- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Politika z pohledu rybářů
Jste spokojeni s výsledky voleb?
A) Ano-velmi6%
B) Ano37%
C) Spíš ano7%
D) Jem bez pocitu a názoru3%
E) Spíš ne2%
F) Ne5%
G) Vůbec ne40%
Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NM_D - Profil | St 16.6.2010 15:21:51
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 15:03:35
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 14:59:54
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 14:57:53
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 14:56:07
môže byť krajšia úloha štátu?
niekto by povedal že to je obmedzovanie slobody trhu.
a že si majú dávať pozor :)
NAzbest - Profil | St 16.6.2010 14:55:39
NAzbest - Profil | St 16.6.2010 14:54:58
Proč taky?
Stát ti maximálně poskytne na omezenou dobu siciální dávky a jakousi nabídku prac. míst,ale ty musíš mít vzdělání, schopnosti a snahu se uplatnit.
To za tebe stát ani ovlivnit nemůže a že by ti přinesl lukrativní místo na zlatým podnose?
To bylo za utopického socialisku který zkoušel pan Owen,leč....lidi jsou chamraď.
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 14:42:15
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 14:21:34
ja som vedel že je to krajna neobmedzených možností..
Nboyscout - Profil | St 16.6.2010 14:08:53
http://zpravy.idnes.cz/ceska-armada-ma-mnoho-nacelniku-a-malo-bojeschopnych-indianu-pqx-/domaci.asp?c=A100616_1402694_domaci_nos
NFinanc - Profil | St 16.6.2010 14:02:41
NM_D - Profil | St 16.6.2010 13:46:37
http://www.google.cz/search?q=pen%C3%ADze+jako+dluh&hl=cs&client=firefox-a&hs=k1W&rls=org.mozilla:cs:official&prmd=v&source=univ&tbs=vid:1&tbo=u&ei=MLkYTMTFMsybOJjL-NkK&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCEQqwQwAA
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 13:44:08
suhlas nesuhlasim len s tým línym a neproduktivnym obyvatelstvom.
šéfovia krajny velakrát nevedia zabezpečiť prácu pre vlasté obyvateľstvo. lebo je to vždy
starosť vedenia zabezpečiť prácu zamestnancom nie naopak.
problémy robia aj nešportové dotácie na polnohospodárstvo v nemecku a podobne.
ako krásne by sa tam mohli uplatniť vaši aj naši výrobcovia a teda aj chovatelia a teda aj pestovatelia...
p.s.:v robote surfovať? som rád keď stíhnem obed :)
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 16.6.2010 12:46:59
Elementární průser současné západní společnosti je návyk na blahobyt. I občan s průměrnými příjmy u nás se ve srovnání s většinou rozvíjejícího se světa /a my jsme rozvíjející se trh/ má jak prase v žitě. Pracovní výkon většiny obyvatelstva je mizerný /tento web je zářným příkladem, a klidně se v tomto směru virtuálně střelím do vlastního kolene/, ta schopnější a pracovitější část populace předvádí alespoň průměrný výkon, aby měla klid. Jinde v západních ekonomikách je to úplně stejné, většinou ještě horší.
Přitom je zde ještě navíc velmi štědrý sociální stát (to platí opět pro rozvinutý svět zcela obecně), který praktikuje politiku bohatého muže a přitom má holou prdel. Holou prdel má proto, že je občanstvo veskrze líné jak vandrák a neproduktivní.
Moje skálopevné přesvědčení tkví v potřebě brutální katarze celé západní civilizace, bo jinak nás rozvíjející se svět přejede jak náklaďák. Ten průser je v našem myšlení. Strašně jsme si zvykli na bezstarostný život, kterému ale hovno obětujeme. Nic nás nestojí. Je to nepřirozené, nezdravé a nemůže to trvat věčně.
Když si to neuvědomíme včas, budeme do patnácti let zase dřít jako mezci. Ale s tím rozdílem, že z našeho výkonu bude růst břicho panu Li na druhém konci zeměkoule, nikoliv nám.
NAzbest - Profil | St 16.6.2010 12:22:39
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 16.6.2010 11:58:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
1. pakliže hrubě nenavýší příjmovou stranu rozpočtu, nezaplatí ho nikdy.
2.i když reálně příjmovou stranu navýší, vyřeší fiskál, utáhnou šrouby měnové politiky, tak žlutá muž bude ten poslední, komu bude Amerika vracet peníze. A i žlutá muž to dobře ví.
Moc dobře ví, že investice do amerických vládních dluhopisů není primárně o splatnosti jistiny a výnosu z jejich kuponu...
3. držet významnou část státního dluhu znamená mít vliv na chod toho státu. Výměna tohoto vlivu za peníze je otázkou rentability a načasování.
4. a nakonec - oni se chlapci asijští a zámořští navzájem hezky drží pod krkem. Jedná se o velmi pěkný, vybalancovaný bratrský vztah. Vy nám dáte prachy, které potřebujeme výměnou za část vlivu a podílu na našem národním bohatství. Někdy v budoucnu Vám část z nich vrátíme, ale počkáte si. Na druhou stranu toho vlivu nesmíte mít moc, bo to nás naserete! A jestli se nasereme, vytiskneme další prachy ze svých šestnácti federálních bank (to umíme), zdevalvujeme měnu, zvýšíme sazby, utáhneme šrouby, posléze nalijeme prachy našeho občanstva do bank, z velké části pokryjeme ztrátu hodnoty peněz našich občanů slušným úrokovým výnosem, ale ty, žluťáku, ty budeš mít z našeho dluhu polovinu. Tak pozor!
Je to krásný příklad reciprocity - a všichni jsou spokojeni.
Btw, největším věřitelem US governmentu jsou sami Američané (téměř 40% st. dluhu). Bližší košile, než kabát....
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 11:41:08
Nvokounek - Profil | St 16.6.2010 11:35:56
NAzbest - Profil | St 16.6.2010 11:26:34
Poplatníkům do toho nic není,protože oni vědí nejlépe, co je je pro něho nejlepší a navíc on to má od nich s plným servisem a bez námahy-prakticky zadara.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NBrněnské jádro364683
NČtenářské jádro Mrku1423
NPokec - Vranovská přehrada15071
NVzduchovky, praky, luky a kuše v rukou Mrkmenů8083
NSranda bez nadsázky 🤘10858
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NMorava 10 a Morava 10A8266
NPerly MRKu ...!1171
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...











