Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | So 19.3.2011 23:29:54

JKh >> Furt je to jenom mesic, ja Ti nevim, me to nebere. Ofocena realita pro me neni Fotkou.
:-)
Dobrou noc a dobre svetlo.

    NJKh - Profil | So 19.3.2011 23:15:14

    ZN >> překonal jsem svou lenost ještě jednou.....:-) Tentokráte na M, evidentně A nebylo přesné...histogram jsem předtím ani nekontroloval:-(

    http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/509060_743e8.jpg

      NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 23:06:18

      JKh >> Spíš ATS ale to je po,alu to samé.

        NJKh - Profil | So 19.3.2011 23:03:14

        Jarda 2004 >> připadal bych si jak na při odpálení RPGčka :-)

          NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 23:01:54

          JKh >> Ale je to strašnej mazec:-))

            NJAF - Profil | So 19.3.2011 23:01:28

            JKh >> diky

              NArsi - Profil | So 19.3.2011 22:59:29

              Nedalo mi to.Hezky tam dnes visí...

                NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:58:31

                Jarda 2004 >> to už nemá s focením mnoho společného...tahat bych to určitě nechtěl.... http://www.juzaphoto.com/eng/articles/sigma_200-500​_2_8_ex_dg_field_review_samples.htm

                  NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:53:57

                  JAF >> jsi pozorný....

                    NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:52:46

                    ZN >> souhlas, spodek hodně utrpěl vytažením kontrastu....

                    zde origo jen výřez bez úprav

                    http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/509046_87262.jpg

                      NJAF - Profil | So 19.3.2011 22:51:42

                      JKh >> hm, mesic a vypalenej.

                        NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 22:48:39

                          NZN - Profil | So 19.3.2011 22:47:00

                          JKh >>
                          máš to přeexponované. Je to hodně vypálené.

                            NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:46:10

                            Jarda 2004 >> z druhé ruky se tyhle skla téměř normálně neprodávají....takže máš hooodně štěstí:-)

                              NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 22:43:36

                              JKh >> Bud ho mít z druhé ruky pres tchána co fotí pomalu profi jinak bych na to neměl. A jak bude příležitost tak t tím 300 taky testnu.

                                NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:39:40

                                Jarda 2004 >> pětiskovku raději neplánuji....dvěstě litrů prostě nedám....neživí mě to a mám nohy:-) Jinak tohle foceno 300mm*1,4

                                  NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 22:37:42

                                  JKh >> Mám 300 a plánuji 500.

                                    NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:35:59

                                    Jarda 2004 >> pokud máš "dlouhej" objektiv, tak je to jednoduché....nic na tom není....v tomto případě je to "jen" v technice....kontrast pak upravený sw. Žádná má přidaná hodnota...

                                    PS: jinak dalekohledem krásný....

                                      NJarda 2004 - Profil | So 19.3.2011 22:32:02

                                      JKh >> Nádhera moc se líbí.

                                        NJKh - Profil | So 19.3.2011 22:28:39

                                        Jarda 2004 >> tak jsem si ho dnes přece jen blejsknul:-)

                                        pro "normálnější" zobrazení... http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/509041_68ff2.jpg