Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 15:07:47

Azbest >> A potom,že se už tací,jako Neruda,nebo K.H.Borovský neroději.Jsi asi náš,jak řekl p.Karlik Tomášovi Holému.Opravdu pěkné a hlavně výstižné.

    SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 15:01:50

    Azbest >> To máš tedy pravdu,horší hlody jsem už dlouho neslyšel.Ještě teď mi zní v uších ta kruhová odrana.To je dílo.

      Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 15:00:58

      Něco k tématu z domácí dílny:-)

      POLITIK

      Bylo by záhodno zapojit hlavu,
      poslanec na hovno když káže davu.
      Prebendy,konexe-to je ten motiv
      zisky a protekce z těch bojů o vliv.

      Upraven,vyholen politik září,
      lidsky a důstojně i v snu se tváří.
      Jak on je nezbytný,užitečný.
      Vpravdě však zištný a nebezpečný.

      Sněmovna plná je hlučných selat
      takových co se jim nechce dělat.
      A když nevyjde tam „sloužit státu“,
      lze zkusit nacpat se do senátu.

      Udělat vše pro zviditelnění
      žádná špína dost špinavá není.
      I kdyby na krku měl tři vraždy
      nevinen politik v řadě každý.

      Pojmy –čest,svědomí-to jen skřípe.
      Popel si na hlavu nenasype.
      I kdyby po ní rok máslo teklo,
      vždycky ví,jak se dá ZHASNOUT SVĚTLO…

        Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 14:57:15

        SOPTIK 52 >> jo tohle...no to je klidně možný,ale to by nebyl inženýr.
        Já bych ho viděl na inženýra přes špatnou obhajobu cikánstva.

          SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 14:53:31

          Azbest >> Ten snědej strejda,já vím tam jsou práva,ale člověk nikdy neví.Podle toho co mlel,tak asi nějaký rychlokurs.

            Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 14:44:27

            SOPTIK 52 >> kdo?

              Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 14:44:11

              Mrknato >> to je vidět,jak má v hlavě nakáleno....

                Mrknato - Profil | Pá 4.6.2010 14:24:16

                kakr >> Jen ať říká...... čím víc toho řekne, tím větší sranda.....

                  kakr - Profil | Pá 4.6.2010 14:03:42

                  Mrknato >>
                  Vítěz voleb může říkat co chce:-))

                    Mrknato - Profil | Pá 4.6.2010 13:58:38

                    Azbest >> Něco málo z výroku ČSSD ke žbleptům Paroubka a novinářů:

                    Prohlásil také, že jeden z novinářů, který se přihlásil k tomu, že bude volit ČSSD, je romským aktivistou, což prý straně „moc nepomohlo“. Proti tomu se ohradil Ondřej Macura z tiskového oddělení Lidového domu, podle kterého Paroubek žádá opravu a omluvu.

                    Výrok odstupujícího šéfa přitom slyšela řada novinářů. „V té souvislosti je smutné, že jediný, kdo měl odvahu říct, že nás bude volit, byl romský aktivista. Přiznávám, že to nebyla ta nejlepší společnost pro voliče ze středních vrstev,“ citoval zpravodaj Parlamentních listů z pasáže projevu, kde se Paroubek věnoval médiím.

                      SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 13:53:44

                      Azbest >> Nejezdil také někam k Plzni?

                        SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 13:52:20

                        Mrknato >> Musel jsem pryč,omluva.Abych Ti řekl pravda,tak teprva nyní v 58 letech začínám chápat správný význam slova BORDEL.A proto my ty chytrolíni volíme,aby nám to mohli ještě odhlasovat?!Ono se říká - ,za chyby se platí ,proto mají asi tak velké platy.

                          Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 13:32:08

                          Mrknato >> nojo,to může klidně bejt.
                          Ale když jsem slyšel pindy toho černýho inženýra včera v Máte slovo,tak mi nebylo jasný,za co moh ten diplom dostat.
                          Asi pozitivní diskriminace...

                            Mrknato - Profil | Pá 4.6.2010 10:36:33

                            jurasoft >> Jirka Šachl - 4.6.2010 10:24:59 >> Asi ano, já jsem se dostal pracovně do kontaktu s cikánem, který o sobě hrdě prohlašoval, že je cikán a ne darebák róm. Byl perfektně upravený v obleku, a jeho sídlo bylo skutečnou rezidencí. Jako róm jsem si připadal já, v manžestrákách a mikině....

                              Azbest - Profil | Pá 4.6.2010 9:59:56

                              Mrknato >> když jsem si u soudu prohlídnul cikána,kterej vybral auto mně,tak jsem zjistil,že má na tý tupý černý hlavě ze strany vytetovaný SS blesky....tak to mi hlava nepobrala.

                                Mrknato - Profil | Pá 4.6.2010 9:53:14

                                SOPTIK 52 >> Jasně, proto se měnil i živnostenský zákon. Dřív jsi musel dokládat odbornost ke každé činnosti a teď ti vymlasknou ve volné živnosti 80 činností natotata .....
                                Edit: když ti sprostě z kapsy ukradnu pětikilo, a chytěj mě ti, co pomáhaj a chráněj, tak mám malér, když tě ale líznu o to pětikilo ve faktuře, a ty mně ho nedáš, tak problémy budeš mít ty.....

                                  SOPTIK 52 - Profil | Pá 4.6.2010 9:17:14

                                  Mrknato >> Či li,když mi vybrali auťak,tak oni vlastně nekradli,oni tedy podnikali.A já trouba byl překvapen,když si mě ti policisté tak divně prohlíželi,když jsem nadával do k....,zlodějskejch.Konečně mám jasno.

                                    Mrknato - Profil | Pá 4.6.2010 9:10:16

                                    kakr >> Teď už to jen opravit v sumářích a vyhlášce. Kdo uvede název kapr, bude řešen kárnou komisí, pro hanobení rasy, jejím cíleným lovem a pronásledováním a ryba domácí bude mít čistý rejstřík a zbaví se nepěkné minulosti....

                                      kakr - Profil | Pá 4.6.2010 9:02:10

                                      Mrknato >>
                                      A z kapra je ryba domácí.....