Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NM_D - Profil | Út 15.6.2010 14:23:34

vokounek >> A vyřešit jako JAK? Zákazem umístění firmy mimo tento bordel? Nová železná opona?
Btw. oni né že "nepřiznají některé daně", nebo přesněji zisky, oni svůj zisk přiznají, ovšem v jiném daňovém domicilu, kapiš?

    Ngrizzly72 - Profil | Út 15.6.2010 13:33:51

    z mýho rybářskýho pohledu, by si většina politiků zasloužila natrhnout hubu trojhákem, gafem pod žebra a pak aspoň na 48 hodin zasakovat (nejlíp v nějaký stoce)

      Nvokounek - Profil | Út 15.6.2010 13:21:02

      Stanďour >> ďakujem za konštruktívnu kritiku. máš samozrejme pravdu že by nepriznali dane to by chcelo tiež doriešiť..

        NM_D - Profil | Út 15.6.2010 11:20:45

        vokounek >> "vyššie dane pre nadpriemerne zarábajúcich"

        No proč ne? Kliďánko! Kdo si umí vydělat love, umí si zaplatit kvalitního daňového poradce a účetního. A hádej, co tyhle profese umí nejlépe?

          NAzbest - Profil | Út 15.6.2010 11:02:10

          Stanďour >> hnus...

            NStanďour - Profil | Út 15.6.2010 10:42:54

            Azbest >> Je mi úplně stydno. Otec je vedoucí katedry na jedné z lékařských fakult UK. Kdyby nebyl ještě primář oddělení a soudní znalec, nejspíš by své zkušenosti medikům nepředával, protože by se neuživil. Děs!

              NAzbest - Profil | Út 15.6.2010 10:37:49

              Stanďour >> ach tak....ono je totiž spousta špičkových vědeckých pracovníků,co maj ještě míň...

                NStanďour - Profil | Út 15.6.2010 9:57:38

                Azbest >> O platu vysokoškolského pedagoga jsem psal proto, že je to tragicky málo. :o)

                  NAzbest - Profil | Út 15.6.2010 9:55:39

                  vokounek >> ................viz Stanďour.........
                  Vysokoškolskému pedagogovi bych sice přidal,ale jinak souhlasím.
                  Pokud by mi Paroubek zvednul daně,tak bych je tu prostě neplatil a basta.
                  Nalevo je kom,unismus určitě a ne,že klamstvo.
                  Proletariát se snaží dostat k moci a penězům,který sám není schopen vydělat a tak teda revolucí.
                  Zlikvidovat buržuje,aby už nevydělával nikdo,takže zadlužit,prožrat,zlikvidovat průmysl,vědu,školství,zdravotnictví a všechno,co začne fungovat,protože do vedení půjdou přiblblí levicoví záprdkové.

                    NStanďour - Profil | Út 15.6.2010 9:35:45

                    vokounek >> Rovnost mezi občany je, předpokládám, jeden ze základních ústavních principů i na Slovensku. To, že někdo vydělává více, než ostatní, nemůže být důvodem pro vyšší zdanění, stát mu poskytuje stejně srágoroidní servis jako těm, kdo takové příjmy nemají. Třeba je jen pracovitější, chytřejší, vzdělanější či podnikavější. Proč ho za to trestat? Proč by měl platit víc? Dosáhneš jenom toho, že se bude snažit daně obejít a zaplatit co nejméně, právnické osoby přesídlí do daňových rájů, investoři radši své peníze pošlou někam do Bangladéše. Školství dostupné všem už máte/máme a vysokoškolský pedagog má plat kolem 20-ti K hrubého...

                      Nvokounek - Profil | Út 15.6.2010 8:18:17

                      smradzjzd >> vyššie dane pre nadpriemerne zarábajúcich, štátne školstvo dostupné všetkým (kto chce má súkromné školy na super úrovni), tvrdý postoj k energetickým spoločnostiam(el., plyn, benzín..) je toho veľa..

                        Nvokounek - Profil | Út 15.6.2010 8:13:53

                        jasné že máme aj normálnych ale tým sa telka vyhýba. žial pravičiarska propaganda hovorí že na lavo od stredu je len temný komunizmus. je to dnes populárny názor za ktorý ťa každý pochváli ale pánové je to klamstvo živené vrstvou majitelov..

                          NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Po 14.6.2010 22:50:41

                          smradzjzd >> ano to ej ta správná cesta, diktatura proletariátu. Jo to bylo krásně když předseda uliční komise (mimo jiné naprosto neschopný natěrač a alkoholik) rozhodoval o tom, zda nějaké dítě z tvé rodiny může nebo nemůže jít na školu....

                            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Po 14.6.2010 22:48:36

                            vokounek >> a teď snad nemůžou mít děti bankéře lepší školy než děti truhláře?
                            experte promiň ale jestli jsi volil ty populisty tak asi opravdu nebudeš v pořádku....
                            sice ve vaší politice a ekonomice nejsem příliš kovaný, ale řekl bych, že tak jak to skončilo je to jenom správně...

                              Nsmradzjzd - Profil | Po 14.6.2010 22:06:17

                              vokounek >> co teda preferuješ ty, diktaturu proletariátu?

                                Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 22:02:00

                                vokounek >> když jim to takhle vysvětlíš a oni se s tím smíří, tak to tak bude. Takže klidně pokračuj v "osvětové činnosti". Ale na levém břehu Moravy.

                                  NAzbest - Profil | Po 14.6.2010 21:45:25

                                  vokounek >>
                                  Fico mi připadá,že je kokot.
                                  Dzurinda mi taky připadá,že je kokot.
                                  Mečiar je kokot.
                                  Slota je dva kokoti.
                                  Máte tam někoho jinýho,než kokoty?

                                    Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 21:37:29

                                    Kocháč >> ..

                                      NKocháč - Profil | Po 14.6.2010 21:36:17

                                      vokounek >> ty seš ale kus pitomce ( chtěl jsem napsat piče, ale nechci být sprostej)....

                                        Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 21:35:22

                                        malamut >> ja len že decko učitelky nebude mať na také školy ako dieťa vedúceho v banke. a tiež deti bankára nikdy nepojdu na pracák že aj keď sa snažiť nebudú.