Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 16:34:54

jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 10:32:26 >> to, že máš v pracovní době čas diskutovat na MRKu, svědčí o tvé pracovní vytíženosti a nepostradatelnosti pro chod státu a tedy i pro blaho daňového poplatníka. Raději ti nebudu připomínat, co jsi mi před časem v jiné diskusi odpověděl na rýpnutí na stejné téma. Takhle arogantní snad nedokážu být ani já. Ale neboj, nejsi jediný, je vás mnoho, doufám, že už ne nadlouho.

    NPoušťák - Profil | Po 14.6.2010 12:50:58

    jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 10:32:26 >> už na vojně někdo(v hlubokém totáči) složil říkanku,zelený,zelený ty jsi teda de..l.

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 14.6.2010 11:05:30

      jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 10:32:26 >> Jirko, to je epilog jako prase....

        NAzbest - Profil | Po 14.6.2010 11:01:45

        jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 10:32:26 >> mimochodem-nevím o tom,že by od tebe někdo něco chtěl, ani že by na tebe někdo ragoval nenávistně.
        Obávám,že to všechno souvisí s tvým problémem ohledně sebehodnocení a jakési vnitřní nejistoty,která vyvěrá z toho, že tě nikdo neuznal jako autoritu-možná ještě nikdy.
        To je sice průser,ale není fatální.
        Každej prostě nemůže bejt autorita.

          NAzbest - Profil | Po 14.6.2010 10:58:48

          jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 10:32:26 >> jsi teda o kousek míň inteligentní,než jsem si myslel, ale poměrně umně to maskuješ-jako pásovec.
          Ty nás patrně nikoho jako člověk nijak zvlášť nezajímáš(ale budu mluvit jen za sebe).
          Nechápu,čemu se divíš.
          Tvoje levicově byrokarické pindy,kterými se tu vyléváš ( a to nepoměrně častěji, než kdokoli jiný) jsou psané nablble konfliktní formou, která cíleně některé lidi provokuje a irituje.
          Tvoje rasisticko sadistické výlevy rovněž a nespravíš to tím,že to pak vydáváš za testování medií.
          Jako pravý grafoman tu vypisuješ dlóóóóuhé statě ve kterých se opakuješ,ale asi je potřeba saturovat potřebu být viděn a "slyšen", což tedy činíš měrou víc,než plnotučnou.
          Mluvíš argumentech a o neznalosti nás ostatních a tváříš se jako ředitel zeměkoule kříženný s tajným agnetem 007 se supar tajným posláním a jsi tajemnej jako hrad v Karpatech-ale evidentně hrad jen z písku.
          Hrozně stojíš o to,aby na tebe bylo reagováno, ale tak jak by sis ty sám přál-tedy s uznáním a repektem.
          Jenže ani jedno nebudíš.
          Tvůj mesiášský syndrom požral asi už část tvé osobnosti,tak zkus toho odborníka-to je dobrá rada.
          Možná je ještě čas.
          Abys neskončil v polstrcele s pěti Napoleonama (a to nemyslím koňak).

            NAzbest - Profil | Po 14.6.2010 10:07:22

            jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 7:16:53 >> Jirko,tys skutečně neskutečnej demagog.
            Myslím,že bys měl schopnosti manipulovat proletariátem,protože tvé "argumenty" mají celkem uvěřitelnou formu-tedy pro ne příliš myslící a znalé tvory.
            Přitom jsi z těch,kteří skutečně nevytváří žádné hodnoty a jen se byrokraticky podílíš na jakémsi přerozdělování, ovládání, regulování, kontrolování, případně zakazování činnosti produktivních jedinců,kteří je vytvářejí mnohdy v potu tváře.
            Ale jsi sám sebou tak velice zaujat ve své sebestřednosti, že se asi značně obdivuješ a to ti dává onen výsostný pocit nadřazenosti, který ti sice nenáleží, protože (jak už jsem psal) hledíš svrchu do kopce.
            I ve státním aparátu a dokonce i mezi úřednictvem jsou lidé užiteční a platní,ale ti se vyjadřují většinou jiným způsobem,protože se dokážou podívat nezaujatě na druhé i na sebe.
            P.S.:Co říkal odborník?

