Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Čt 10.6.2010 18:36:47

boyscout >> no hold už se s tím budu muset smířit.....

    NKocháč - Profil | Čt 10.6.2010 17:16:03

    fazinek >> je mi tě líto hlupáku...

      NSven - Profil | Čt 10.6.2010 16:58:31

      fazinek >> Jeď za svou bábou a dědou na venkov
      Kup si lístek na autobus a navštiv své prarodiče, tety a další příbuzné.
      Budou rádi, že tě vidí a třeba přispějí 10 000,- na semestr :-)))))

        NAzbest - Profil | Čt 10.6.2010 16:42:25

        fazinek >> souhlasím s motivací,ale volit toho debila,co vede dělnickou stranu,to je šlápnutí do snad Paroubkova hovna...

          Nboyscout - Profil | Čt 10.6.2010 16:25:25

          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 10.6.2010 16:20:26 >> že ty chceš být napaden i reálně? :-)

            Nmalamut - Profil | Čt 10.6.2010 16:24:41

            Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 10.6.2010 16:20:26 >> já myslím, že nasráno v palicích mají voliči jiných stran.

              NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Čt 10.6.2010 16:20:26

              fazinek >> hm tak to seš teda borec...
              další co má v hlavě nasráno

                Nfazinek - Profil | Čt 10.6.2010 16:02:00

                ja volil delnickou stranu sosialni spravedlnosti uz mam dost dvojiho metru!!!jsem i pro udrzovani kultury a proti trave cizincum a tvrdym drogam a semu co narusuje nase souziti

                  NSven - Profil | Čt 10.6.2010 15:16:52

                  m.kindl >> tak tady už je hotovo. Hlavně jestli se bude v bourání pokračovat
                  http://hn.ihned.cz/c1-44173850-pohranicnici-usa-zas​trelili-pres-plot-15leteho-mexicana

                    NAzbest - Profil | Čt 10.6.2010 0:10:37

                    m.kindl >> to si klucí dali-s krumpáčem na ostnáč:-))

                      Nvokounek - Profil | St 9.6.2010 23:40:21

                      v težke chvíli jen panovník umí rady sobe sám..
                      ďekuji moudrá květeno :)

                        Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 20:43:36

                        to je ok.
                        som rád že to tu má úroveň a to sa týka aj kritiky

                          NAzbest - Profil | Po 7.6.2010 18:51:24

                          vokounek >> nejsem si jistej,jestli máš za co děkovat...prostě ti nerozumím.
                          Ze židů žádnej strach nemám,což je u muslimů dost jinak.
                          Ti,narozdíl od židů,nebyli v ničem snad nikdy přínosem pro svět,ale zato si ho nárokujou pokud možno celej (narozdíl od židů).

                            Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 18:44:15

                            Azbest >> dík :)

                              NAzbest - Profil | Po 7.6.2010 18:37:35

                              vokounek >> co ty všechno neřešíš.....

                                Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 18:11:28

                                posledná ukážka z odkazu:

                                Na rozdiel od bežného názoru, podľa ktorého sú Protokoly sionských mudrcov dielo myšlienkovo úbohé až slabomyseľné, sa odvažujem tvrdiť, že – nezávisle na tom, či sú alebo nie sú podvrhom – zostávajú geniálnym odhalením moderného človeka euroamerickej civilizácie a predpoveďou vývoja jeho spoločnosti v 20. storočí.

                                Autor: PhDr. Rudolf Jičín, Ústav pro soudobé dějiny ČSAV
                                Posudok je 15 rokov starý.

                                  Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 17:50:07

                                  len jeden príklad:

                                  Pýtajme sa, čo by sa dialo, keby niekto napríklad tvrdil, že v rokoch 1970 – 1989 mali Slováci v Československu moc, vysoko prevyšujúcu ich počet. Niektorí by toto tvrdenie dokazovali, iní popierali. Sotva by ale niekto tvrdil, že toto tvrdenie „hanobí slovenský národ“.

                                  V prípade Židov sa však tento záver považuje za takmer samozrejmý.

                                    Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 17:46:40

                                    zaujimava kniha od pána továrnika Henryho Forda ktorý bol ekvivalentom Baťu
                                    http://beo.sk/sloboda-prejavu/917-znalecky-posudok-​na-knihu-medzinarodny-zid-od-henryho-forda

                                    amerikánska propaganda zavrhla jeho dielo a tento velikán amerického hospodárstva dožil v ústraní..

                                      Nvokounek - Profil | Po 7.6.2010 17:24:24

                                      rozdelovanie štátnych zákozok je super kšeft a čím vačší je záujemca tým vačšie sú provízie. ale aby sme im nekrivdili je to sposob ako v globale ušetriť na množstevných zlavách.
                                      všetko záleži na jednotlivcoch čo to realizujú. každopádne požičky na kampan bude treba vrátiť :)