Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 24.2.2011 15:24:36

Hugo Fisher >> kecáš, ta fotka je upravená jak svině :-)

    NLadinek - Profil | Čt 24.2.2011 12:29:14

    JKh >> jop, je to zajimavy, jsou to hezky fotky a libi se mi to. Akorat se nejak nemuzu zbavit dojmu, ze mi tam nesedi ta digitalni cb. Mam cb fotku rad, ale proste tohle mi prijde strasne umely, uhlazeny, sterilni...Myslim, ze film by tomu sedel daleko vic, nebo alespon zkusit nejak poladit ten PS :)

    Ale jinak super...treba to lezici miminko je bezva !!

      Njirka0 - Profil | Po 21.2.2011 18:04:17

      rybomil >> Já mám opačný problém,najdu ledaco,poctivě pročtu ale fotit pořád neumím a tak to asi už zůstane:-)))

        Nrybomil - Profil | Po 21.2.2011 14:29:29

        jirka0 >> díky.

          NHugo Fisher - Profil | Po 21.2.2011 14:01:08

          Brožeděj >> ne

            Njirka0 - Profil | Po 21.2.2011 13:47:28

            rybomil >> Pohledej v Google,máš tam toho plno:
            třeba http://www.fotoroman.cz/techniques2.htm

              Nrybomil - Profil | Po 21.2.2011 13:01:26

              Ahoj Foto jádru.

              Bude letos nějaká výstava nebo podobná akce, kde bych se jako fotolaik něco dozvěděl, základně vzdělal až zpřehledněl ??? Nikdy jsem nefotil, nelákalo mě to a mobil pokud možno využívat nechci.

              Dočetl jsem se , ža Interkamera ani Digitex letos nebudou.

                NBrožeděj - Profil | Ne 20.2.2011 23:07:58

                Hugo Fisher >> ta má obličej jak duch. To jsi trochu požehlil fotoshopem?

                  NHugo Fisher - Profil | So 19.2.2011 13:38:38

                  .

                    NJKh - Profil | Pá 18.2.2011 13:40:07

                    Hugo Fisher >> souhlas....

                      NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 13:37:05

                      JKh >> MRK ma dlouhodobe problem s vkladanim fotek ..

                      lec chapu, ze mrk neni fotoserver :)

                        NJKh - Profil | Pá 18.2.2011 13:31:54

                        Hugo Fisher >> díky, bohužel po vložení zde na Mrk jde kvalita hodně dolů....zde jsou ještě nějaké čb + tato v podobě, která je prezentovatelná.... http://www.jankhyr.com/portfolio/portfolio/

                          NJKh - Profil | Pá 18.2.2011 13:30:36

                          Maxwell >> dlouhodobá péče o pleť a vlasy je každodenní nutností:-)

                            NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 13:29:15

                            JKh >> líbí

                              NMaxwell - Profil | Pá 18.2.2011 13:28:43

                              JKh >> sluší ti to...:-)

                                NShu-lin - Profil | Pá 18.2.2011 13:24:04

                                Samej hezkej kluk je to tady:-))

                                  NJKh - Profil | Pá 18.2.2011 13:22:53

                                  taky jeden autoportrét....

                                    NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 12:28:42

                                    Pitris >> ano

                                      NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 12:27:50

                                      ZN >> protoze si asi rozumime, proc jsem to fotil (jen co to dite rodice privedli, hned jsem vedel, ze nesmi odejit driv, nez budu mit nejakou takovu fotku :) ), tak prave proto jsem chtel tu barvu tech oci mit. Alespon nejak.

                                      Ackoli je fakt, ze ono by to jiste vyznelo i v BW.

                                      A jinak diky. Snazim se, no.

                                        NPitris - Profil | Pá 18.2.2011 11:59:06

                                        Hugo Fisher >> ZN - 18.2.2011 11:08:40 >> Nesouhlasim, vždyť bys přišel o tu podmanivou barvu očí a to by byla škoda. Barva v tomle případě neruší...

                                        Hugo Fisher - 18.2.2011 8:53:05 >> To je nasvícené jen jedním softboxem zleva?