Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NPvl - Profil | So 8.5.2010 12:15:50

m.kindl >> Když ho konzumujete vy , taky to bude určitě prvotřídní kvalita ..... ende

    Npepa-č - Profil | So 8.5.2010 12:14:30

    drozďák 30,42 >> kalousek - ano.
    ale nejsou lepší inteligentní pracovití (co si taky přikradou bokem), než liní hloupí nevzdělanci (co si taky nakradou bokem).
    Bavil jsem se o tom jednou s kámošem, co žije ve Švajcu. Říká, že u nich politici taky kradu, taky přihrávají malé domů, také čarujou s výberovými řízeními atd, jako všude, ale nadto musí makat pro stát jinak jdou od válu a že běžnému ˇ3výcarovi je to fuk, dokud jsou za politikem výsledky (pak se zamhouží všechny oči). -jestli to tak fakt je nevím, já ve švajcu byl jen jako visitor.
    Ale docela bych tomu věřil

      Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 12:14:12

      Pvl >> Nechápu...moje rodina třeba konzumuje hodně odtučněnýho mlíka a spousty tvarohů a jogurtů...je na tom něco špatně ?

        N:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 12:08:25

        Martin M. - >> Dobrej tah!

          NPvl - Profil | So 8.5.2010 12:07:54

          m.kindl >> Je vidět že toho o těch sračkách moc nevíš- nebo nechceš ? :o§)) (jen 2 věci-a zdaleka ne nejhorší ) ... co mléko (třeba ) EDIT : už vidím jak Ti to do nekonečna budou jíst :o§)) Mám na mysli i obmněny .

            NAzbest - Profil | So 8.5.2010 12:06:11

            m.kindl >> souhlas-komplet.

              Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 12:05:10

              Pvl >> No popravdě řečeno nevím jaký sračky máš na mysli...A nejsou to rady,pouze pozastavení nad tím že jide to jde i jinak.Taky radši dětem radši usmažím rybu nebo udělám těstoviny se zeleninou než hamburger a coca colu....

                NPvl - Profil | So 8.5.2010 11:45:39

                m.kindl >> Nějak jsi pozopoměl v tom výčtu rad, jak zdravě žít na ty sračky co se vědomě vyrábí .To asi také nebude pravé ořechové A nepiš mi, že je nemusím kupovat .o§)) Snažím se jim vyhnout jak můžu .o§))

                  Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 11:38:50

                  v anglicku obmedzili vysielanie reklám na nezdravé potraviny v sobotu a nedelu ráno kôli deťom. To je cesta. Len ide o to kto sa postavý bezohladným obchodníkom čo si tvoria detského maskota (McShit, Cola)aby pritiahli už malé deti. ja by som za to niekomu rozbil hubu. a zase tá amerika :)

                    NZN - Profil | So 8.5.2010 11:33:36

                    xycht 27,09 - 8.5.2010 10:59:52 >>
                    já mám v podstatě stejný názor, jako měl pode mnou m.kindl. Teda co se mantinelů týče. Je mi v podstatě jedno, jestli je u moci Petr nebo Pavel. Chci jasné mantinely a co nejmíň zasahování státu do mých rozhodnutí. Očekávám, že za to, že se starám sám o sebe, o nějaké lidi, že mě nebude nějaký trouba ještě napadat a snažit se pro své nefachčenky ze mě vysát i to, co už vysát nejde. Po státu prakticky nechci nic, jen základní, běžné věci související s právním státem. Čím míň admistrativy, tím míň možností korupce, rozkrádání a např. čachrování s lukrativními stáními zakázkami, kde mizí obrovské množství peněz, které samozřejmě pak chybí.
                    Všechno výše popsané je při demagogické,levicové politice nemožné.

                    Totálně mě vyřídila tisková konference JYRKY, z které jsem viděl jen kousek (dál jsem to nebyl ochoten a schopen sledovat), kde demagogicky hlásal, jak před volbami půjde do fabrik, k odborářů, do domovů důchodců a za nezaměstnanýma. Hnus hnusovský, který jsem bohužel zažil na vlastní kůži a zažívat ho už nechci.

                      Njarin 24 - Profil | So 8.5.2010 11:31:35

                      m.kindl >> stějně není koho volit .Každej si tam dělá co chce, at je to ODS nebo ČSSD ....

                        Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 11:22:22

                        vokounek >> Ale já přece netvrdím že důchodce je potřeba nechat vykapat...ale důchodci by si měli uvědomit že volbou levicových stran přivedou školství,zdravotnictví a nakonec celej stát na mizinu...a to jen za cenu předvolebních slibů.Podívej se do světa jak důchodci žijí...v Japonsku a USA nebo i jiných vyspělých zemích Evropy...lidi aktivně žijou i v důchodovém věku a sportují...u nás se sice slavilo nedávno MDŽ Čímž soudruzi ženy sice uctívali ale deklasovali je na soustružnice a dělnice socialismu...Dneska se na to podívej,žena po padesátce je vesměs tlustá bába v kytkovaných šatech....a zdravý a silný chlapi se třesou až se jim začne sypat důchod...takhle to přece nejde.Lidi by si tady měli hlavně uvědomit že nejlepší důchod je prevence....pohyb a hlavně životospráva.Koukni se na to vyžraný prase a vůbec na náš parlament a podívej se do jiných koutů světa.Až se lidi naučejí zdravě žít,jíst víc ryb a zeleniny a nepřežírat se vepřovým,nekouřit a trochu se hejbat nebudem řešit předčasný důchody.Klesne infarktovost.rakovina střeva atd....Dokonce bych šel ještě dál a kuřáky a lidi s obezitou a rizikovým faktorem nechal platit vyšší pojištění než aktivní lidi kteří svojí prevencí zdravým životním stylem jsou pro společnou kasu minimální zátěží.Každej člověk by si před placením pojištění zašel na preventivní zdravotní prohlídku...Sosialismus a soucítění je hezká věc ale ne všichni jsou tak potřební jak se prezentuje na levicových mítincích...