              NZN - Profil | Po 14.6.2010 9:21:21

              boyscout >>
              on pořád nechce pochopit, že i ti "normální"zaměstnanci, je jedno jestli z Panasonicu nebo Škodovky, ho svými daněmi platí. Krom toho se začal brát nějak příliš vážně, mesiáš:-)

                Nboyscout - Profil | Po 14.6.2010 9:07:27

                jurasoft >> Jirka Šachl - 14.6.2010 7:16:53 >> napadlo tě že takový člověk asi nemá čas v pracovní době psát na MRK ? To není jako u státních zaměstnanců, oni jsou placeni za odvedený výkon :-)

                  Nmalamut - Profil | Po 14.6.2010 6:20:47

                  jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> hmm, koukám, že jsi oblíben.

                    NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 13.6.2010 22:35:14

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> opravdu nestačím zírat nad blbostí některých lidí....
                    a pak se světe div že jsme tam kde jsme...

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Ne 13.6.2010 22:31:43

                      jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> já jsem to radši editoval. Za víc ty tvoje chcanky nestojí...

                        Nsmradzjzd - Profil | Ne 13.6.2010 19:50:37

                        m.kindl >> já sem nesrovnával šlapku s hóřadem, ale o kapsáře s hóřadem

                          NKocháč - Profil | Ne 13.6.2010 19:22:10

                          jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> Ale ty jsi Jirko zbytečnej, ta tvoje pokroucená zelená realita bije do očí :o)

                            Nm.kindl - Profil | Ne 13.6.2010 17:46:33

                            smradzjzd >> No nastejno to nevyjde...šlapka ti ho vykouří a nepokouše tě při tom... zbytečnýmu či nevytíženýmu pracovníkovi přebujelé státní správy bych ho strčil tak maximálně do prdele,,,

                              Nsmradzjzd - Profil | Ne 13.6.2010 17:04:27

                              jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> OSVČ je každý kdo se sám v rámci platných zákonů o svůj výdělek postará a platí z něj daně. Může to být to být klidně i ta šlapka. Horší je kurva parazit, co z toho žije. Ať už je to kapesní zloděj, nebo zbytečný či nevytížený pracovník přebujelé státní správy, oboje vyjde pro OSVČ nastejno.

                                Nmalamut - Profil | Ne 13.6.2010 16:54:45

                                jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 16:39:32 >> no vidíš, a ty jsi názorný příklad, že veřejný sektor zaměstnává i pitomce, a to za peníze daňových poplatníků. Nediv se, že tě nikdo nemá rád, žádný člověk nechce ze svých peněz platit pitomce, který je mu k hovnu. Ty k hovnu jsi.

                                  Nmalamut - Profil | Ne 13.6.2010 13:27:13

                                  jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 13:19:40 >> kartu mám vyplněnou pravdivě a myslím, že dostatečně. A živí mne vlastní píle, šikovnost a snad i trocha inteligence. Rozhodně mne neživí daňoví poplatníci.

                                    Nmalamut - Profil | Ne 13.6.2010 13:07:23

                                    jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 12:56:52 >> opět nemáš pravdu, my bychom chtěli rozhodovat hlavně o sobě a to znamená, že bychom chtěli rozhodovat i o tom, koho budeme živit. O fungování státu toho mnoho nevíš ani ty, majore, tento stát je již delší dobu nefunkční a daří se v něm pouze parazitům ve státní správě a s nimi spřáteleným gaunerům.

                                      NZN - Profil | Ne 13.6.2010 11:12:38

                                      jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 9:29:38 >>
                                      ježíši kriste !!!

                                        Nsmradzjzd - Profil | Ne 13.6.2010 10:13:58

                                        jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 9:29:38 >> problém je že na to aby si ty zaplatil daně, musí někdo jiný uhradit daněmi celou tvou výplatu. Ty jen část toho čím ostatní přispějí, vlastně zas vrátíš.