju.

                                      NJKh - Profil | So 19.3.2011 23:37:25

                                      JAF >> a taky by mě zajímalo co je pro tebe fotkou....ofocení reality je totiž portrét, jakákoliv krajinka, architektura, atd., liší se pouze zpracováním a přidáním něčeho poutavého, ale pořád je to realita..... A nebo máš rád omalovánky:-)

                                        NJKh - Profil | So 19.3.2011 23:33:26

                                        JAF >> ano, není to fotka s ambicí na umístění v CPP, je to jen pro zábavu cvak měsíce, který je dnes největší za osm let....nechť se ti u něj dobře spí....

                                        Ps: a vzhledem k tomu, že jsem ho napoprvé pěkně zprasil, musím ho sem vlepit na podruhé, abych si nemusel naliskat:-)