Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NSilent Hunter - Profil | Pá 18.2.2011 11:29:41

Maxwell >> Taky se na to chystám. Zatím si vystačím s dálkově odpalovaným externím bleskem skrz bílý deštník.

    NMaxwell - Profil | Pá 18.2.2011 11:17:59

    Silent Hunter >> fotil jsem se světlama poprvé, jinak používám systémové blesky...to víš, že kdybych nafotil pár fotek, dal bych si na to pozor...nicméně to vypadá, že bych si do práce mohl zábleskové jednotky pořídit, k tomu nějaký ten softbox a sluníčko a voštinu.....pak se to třeba i naučím ...:-))

      NSilent Hunter - Profil | Pá 18.2.2011 11:12:26

      Maxwell >> Ohledně rámečků bych oponova. Dobrý rámeček fotce dost pomůže.
      Jinak foto slušný, jenom bych volil měkčí světlo, aby nedělalo tak ostré stíny od nosu atd.

        NZN - Profil | Pá 18.2.2011 11:08:40

        Hugo Fisher >>
        Hugo. to u mě není špatné. Ale já si myslím, že v B&W by to bylo mnohem lepší. Daleko víc by vyniklo to, proč jsi to fotil.

          NMaxwell - Profil | Pá 18.2.2011 10:49:33

          Shu-lin >> jak jsi to poznal? je to můj naviják a vzhledem, že k vodě moc nechodím, vypadá takto...ale však já ho namažu a bude jak novej

            NShu-lin - Profil | Pá 18.2.2011 10:48:00

            Maxwell >> To je tvůj naviják uvnitř po roce používání?:-)

              NMaxwell - Profil | Pá 18.2.2011 10:45:34

              ...

                NMaxwell - Profil | Pá 18.2.2011 10:44:25

                Shu-lin >> to víš, se fšichni bojí :-))

                  NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 8:55:54

                  Shu-lin >> fotim jen a pouze autoportrety :)

                    NShu-lin - Profil | Pá 18.2.2011 8:55:09

                    Hugo Fisher >> Taky autoportrét?:-)) Moc hezká fotka.

                      NHugo Fisher - Profil | Pá 18.2.2011 8:53:05

                      Neco z poslednich dni ..

                      24-70/2.8L

                        NShu-lin - Profil | Pá 18.2.2011 8:39:05

                        Maxwell to tu tim autoportrétem úplně zabil.Asi moc vysoká laťka.

                          NForest 1 - Profil | Čt 17.2.2011 18:21:00

                          Ladinek >> jj hlavne uz ty skla nebyly tak ceste .... hlavne jsem da se rist prvne zkousel novej fotak......

                            NLadinek - Profil | Čt 17.2.2011 18:19:14

                            Forest 1 >> takovy katalogovky :) ale hezky...ale chapu, pres akvarko je to naprd.Taky jsem to zkousel, ale nebavilo me to :)

                              NForest 1 - Profil | Čt 17.2.2011 15:36:45

                              Nitram. >> :-)))

                                NNitram. - Profil | Čt 17.2.2011 15:33:52

                                Forest 1 >> hezký,ale já bych tam raději vyděl kapra

                                  NForest 1 - Profil | Čt 17.2.2011 15:28:56

                                  ..

                                    NForest 1 - Profil | Čt 17.2.2011 15:28:31

                                    .

                                      NForest 1 - Profil | Čt 17.2.2011 15:24:32

                                      Ahoj, podle me asi nej foto co se me povedlo,foceno o vikendu v Hr.Kralove na vystave akv.rybicek....

                                        NBosanac - Profil | Čt 20.1.2011 16:54:22

                                        Maxwell >> Pekny autopotret , na ze mas prsa varis dobre .