Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:30:15

Martinmtb >> Proč ne? Je mladý, schopný, oblíbený ......
MRK členskou základnou strčí do kapsy leckterou polit. stranu.
A nakonec jsme tu samí odborníci :-)))

    NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:30:08

    tuzemak >> napust si kybl se studenou vodou,strc si do nej nohy,3krat za sebou si prosim precti muj prispevek,potom se pokus reagovat znovu.dekuji

      Nmalamut - Profil | Pá 7.5.2010 21:29:14

      Mrknato >> + tuzemak: třeba tam, kde současná židovláda hledá nepřítele.

        NZajda - Profil | Pá 7.5.2010 21:29:01

        kakr >> :-)))

          NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:28:53

          tuzemak >> Kolego, za komančů makali ti samí, co makaj i dnes...... a naopak....

            Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 21:28:09

            Hermis_s >>
            Vidíš, má slova potvrzují i Tví prarodiče. Možná by mohli požádat o zařazení do třetího čí čtvrtého odboje. Babička určitě, opalováním u rybníka v pracovní době přispěla k pádu režimu v r. 1989.

              Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:26:21

              Hermis_s >> tak se nediv když ti prarodiče říkají,že se za komančů nenadřeli když si přišli jen píchnout na pichačku,náhodou i za komančů se muselo makat jak hrom,sám sem to zažil,takže kdo říká,že za komančů se nenadřel bal kancelářská krysa nebo jejich vlez do prdelka...

                NMiraryb - Profil | Pá 7.5.2010 21:25:26

                mpmaik - ® Pá 7.5.2010 18:22:38 on prej se raději vyhnul místu, kde maj ty elektrický klleště!!!!!

                  NMartík - Profil | Pá 7.5.2010 21:22:48

                  Jsem hodně potěšen, že na mrku je víc pravo než levo. Hned budu k vodě chodit raději :-)

                    NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:22:14

                    kakr >> pises o tom,ze jste za komaru dreli jak mourovati.Prijde mi divne,ze moji prorodice rikaji,ze za komaru byla vetsi pohoda,nenadreli se,nemeli strach o praci...doted slysim babicku,jak si rano v 6 stipla a valila se v lete opalovat k rybniku.
                    edit:vsichni ctyri prarodice pochazeji z delnicke rodiny a ve strane nebyli....

                      NMartinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 21:22:03

                      Sven >> Hmm, absolutistický osvícený monarcha ?? :)) To nezní Špatně - koho navrhuješ ??? Snad nemyslíš přímo ....... M.M ??? :))))

                        NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:21:40

                        kakr >> no to máš také pravdu. Pro nás je každá rada drahá .

                          NCarpeater - Profil | Pá 7.5.2010 21:20:01

                          a ještě mi tam chybí Svobodní...

                            NTomK78 - Profil | Pá 7.5.2010 21:19:01

                            Budu volit komunisty. Jen nevím, ze které strany....

                              NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:16:05

                              Mrknato >> Oprava : + Zeman. :-)

                                Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:15:00

                                malamut - 7.5.2010 21:12:34 >> a která ta pravice to je pane????všude je hajzl co jen okrádá slušný lidi,včil mudruj...

                                  NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:14:47

                                  malamut - 7.5.2010 21:12:34 >> A kde tu pravici vidíš? Podle mě je dělení na pravici a levici již překonané.

                                    Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 21:13:53

                                    Sven - 7.5.2010 21:08:48 >>
                                    Český občan by dokázal obechcat i osvíceného panovníka. Viz zářný příklad Hašek + Švejk.
                                    O poradním sboru nemluvě-))

                                      NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:13:41

                                      tuzemak >> Žádný problém, stačí trochu odpustit Vltavskou kaskádu :-)))

                                        NMr.Milosch - Profil | Pá 7.5.2010 21:13:22

                                        Panebože politika?Asi jsem se překlepl