Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NMoravia - Profil | Čt 11.11.2010 19:37:04

Vlkov.pískovny

    NLadinek - Profil | Čt 11.11.2010 18:58:01

    Jak.novi >> dobry, nevim proc, ale me se to nejak libi :) dobry treba na plochu pocitace :)

      NJak.novi - Profil | Út 9.11.2010 13:31:10

      Plamen :-)))

        NLadinek - Profil | Út 2.11.2010 12:50:51

        Tak nejaky z ryb :) Par fotecek z letosniho Ebra...

          NLadinek - Profil | Po 25.10.2010 19:23:44

          blbost !! nikdo nechce aby se zde nediskutovalo, to proboha ne....ale proc to musi bejt diskuse na 2 stranky a jeste k tomu uplne o nicem. Od toho je pokec ne ?

          Me proste neprijde diskuse ktera tu byla natolik zajimava aby lidem rekla neco uzitecnyho, zajimavyho o foceni. Maximalne tak o talentu flejmovat za kazdou cenu...

            NJAF - Profil | Pá 22.10.2010 21:02:36

            Já zde končím a na rozloučenou přidávám fotku s názvem: Tma.

              NBatuta - Profil | Pá 22.10.2010 20:14:48

              Okoun

                NJosher - Profil | Pá 22.10.2010 19:40:09

                drda >> Už to boj ani není:-(

                  NShu-lin - Profil | Pá 22.10.2010 19:04:23

                  Ladinek >> Si tady pěkně pokecej.

                    Ndrda - Profil | Pá 22.10.2010 17:48:31

                    Ladinek >> je to tvůj boj.

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.10.2010 16:39:59

                      Ladinek >> tak jsi si to tu pohřbil sám.

                        NLadinek - Profil | Pá 22.10.2010 12:17:28

                        placew >> Promin, ale tohle proste neni chat. Ja se diskusi nebranim, ba naopak at je tu klidne vic diskuse nez fotek, ale proste flejm na X stranek o nicem tu proste nechci... Diskutujte, bavte se, davejte fotky, ale s rozumem at to ma nejakou uroven...dekuji

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.10.2010 11:48:39

                          Mikulas >> :-)))

                            NMikulas - Profil | Pá 22.10.2010 11:21:44

                            Ledňáček (Iceman) >> ale hovno, prostě mi ten výrok přišel naprosto pregnantní. po tvých intimních fotkách s ledňáčkopartnerkou níže bys to měl pochopit, taky dobrá atmosféra, takhle u vody ;))

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.10.2010 11:03:06

                              Mikulas >> seš dobrá vlezdoprdelka :-)))

                                NMikulas - Profil | Pá 22.10.2010 10:05:26

                                ZN >> naprosto souhlasím (proč se vyžíváte v nějakých objektivech, foťácích a podobných sračkách? Proč se nezabýváte fotkou, vyjádřením něčeho, nějaké myšlenky, pohledu na život, vyjádřením nějakého pocitu?), osobně si myslím, že fotím velmi podprůměrně, a přesto mám fotky, které mě samotného "dostávají" právě pro určitý kontext, vzpomínku a pocity. technicky by bylo prima je mít lepší, ale dokud mají (pro mne) smysl, tak jsem spokojený.

                                  Nplacew - Profil | Pá 22.10.2010 9:44:25

                                  Ladinek >> nj, clovek si to cita a zrazu mu to nedava zmysel. Ked to budes mazat, tak to asi pojde prec z mojich oblubenych.

                                    NShu-lin - Profil | Pá 22.10.2010 8:32:50

                                    Les.

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 22.10.2010 8:02:12

                                      Ladinek - >> proč tu skoro vše mažeš? Je to dosti kontraproduktivní. Nech i běžet pokec jinak to tu chcípne.

                                        NHoumrP - Profil | Pá 22.10.2010 7:00:23

                                        Ladinek >> já jsem ale nepsal, že je to focené ve tmě. Jelikož je to na ISO 1600, tak je to asi bez blesku a jelikož je liška vidět, muselo v okolí být nějaké osvětlení :)