Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nmalamut - Profil | Ne 13.6.2010 10:12:13

jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 10:04:50 >> to si pospěš, snad už to nebude dlouho trvat. Obdivuji tvou hroší kůži, já být takhle nepotřebný, asi bych s tím něco dělal.

    Nmalamut - Profil | Ne 13.6.2010 9:56:27

    jurasoft >> Jirka Šachl - 13.6.2010 9:29:08 >> pro tebe je rozhodující, že jsem daňový poplatník a ty ani nikdo z tvé rodiny mě neživí, ty žiješ z mých daní, já z tvých ne. A myslím, že těžko zde najdeme někoho, kdo tě potřebuje. Jsi zbytečný, chápeš to? Tak za co bereš peníze, když tě nikdo nepotřebuje? Za nic, prostě parazituješ, ale nejsi sám, je vás jak sraček, doufám že to nebude dlouho trvat. A hlavně se neschovávej za hasiče, do těch máš daleko.

      NZN - Profil | So 12.6.2010 21:10:23

      jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 19:57:43 >>
      taky se mi vaří krev, ale jen trošku. V podstatě je to legrace. Jsi úplně mimo mísu a pořád to nechápeš. Tvá jediná odpověď tady by měla být ... děkuji Vám pánové, že mě ještě živíte.

        Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 20:16:28

        jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 19:57:43 >> problém je v tom, že živím já tebe, ne ty mě, já tě nepotřebuju.

          Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 18:05:28

          jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 17:48:35 >> mě se vaří při každé návštěvě finančáku a dalších institucí stahujících ze mě kůži zaživa, aby ty jsi mohl v pracovní době brouzdat po netu a nechcípl hlady.

            NFery - Profil | So 12.6.2010 16:02:04

            jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 14:54:19 >> i kdyby se za ochranu platilo jiným armádám,tak nevěřim,že by to mohlo bejt dražší,než ta naše bezedná armáda..

              Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 15:00:46

              jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 14:54:19 >> školné snad brzy a žádný cizáky tu živit nebudem, už toho bylo dost. I tebe.

                Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 14:47:01

                jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 14:26:17 >> nevím, proč bychom měli platit za to, že se tu budou rozcapovat cizí armády, nestačili Rusáci kurva? Nasrat, doprdele s unií a pokud to jinak nepůjde, tak i s NATO, nevím, kdo by nás mohl ohrožovat, co by si po nás vzal, už jste z nás sedřeli kůži a rozkradli co se dalo a teď bys chtěl strašit. Nasrat. Mě tak napadlo, až tě vyrazej ze státní správy, nebo kde to jsi zašitej, jak poskytneš svým dětem VŠ vzdělání? Nedávno jsi to tu rozebíral, a ejhle, školné bude. No, asi půjdou do výroby, řemeslo má zlaté dno :-)))))

                  Nm.kindl - Profil | So 12.6.2010 13:52:22

                  malamut >> :-DDD dobrý :-DDD

                    NFery - Profil | So 12.6.2010 13:38:56

                    jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 12:44:42 >> planý řeči..hlavně by to mělo být bankovní tajemství ne?

                      Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 13:03:02

                      jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 12:59:59 >> vás koleček je zbytečně moc, snad nastane "odkolečkování".

                        Nmalamut - Profil | So 12.6.2010 12:48:41

                        jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 12:44:42 >> hlavně se nedělej důležitější než jsi.

                          Nm.kindl - Profil | So 12.6.2010 10:30:09

                          jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 10:12:47 >> Kdybych je neznal osobně tak bys na mě možná udělal dojem :-)))

                            NFery - Profil | So 12.6.2010 10:26:23

                            jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 10:12:47 >> to by mě zajímalo,jak víš,kdo za nima stojí?

                              Nm.kindl - Profil | So 12.6.2010 10:12:06

                              jurasoft >> Jirka Šachl - 12.6.2010 10:02:44 >> Ale vybereš...VéVéčkaři jsou zatím čistí jak panenská moč...Jak dlouho jim to vydrží je otázkou :-)

                                Nm.kindl - Profil | So 12.6.2010 9:41:13

                                Fery >> To je opravdu tragikomedie...a tihle lidi by nám chtěli pořád vládnout....hnus

                                  NAzbest - Profil | Pá 11.6.2010 11:20:49

                                  jurasoft >> Jirka Šachl - 11.6.2010 10:37:49 >> proto ti píšu,že doporučuju DOBRÉHO odborníka.
                                  Víra bývá ukotvena v podvědomí ( a to nemluvím o vědomí) velice hluboko a pevně.
                                  S ní ruku v ruce koexistuje pocit nedřazenosti a vševědomosti s tím, že okolní svět nemá na to uznat genialitu postiženého a on zneuznaný shlíží blahosklonně na ten póvl dole,aniž by vůbec tušil, že kouká do kopce:-))
                                  Argumenty nicotné-navíc tendenční,nesmyslná dogmata....no bída,ale jak už jsem ti psal-mlčeti zlato:-)

                                    NAzbest - Profil | Pá 11.6.2010 9:42:18

                                    jurasoft >> Jirka Šachl - 11.6.2010 8:46:58 >> a já si naivně myslel,že mozek máš....
                                    To,že někdo nesouhlasí s něčí volbou a kritizuje ji,je právě projev demokracie a ne omezování,či perzekuce.
                                    Už vím,co se ti přihodilo.
                                    Ta diagnoza se jmenuje Mesiášský syndom a u tebe se jedná o pokročilé stadium.
                                    Doporučuji kvalitního odborníka.
                                    Afričani,který mají mraky dětí,který neuživí-to fakt není můj problém i když přispívám Unicefu měsíčně peníze,takže i to popírá tvůj pláč.Děláš to taky?
                                    Navíc mám v Indii adoptovanou holku.Máš taky?
                                    Přesto jsem zřejmě nebezpečný rasista,protože nemám rád cigoše a ani ty černý debily,co nejsou schopný šukat bez následků,kterým se neumějí postavit.
                                    Je tam rozbujelej islám a to bude taky jeden z důvodů.
                                    Sekaj si tam navzájem ruce mačetama,občas je revoluce a na vyvýšeninu vyleze jiná opice,aby ostatní mohla legálně dojit.
                                    Do toho se já míchat nebudu,ale ty klidně můžeš,protože vy spasitelé (zejména vy orální) máte budoucnost-ostatně stejný je to s DSSS.
                                    Plná huba keců a "vědomostí".

                                      NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Pá 11.6.2010 8:27:05

                                      jurasoft >> Jirka Šachl - 11.6.2010 7:22:25 >> já jsem DSSS nevolil...ale dejme tomu, z téhle diskuze je někdy těžké pochopit kdo co a jak,...¨
                                      ještě k těm volbám...DSSS byla je a bude strana popírající a potlačující lidská práva. Pokud vím už jednou byli zrušeni a to, že si trochu prodloužili název neznamená že změnili i svůj postoj k rasismu. U nás tuhle "stranu" volili 3 lidi (jsem z vesnice), kluci jsou to natvrdlí, možná i trochu duševně slabší, protože to prostě u nich na učňáku je IN. Podle mně tvoří více než polovinu voličů této "strany" právě takoví prosťáčci, kteří si tím pádem asi připadají "drsnější"...
                                      Jak říká jeden profesor - "Inteligence davu je degradována na inteligenci největšího blba v něm."