                          Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 11:19:30

                          A co ti lidi?
                          Jací lidi??
                          ti tam.
                          To je moje cihelna.
                          moji lidi..

                            NMrknato - Profil | So 8.5.2010 11:12:49

                            xycht 27,09 - 8.5.2010 10:59:52 >> Slušná pravicová politika je jako JETY, sněžný muž. Všichni o něm mluví, hledají ho, ale nikdo ho neviděl.

                              Nxycht 27,09 - Profil | So 8.5.2010 10:59:52

                              ZN >> Já na něj ale nadávám taky, jen říkám, že v tom není sám :-) Že je mocichtivej bych mu i odpustil, to jsou všichni, ale jeho problém je pan Benda. Je prostě obklopen také obklopen mafiány, takže v tomhle směru si s íčkem nemá co vyčítat. Údajně ten Benda mu umožňuje luxusní život, protože co si budeme povídat, se 60000 hrubýho žít v luxusu nejde. A při představě, že se mě a mojí ženě dramaticky zvednou odvody a současně když vidím, že většina cikorek a dalších na sociálních dávkách chodí ve značkovým oblečení a jezdí v autě, se mi dělá zle. Navíc když tady u nás v ČB jsou lidé cikány často napadáni.

                              Na druhou stranu si ale myslím, že média otevřeně píší proti levici, což je špatně a ty knížecí rady, abysme nevolili levici, to taky patří mezi vrcholy demokracie. Stačí slušná pravicová politika a o Paroubkovi se vůbec nemusíme bavit.

                                Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 10:53:45

                                m.kindl >> osobne si myslím že najúčinnejšie spolčenské zriadenie má armáda ale ich šéfi tiež musia zabezpečiť pre svojich ľudí dôstojné bývanie, stravu, dobrého lekára a slušný život na dôchodku za svoje služby. a o nič viac nejde.

                                Mylím že je v poho aby si každý šetril na vlastný dôchodok ale nie tak že spravíme hrubú čiaru a tých pod ňou neháme vykapať. Ide o znesitelný prechod tak aby sme kazili život čo najmenšej skupine ľudí..

                                  Nm.kindl - Profil | So 8.5.2010 10:28:54

                                  Vždycky jsem se o sebe postaral sám...vyučil jsem se za komančů a od té doby jsem na volné noze takže volím jasně pravici ..jednou dělám to a jednou zase ono,o žádný dávky nestojím.Chci jen aby mě stát nechal si vydělávat jak uznám za vhodné v mezích zákona a neházel mi klacky pod nohy a nenazýval mě zlodějem za to vlastním živnostenský list a že jsem podnikatel....ale s prasečí libostí bych chtěl vidět jak vyhraje čssd volby s drtivou většinou a dá lidem ty důchody z ČEZu což logicky povede ke zdražení energií.Zavede progresivní zdanění což má logicky pouze ten důsledek že podniky propustí tolik lidí aby se jim to vrátilo....přestane se symbolicky platit u lékaře což zaviní další odliv lékařů a naše zdravotnictví se čím dál blíží ke zdravotnictví severní koreje...Nevím jak jinde ale z poplatků u lékaře se postavilo např. nové dětské traumatologické centrum....Tvrdík se zase stane ředitelem ČSA a zase je přivede ke krachu v době kdy ostatní aerolinky těžce prosperují ....samozřejmě než nechá za naše peníze zrekonstruovat veškeré vojenské objekty a potom je rodinka s přáteli všechny za almužnu skoupí....Rath zase zlikviduje nejlepší malé porodnice a zubaře,koupí si za hubičku vlastní kliniku kam mají "obyčejní lidé a sociální voliči" stejně vstup zakázán pokud neplatí v eurech....Stanga Gross co má práva z Plně si nechá na střeše vládní budovy postavit zase přistávací dráhu pro vrtulník takže jí celou zase zničí a za miliony z našich daní si jí zase necháme opravit....jen tak dál...
                                  Tahle země prostě potřebuje padnout totálně na hubu,dopadnem jako v řecku a koupí nás němci....konečně se v týhle zemi začne makat,přestane se krást a budou lepší a mnohem levnější dálnice...už aby to bylo.

                                    NZN - Profil | So 8.5.2010 9:35:39

                                    xycht 27,09 - 8.5.2010 8:11:42 >>
                                    ale má paměť, neboj ( já si třeba pamatuji na portréty proletářských vůdců ve škole). Právě proto lidi nadávají na JYRKU. Ale ono to snad ani moc jinak nejde:-)

                                      NTichej - Profil | So 8.5.2010 8:52:10

                                      Laďa K >> nojo no ,ale voly jdou na pořážku.Uznávám , že v Česku dost málo:-)))