Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 21:30:42

vokounek >> ta vaše 35%ní strana je nějaká obdoba našich paroubkovců?

    Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 21:29:17

    ZN >> zlahčuješ si to :)

      Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 21:28:35

      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 14.6.2010 21:26:11 >> ne ja som volil stranu s 35% :)

        Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 21:28:17

        vokounek >> ??????????????????? Nějak jsi to nepochopil. Moje štěstí bude takové, kolik do něho investuju.

          NZN - Profil | Po 14.6.2010 21:27:12

          vokounek >>
          ty jsi kněz nějaké sekty? EDIT: ani mi neodpovídej, nechci se s takovým člověkem jako ty vůbec bavit, ani virtuálně. Je to ztráta času. Smutný příběh.

            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Po 14.6.2010 21:26:11

            vokounek >> heleď experte
            nejsi ty náhodou jeden z těch krajně nespokojených a ustavičně nadávajících provokatérů, co nadávají na každý režim?
            Máš možnost volby....
            Občas když navštívím místní pohostinství, mám pocit, že takových expertů jako jsi ty (kteří znají lék na všechno, vždyť makroekonomie atd jsou tak jednoduché věci) je tam dvanáct do tuctu...

              Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 21:21:49

              malamut >> to sedí. akurát tvoje šťastie bude končiť na hraniciach tvojej spoločenskej vrstvy. čo znamená sa sťaží postup chudobných detí cez zpoplatnené školy atď atď..

                NZN - Profil | Po 14.6.2010 21:21:17

                vokounek >>
                omg.

                  Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 21:01:15

                  vokounek >> ?????????????????????? Každý svého štěstí strůjcem.

                    Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 20:56:12

                    na obyčajného človeka sa kašle. ak by sa mala obnoviť aristokracia a pevné spoločenské triedy spraví to ľavica? to je cieľ tohto teatra oddeliť sa od plepsu, upevniť hranice čím posilníme vlastnú puzíciu a navždy vytvoríme pracujúcu triedu, triedu tých čo riadia a triedu nás majitelov. čo znamená že naše deti nikdy nebudú museť pracovať aj keď budú blbé jak poleno .

                      Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 20:38:41

                      ludia čo makajú od rána do večera nemajú čas a silu hájiť svoje záujmy.
                      sú ako list vo vetre pred obchodníkmi, bankami a všeliakym podvodníkom čo sem tam tunelujú dôchodcovské správcovské spoločnosti a nehajú ľudí na dlažbe, alebo učia deti na colu + mekáč a robia z nich invalidov.
                      toto sa v superštátoch reálne deje. to je ta ich sloboda trhu. no pre koho? pre tých chudákov bez dôchodku? tam to volajú riziko podnikania. v skutočnosti ide o štátom krytý podvod. pravica háji záujmi zamestnávateľov, obchodníkov, bánk, showbiznisu, médií.

                        Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 18:54:21

                        Sven >> dík.
                        myslím že je to strategické očkovanie mladých ktorý sa boja mať vlastný názor tak si myslia to čo mladý v telke a v časopisoch. prezentujú sa im vzory správania ako aj názorov. kto by mal odlišný vlastný názor a riskoval konfrontaciu. všetci si myslíme to isté a máme pravdu :) už len rovnošaty..

                          NSven - Profil | Po 14.6.2010 18:32:29

                          vokounek >> nevěš hlavu. Lidská blbost je nekonečná a při příštích volbách si lidi naběhnou zase. Co čekat ve státě, kde se každých cca 20 let mění režim. Každá generace si myslí, že je chytřejší než ta předešlá a potřebuje občas studenou sprchu :-)

                            Nsmradzjzd - Profil | Po 14.6.2010 18:28:54

                            vokounek >> sou to hajzli, takhle vydrbávat s lidmi. Kdyby nebyli lidi blbí a dobře volili, mohli študovat zadarmo, a do důchodu chodit v padesáti, kostely by se zbourali, zavedla by se pětihodinová třídenní pracovní doba, 2 měsíce prázdnin pro všechny a ke každé výplatě navíc 13 plat.
                            Ale teď mají co chtěli, dobře jim tak

                              Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 18:25:27

                              vokounek >> zřejmě jo, když si stěžuješ. Ale jaký si to uděláš, takový to máš.

                                Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 18:23:47

                                zatial málokto :)

                                  Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 18:20:26

                                  vokounek >> a kdo oklamal tebe?

                                    Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 18:18:31

                                    jedny oklamali mladých že sú ako oni že im rozumejú a že nebude trestné mať u seba jointa.
                                    druhý oklamali staré babky čo chodia do kostola a sami sa tvária ako svaté obrázky.
                                    tretí oklamali že budeme všetci bohatý a trendly.
                                    jedine Bugár robí skutočne niečo pre svojich maďarov.

                                    no a táto sebranka sa chce pozliepať do kopy.

                                      Nsmradzjzd - Profil | Po 14.6.2010 18:06:46

                                      vokounek >> kteří sou u vás teda ti buzaranti, ti co vyhráli, nebo ti co nevyhráli a je jich víc?

                                        Nvokounek - Profil | Po 14.6.2010 18:02:05

                                        asi vás to nezaujima ale tý buzerantkové vyhrali :(
                                        asi tiež spoplatnia školstvo, posunú dôchodkový vek a ktovie možno nám budú aj holiť hlavy.

                                        ale dajú nám lecos na úver a tak sa budeme cítiť jak v amerike :)

                                        p.s.:oklamali mladých blbečkov na internete že všetci môžme byť bohatý, krásny a svetový.

                                        novinárske psi, pseudoTV"umelci" a podobná haveť plesajú blahom

                                        je mi nejak šoufl..