Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 14:28:01

Ladinek >> ano, 24-70, z fotek na mrku, stejne neposoudis jaka je. Jde spis o to, ze mne presne zapadla do potrebneho konceptu, abych se ve svem atelierku s nejakym sklem dobre vesel. :)

    NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 14:26:47

    ZN >> ty casy jsou pryc

    Me ted bavi toto. V atelieru se ucim. Je tam pro me plno veci novych. A to je prave to, co me laka. Nemelo by byt foceni prave o tom? Tj. delat to, co cloveka necim posouva zase dal? :) Nachazet postupne nove moznosti.. Myslim, ze kazdy by mel jednou zalezt do atelieru a porvat se se svetlem. Venku ho vsichni jen zneuzivaji. Uvnitr musi fotograf umet zneuzit svetlo. A tomu se chci jednou naucit..

    A nechci to dotahnout na umelce (tim se clovek rodi), ja budu rad, kdyz lidi budou pravidelne platit. Jsem komercni zbabelec. :)

      NLadinek - Profil | Ne 9.1.2011 13:43:23

      Hugo Fisher >> obsahove mi to nic nerika, ale je to pekny, hlavne teda foceny objekty :D to je ta 24-70 ?

        NZN - Profil | Ne 9.1.2011 13:09:58

        Hugo Fisher >>
        nebo třeba toto.

          NDetreux - Profil | Ne 9.1.2011 13:09:38

          Hugo Fisher >> hehe, těším se na příště.

            NZN - Profil | Ne 9.1.2011 13:09:15

            Hugo Fisher >>
            byly doby, kdy jsi fotil :-)

              NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 12:38:49

              Detreux >> prvni foceni

              pristi bude uz snad i odvaznejsi :)

                NDetreux - Profil | Ne 9.1.2011 12:25:33

                Hugo Fisher >> šikovný slečny, pěkně ti to fotí...

                  NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 1:59:09

                  Detreux >> dobrou

                    NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 1:20:23

                    Detreux >>

                      NDetreux - Profil | Ne 9.1.2011 0:26:31

                      Hugo Fisher >> a jsem si jistý že nejsem sám :o)

                        NHugo Fisher - Profil | Ne 9.1.2011 0:04:40

                        Detreux >> tobe je moje tvorba ukradena! Tebe zajimaj ty blondyny. :)

                          NDetreux - Profil | So 8.1.2011 23:46:57

                          Hugo Fisher >> tak se pochlub tvorbou :) jsem zvědavej

                            NHugo Fisher - Profil | So 8.1.2011 22:52:35

                            Brožeděj >> až dopoladím

                              NBrožeděj - Profil | So 8.1.2011 22:45:42

                              Hugo Fisher >> hoď se vzorek fotek z atelieru

                                NHugo Fisher - Profil | So 8.1.2011 22:37:25

                                Ja se musim vyjimecne taky pochlubit ..

                                Ve ctvrtek ve tri hodiny odpoledne jsem objednal novy sklo (Canon 24-70/2.8L). V patek dopoledne uz bylo doma (!). Prave jsem s nim mel asi 5 hodinovy foceni dvou nactiletych blondynek v atelieru .. paradni sklo. Nechapu, ze jsem ho koupil az ted a ne driv. :)

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | So 8.1.2011 19:51:29

                                  Brožeděj >> já bych ho zase chtěl moc, ale stabilizovaná skla co se mě líbí jsou nad rámec mých součastných možností

                                    NBrožeděj - Profil | So 8.1.2011 19:50:16

                                    Ledňáček (Iceman) >> díky

                                    co se týče toho stabilizátoru, tak podle dosavadního zkoumání mi to zatím žádný benefit nepřineslo, ale uvidíme, až spolu budeme déle

                                      NPitris - Profil | So 8.1.2011 19:46:36

                                      Ladinek >> No to záleží co s tim fotíš a na APS-C mi těch 30 přijde tak akorát abys nelez tim lidem až k nosu, nicméně někdo to vyhledává a vim o lidech co tyhle akce fotěj s ultraširočinou, ale mě takhle přijdou zajímavý 2-3 fotky a pak mi to už leze krkem. Kdybys tu 1,4 oželel, tak v f 1,8 nebo 2 už se něco vybrat dá. Nebo si připlať za Lko 35 :-)

                                        NLadinek - Profil | So 8.1.2011 16:32:27

                                        Ledňáček (Iceman) >> mno ja prave neznam skoro nikoho kdo by ji mel a tyhle testy jsou sice krasny, ale me by spis nez foceni ruzice zajimal praktickej test nekde na klubovym koncerte :) Ale diky moc, prectu si to....
                                        A FF ted vubec neresim :) nejak me nelaka....

                                        Pitris > taky je to takovej muj favorit, ale fakt ted resim, ze uz je dost dlouha. Navic mam 50/1,8, ale ta je zase na plnou diru strasny blato... ale zase u ty 50/1,4 je zajimava cena :)