Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

NJAF - Profil | Čt 21.10.2010 22:30:28

Ladinek >> téď byla řeč o rackovi, zas to pleteš.

    NLadinek - Profil | Čt 21.10.2010 22:25:19

    Marcel > tak si zalozte diskusi na tema "Jak se foti orel" :) JAF bude urcite pro. Opet promazano :)

    Drda > a sorry, ze jsem smazal i ty vycpany lisky :) ta fotka je o nicem...mozna v nejaky serii o vycpanych liskach, ale takhle ne...jen cvak :)

    HoumrP > na 22hod a 1600 ISO docela hezky svetlo :)

      NOG - Profil | Čt 21.10.2010 21:36:53

      Ještě jeden menší

        NOG - Profil | Čt 21.10.2010 21:26:24

        Sice to není orel ale taky to lítá

          NHoumrP - Profil | Čt 21.10.2010 21:12:06

          drda >> vycpaniny nefotím :-))). Jako důkaz - vycpaný jazyk nevytáhneš :-)).
          Docela jsme se s liškou zkamarádili. Na noční jsem jí chodil krmit, tak po měsíci byla jako pejsek. Ležela a čekala na pamlsky :-).

            NHoumrP - Profil | Čt 21.10.2010 20:49:51

            Ladinek >> hezké, krásná řeka.

            Když tady o nich byla řeč, dovolím si dát fotku lišky. Není to nic moc, je to ve 22hod. v září,
            ISO 1600 a F 2,8.

              NLadinek - Profil | Čt 21.10.2010 13:49:33

              Promazana diskuse ohledne Orla nebo co to melo bejt...

              A na ukazku par podzmnich kycovek. Ricka Jizera pod soutokem s Mumlavou...

                NJAF - Profil | Ne 17.10.2010 21:11:09

                Marcel >> Díky, to se hnedka pozná odborník. Mohl jsem si s tím v počítači trochu pohrát, ale to není můj styl!

                  NJAF - Profil | Ne 17.10.2010 20:49:29

                  Shu-lin >> Onehdá jsem poslal nějaké své fotografie do jednoho fotočasopisu (nebudu jmenovat). Odpověděli mi něco v duchu, že takové fotky jim ještě nepřišly. Furt to kupuju a ještě je neotiskli :-((
                  Asi jim pošlu nějaké nové. Vidím na nich velkej posun.

                    NShu-lin - Profil | Ne 17.10.2010 20:47:21

                    JAF >> Víš co to bylo procpat objektiv tim pletivem?Taky žádná sranda.

                      NShu-lin - Profil | Ne 17.10.2010 20:44:24

                      JAF >> Ale jsem rád že jsi nasadil laťku níž a můžu ukázat svoje nejlepší.

                        NJAF - Profil | Ne 17.10.2010 20:36:24

                        Josher >> Kouknu zítra, jo? Jsem teď jen na mobilu, tak bych je nerad nekorektně hodnotil. A pak, každý máme jiné oko!

                          NJAF - Profil | Ne 17.10.2010 20:15:47

                          Josher >> Na Mrk, to dá rozum.

                            NJosher - Profil | Ne 17.10.2010 20:03:02

                            drda >> Přesně ty:-) Však Ty víš:-))

                              NOG - Profil | Ne 17.10.2010 16:43:59

                              Zdravím pánové, měl bych další, možná i hloupý dotaz. Používáte někdo k focení i objektivy jiných značek připojených k tělu přes redukci?

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 17.10.2010 15:23:20

                                JAF >> Už jsem viděl lepší fotky Yetiho.

                                  NJAF - Profil | Ne 17.10.2010 14:19:28

                                  ZN >> Díky. Ona to není žádná prdel, vyfotit orla, to není jako fotit nádraží, který se nehejbá.

                                    NZN - Profil | So 16.10.2010 23:43:51

                                    JAF >>
                                    těch fotek tady moc není, tobě se to povedlo. Ještě musíme počkat na supervizora:-)

                                      NShu-lin - Profil | So 16.10.2010 19:10:01

                                      JAF >> Nádhera.