Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NMrknato - Profil | So 8.5.2010 8:50:39

Majsnere, spousta pravicově smýšlejících lidí musí být vývojem v ODS silně znejistěna, pokud jsou pravicoví a ještě k tomu opravdu demokrati. Navíc když si dala přívlastek "demokratická". Konference Topolánka ve funkci i směřování strany potvrdila, dala mu důvěru a pak najednou kmotři udělají "malý vítězný únor" který se spíše podobá "noci dlouhých nožů". Možná že toto je ta "pravicovost".....

    NLaďa K - Profil | So 8.5.2010 8:49:03

    Kolegové, víte jaký je rozdíl mezi krávou a volem?


    Krávy telíme.

      Ndrozďák 30,42 - Profil | So 8.5.2010 8:40:39

      Kalousek vulgo Richelieu je jeden z největších ministerských lupičů, které polistopadová garnitura zplodila.
      Na první dojem schopný, rozumný a umírněný chlap, pod pokličkou zločinecký lump.

      PS: on Kalousek opravdu všemi třemi atributy + inteligencí oplývá nadmíru - jen je schopen je velmi nezištně používat především k vydobytí svého vlastního ehm profitu...

        NMajsher - Profil | So 8.5.2010 8:40:15

        koukám, že se to tu blýská na Nečasy...

          Nkakr - Profil | So 8.5.2010 8:35:09

          Mrknato >>
          Výjimečně se s Tebou shodnu. Od padáků až po padák (z rodné strany)........

            NMrknato - Profil | So 8.5.2010 8:31:40

            kakr >> Na každů robotu treba špecialistov. A to Kalousek bezesporu je.

              Nxycht 27,09 - Profil | So 8.5.2010 8:27:34

              kakr >> Taky se mu divím, starej pán tohle myslím nemá zapotřebí.

                NTichej - Profil | So 8.5.2010 8:26:32

                Petr nebo Pavel všechno jedno:-)) Všichni slibují a pak ticho po pěšině:-)))Jen doufám,že volby nedopadnou podle téhle tabulky

                  Nkakr - Profil | So 8.5.2010 8:24:56

                  xycht 27,09 - 8.5.2010 8:11:42 >>
                  Pan Kalousek byl nejlepší ministr financí (copyr. M.Topolánek).
                  Vždyť i Jiřík mu věřil a chtěli spolu za tiché podpory KSČM vládnout a vést naši zemi k lepším zítřkům. Bohužel, jak to už u nás bývá tradicí, vlastní soukmenovci pana Kalouska podtrhli a ze sedla vyhodili.
                  Nyní se znovu snaží a vybral si lepšího spojence, knížete pána.Po jeho zádech nahoru vyleze a zase si při pádu hubu narazí, ale on je věčný. Soukmenovci Severa, Parkanová atd. mu znovu pomohou na nohy....
                  Jen se upřímně divím panu knížeti, takový slušný člověk, má to zapotřebí??

                    NMedvědisko - Profil | So 8.5.2010 8:23:34

                    V té anketě chybí možnost "nebudu volit"

                      Nvikikaca - Profil | So 8.5.2010 8:21:03

                      srovnavat kalouska a paroubka trochu divne

                        Nxycht 27,09 - Profil | So 8.5.2010 8:11:42

                        Nadáváte tu na Paroubka, ale jak vidím 29% volí podobného gaunera Kalouska, který dělá jakože se ho ty všechny průsery netýkají. Český národ opravdu nemá paměť.

                          Nvahaj - Profil | So 8.5.2010 7:52:44

                          žabák >> Dějiny se opakují. Už ve starém Římě platilo chléb a hry. A my ne a ne se poučit. Jinak tušíš správně. Je to z Mírového náměstí v Ústí nad Labem a koncert Elánů byl super.

                            Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 7:50:49

                            Berme si príklad z Nórska, Švedska, Nemecka a nie z degenerovanej Ameriky..

                              Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 7:43:01

                              Mladý sú hlúpi lebo im kalí zrak chtíč, ženy, livestyle, TV.. Až raz pochopia že sú lovená korisť a že to pozlátko bolo len maskovanie háku na kt. sa majú zavesiť budú označený za spiatočníckych, nesvojprávnych, starých alebo komunistov. V podstate je to úbohá taktika znevažovať a zosmiešňovať všetko čo nieje neoliberálne.
                              Základná vyšetrovacia otázka je: Kto tým čo získa (neboli motiv).
                              Prečo všetky media hája pravičiarske názory keď má vo volbách značne velká časť obyvateľov iný názor? Spája ich motiv..
                              V mediach nejde o demokraciu neurážali by názor takmer vačšiny přátelé..

                                Nvokounek - Profil | So 8.5.2010 7:25:07

                                Najdôležitejšie je nebodnut do zad tých čo to tu po 2.svet. vojne nanovo vystavali.
                                To že novinársky prisluhovači hája záujmy tých čo i u nich platia reklamu je pochopitelné no neznamená to že chcú spravodlivosť pre všetkých. My bohatý podnikatelia nechceme aby plebs zvačšoval svoje majetky, nechceme aby rozumel politike a rozhodne nedopustíme aby starý ludia ovplyvňovali vývoj svojimi životnými skúsenosťami. Jednoducho ich označíme za nesvojprávnych alebo za komunistov.
                                P.S.: Ďakujeme že nekupujete Americké výrobky :)

                                  NSumík1965 - Profil | So 8.5.2010 7:09:08

                                  Kluci, že vás baví se bavit o politice. Udělějte to jako já vemte pruty a hurá k vodě.

                                    Njambo - Profil | So 8.5.2010 6:54:59

                                    Káceč >> zdravím vás hošani Káceč,tuzemák i TWIN 69 ,politika je sviňa a proto mně nezajímá,ať je tam kdo je tam, stejně to bude stát v tomto státě za prd ,slušně řečeno. Dańová politika to tu brzo všechno položí, skončíme špatně ! K volbám nejdu ( nechodím už dlouho ) prdím na ně ,a na všechny strany .Chodím raděj k vodě a proto už odsať padám ,nechám to tu pro ty, koho to zajímá, ahojte .

                                      Nnorslav - Profil | So 8.5.2010 5:19:55

                                      Zde jsou vypsany vsechny strany ktere muzou za toto bezpaterni a kuplirske ( kurevske ) jednani ,
                                      clovek musi mit jeste horsi chovani nez nasi , vasi politici , protoze oni maji sve misto jiste .
                                      Jen muj nazor , jen nevykacet jsechny stromy , jen aby bylo kam veset tohle spinou prolezle"pradlo". Petr

                                        NMrknato - Profil | So 8.5.2010 0:42:40

                                        No, k úplnosti třeba dodat, že svaz provozuje rybolov a bude to asi komplet..... ale najdou se rypáci.....