Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:21:59

kakr >> co to meles co ma pravda a laska spolecneho s tou tvoji oranzovou sebrankou???

    NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:19:55

    mpmaik >> že je to chyba kuřáků, jsem neřekl...
    náš státní aparát je opravdu takovou zajímavou institucí, kde se každá koruna 3x otočí a 2x ukradne, až z ní výtězoslavně dopadne 2,5 halíře na bedra člověka, která ji tam odevzdal...

      NStanďour - Profil | So 8.5.2010 13:19:35

      Solidní rokenrol tahle otázka, dávám do oblíbených.

        NJoe Smoker - Profil | So 8.5.2010 13:19:24

        : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 13:16:13 >> Pamatuješ co jsem ti tenkrát psal? Klid....... ;-)

          Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:18:28

          vikikaca - 8.5.2010 13:15:39 >>
          Ty nestojíš o demokracii? Pravda a láska Ti nic neříká??
          Naštěstí ve velkorysém sociálním programu se najde místo i pro takové, jako jsi Ty.

            NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:18:11

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 8.5.2010 13:13:50 >> asi tak nějak...
            a že nám to pravice spočítá? samozřejmě...protože tak, jak se tu projídalo a přežívalo do těď už to dále nepůjde....důchodová reforma je akutně nutná, následovat ji musí zdravotní....
            a pokud se o ty prachy budou odírat podnikatelé, popřípadě malí živnostníci, tak se jim jenom pořádně zatluče rakev po krizi..

              NNetipa - Profil | So 8.5.2010 13:17:09

              : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 13:16:13 >> Pouze jsem ti chtěl otevřít oči, jak to doopravdy a skutečně bude

                N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 13:16:13

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 8.5.2010 13:13:50 >> Promluvil studen VŠE.Amen

                  NNetipa - Profil | So 8.5.2010 13:16:08

                  kakr >> To jsem se vybarvil co?

                    Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:15:39

                    kakr >> ty mluvis o demokracii ja ne .ale o tu vasi nestojim vyvlastovani atd mely by vas prohlasit za zlocineckou organizaci a zakazat jeste driv nez tuto zemi privedete do zahuby vy demokrati

                      Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:14:58

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 8.5.2010 13:13:50 >>
                      I Ty Brute.....

                        Nmpmaik - Profil | So 8.5.2010 13:14:29

                        Mikšík- jen jednou >> Miksik - unlucky fellow :,-( - 8.5.2010 13:11:39 >> Ale to není chyba kuřáků , ale státního aparátu .

                          NNetipa - Profil | So 8.5.2010 13:13:50

                          : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 13:01:35 >> pravice nám to spočítá, to je pravda. Až bude vládnout levice, tak nebude počítat co, jelikož všechny prachy půjdou netáhlům, který je (jak Azbest trefně naznačil) proházej automatama a budou mít hovno. Až nebude netáhlům z čeho dávat a někteří už to nevydržej (do zastaváren už nemaj co dávat, jelikož už nic nemaj) a nezbude jim nic jinýho než krást nebo nedej bože jít makat, tak nebudou mít kam, jelikož díky zvýšení daní z příjmu PO a FO s vyšším příjmem dohnalo podnikatele k tomu, že přesunuli své působení jinam, kde jsou daně nižší. Potom chudák netáhlo volič levice nebude mít co do matů. Ostatně to už bude stejně jedno, jelikož v tu dobu bude už ekonomika zhroucená. Vzhledem k tomu, že stát nebude mít lautr žádný peníze, půjde jeho bonita do hajzlu a státní dluhopisy se stanou bezceným papírem a vyhlídky na zlepšení tedy bez zahraniční mohutné pomoci žádné nebudou. V tu dobu už navíc bude jistě ředitel ČNB zavřenej v ústavu, jelikož z toho zešílí a banka bank bude v rozkladu a celý finanční a bankovní sektor jakbysmet. Netáhla budou hromadně pochodovat ulicemi a hlasitě s vidlema a loučema halekat, cože to je za bordel a Jyrka bude dávno na Sejšelách, kde si nechá vsadit diamant do své bradavice

                            NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:13:37

                            : vydrák >> :-)vydrák - 8.5.2010 13:11:42 >> stačí pozorovat kampaně našich stran a odpověď je jasná
                            néééé :)

                              N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 13:11:42

                              vikikaca - 8.5.2010 13:08:39 >> Bez urážek to jde taky,nééé? A co je mi po Vás šoumeni,jedu raději na ryby.Petrův zdar

                                NMiksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 13:11:39

                                mpmaik >> ale taky násobně víc stojí :) a z těch peněz se opravdu do zdravotnictví dostane naprosto zanedbatelný zlomek...
                                na druhou stranu jak bylo psáno níže...alespoň je na dálnice :D

                                  Nkakr - Profil | So 8.5.2010 13:11:28

                                  vikikaca - 8.5.2010 13:08:39 >>
                                  Nechápu proč se snažíš urážet příznivce nad slunce jasnějšího Jiříka?
                                  To je ta vychvalovaná demokracie?
                                  Zamysli se nad sebou.....

                                    Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:09:45

                                    kakr >> koho bys chtel porad vyvlasnovat a skolit ty magore???fuj ze ti neni hanba

                                      NGeorgino - Profil | So 8.5.2010 13:09:04

                                        Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 13:08:39

                                        kakr >> ty jsi musel byt za minuleho rezimu pekne hovado co ????