Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NMaxwell - Profil | Pá 14.1.2011 8:57:31

Shu-lin >> ty jsi to poznal ? seš dobrej..ale ve skutečnosti jsem daleko hezčí :-))

    NShu-lin - Profil | Pá 14.1.2011 8:54:10

    Maxwell >> To je autoportrét?

      NMaxwell - Profil | Pá 14.1.2011 8:42:24

      JKh >> kdysi jsem o rámčcích četl.....postupem času člověk zjistí, že nejlepší rámeček=žádný rámeček...tady další moje hrátky a pokus o portrét :-)

        NJKh - Profil | Pá 14.1.2011 7:53:56

        Maxwell >> on je slušný, vkusný rámeček k fotce taky kumšt udělat....taky je nerad dělám, pokud ano, tak většinou decentní....jeden čas jsem dělal tyto, ale už jsem od toho taky upustil.... http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/477477_b8ea3.jpg

          NMaxwell - Profil | Pá 14.1.2011 7:49:12

          JKh >> jj, kdysi jsem to zkoušel :-) s odstupem času se na to dívám taky jinak...ale i tak mám ty fotky rád...

            NJKh - Profil | Pá 14.1.2011 7:01:58

            Maxwell >> ty rámečky u fotek z P G1 daly fotce dost zabrat :-))

              NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:33:14

              Ledňáček (Iceman) >> já ho mám doteď a tahám ho na ryby...nemám o něj starost :-))

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 13.1.2011 22:31:15

                Maxwell >> prodal jsem ho švárovi, když jsem si koupil zrcadlovku, semtam si ho půjčím :-)

                  NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:28:25

                  Ledňáček (Iceman) >> vono právě jak jsem později zjistil, ta světelnost byla dohnaná elektronicky ....

                    NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:27:17

                    ještě jedna a už dám pokoj

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 13.1.2011 22:27:10

                      Maxwell >> Jo FZ-20, super sklo s výbornou světelností, dojebanej postprocesing.
                      Tohle sklo už paňák u EVF nezopakoval.

                        NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:25:05

                        něco součastného

                          NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:24:04

                          ZN >> jj,taky ji mám rád...

                            NZN - Profil | Čt 13.1.2011 22:22:39

                            Maxwell >>
                            popravdě, nejlepší fotka je ta první, a u té je jedno, čím byla vyfocena.

                              NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:19:40

                              Ještě G1

                                NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:18:04

                                Tohle je Panasonik G1

                                  NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:16:38

                                  Ještě jedna :-)

                                    NMaxwell - Profil | Čt 13.1.2011 22:15:44

                                    Jé, jsem nevěděl, že tu je taková otázka...taky něco přidám...nejprve jak fotí můj stařičký Panasonik FZ20 :-) Rybky

                                      Nkendy.dom - Profil | Čt 13.1.2011 19:21:53

                                      PAR FOTECEK

                                        NJKh - Profil | Čt 13.1.2011 18:12:25

                                        ZN >> tak nevím, teď jsem se pokoušel v diskuzi o kočkách (http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=635556) to nějakým způsobem doostřit a výsledek je ten, že náhled je nedoostřený a tady (http://www.mrk.cz/Data/Pics/2011/477172_4aa81.jpg ) je přeostřeno, a to hrubě (šel jsem kam až to bude mít nějaký vliv, bohužel bez kloudného výsledku)....