Foto jádro - aneb mame radi fotografovani

Taky radi fotite ? Pochlubte se vysledkama, technikou nebo proste jen ukazte a poradte ostatnim jak vyzrat na ruzne uskali fotografie...
V pripade ze vkladate, nebo chcete vlozit vice fotek tak pokud mozno do jednoho prispevku!

Co je vitano:
- fotky o kterych si myslite, ze by mohli nejakym zpusobem zaujmout ostatni.
- rady, napady, inspirace
- kritika slusnou formou

Co neni vitano:
- celej obsah vasi pametove karty
- diskuse OT (tedy netykajici se fotografovani)
- hnusne ci jinak odporne a nehezke fotky
Autor diskuse: Ladinek - Profil , 14.7.2010 všeobecné - ostatní

Npavel68 - Profil | Pá 3.9.2010 17:01:17

HoumrP >> Pecka..........

    NHoumrP - Profil | St 1.9.2010 20:10:43

    Tak pár cvaků, řeka Krka...

      NMinnow67 - Profil | St 1.9.2010 17:23:55

      Ledňáček (Iceman) >> Všichni ne, jen paranoici a lidi co netuší, že si to můžou v profilu nastavit :-)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 31.8.2010 14:56:37

        Gigi1893 >> hoď to do SZ :-)
        mail máme utajený všichni :-)

          NGigi1893 - Profil | Út 31.8.2010 14:55:02

          Ledňáček (Iceman) >> a kam když máš utajenej email ? :-)

            NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 31.8.2010 14:23:53

            Gigi1893 >> pošli mě jí, já jí sem dostanu :-)

              NJosher - Profil | Út 31.8.2010 12:26:29

              Gigi1893 >> Třeba pomůže,když si ji znovu uložíš.

                NGigi1893 - Profil | Út 31.8.2010 11:37:13

                Josher - 30.8.2010 14:48:04 >> mám no,nevim proč to nejde...po minutě mi to rovnou z mrku vyskočí na megaclic.com nebo něco takovýho...zkusim fotku z jiného alba...

                  NJosher - Profil | Po 30.8.2010 14:48:04

                  Gigi1893 >> Takovej blbej dotaz.Máš to v JPG?

                    NGigi1893 - Profil | Po 30.8.2010 12:48:16

                    jsem rád že se vám fotka líbila :-)))) myslel jsem si to....nejde mi nahrát ani velikost 8mb ani upravená 1mb a už na to nemám nervy !!!!

                      NShu-lin - Profil | Po 30.8.2010 9:29:37

                      Hrochoroh >> Jo to je přesně ono,děkuju.

                        NHrochoroh - Profil | Ne 29.8.2010 22:38:53

                        Shu-lin >> Nedávno ses ptal na to "igelitový" podvodní pouzdro. Tady jsem na něj našel jakousi recenzi
                        http://digiarena.zive.cz/dicapac-s-fotakem-pod-hlad​inu-video

                          NShu-lin - Profil | Ne 29.8.2010 22:10:59

                          Ledňáček (Iceman) >> Souhlasim,má to ducha i atmosféru.Víc takovejch fotek.

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 29.8.2010 21:49:04

                            Gigi1893 >> za mě není co vytknout, nic špatného nevidím :-))

                              NGigi1893 - Profil | Ne 29.8.2010 21:47:54

                              Gigi1893 - 29.8.2010 21:23:16 >>

                                NGigi1893 - Profil | Ne 29.8.2010 21:23:16

                                prosím o názor,zkušenější kolegy...je tohle uplnej propadák nebo alespon nákej pruměr...foceno 500D Sigma 70-300 APO...fotka je bez uprav...

                                  NLadinek - Profil | Ne 29.8.2010 17:22:01

                                  Marcel >> to je sice krasny, ale myslim, ze k nicemu :) na takhle "malej" senzor je to podle me az prilis mnoho...Kyby to bylo na 6x6 prosim, ale APS-H ?

                                    NStarouš - Profil | Po 23.8.2010 18:20:59

                                    Něco nového...