- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Politika z pohledu rybářů
Jste spokojeni s výsledky voleb?
A) Ano-velmi6%
B) Ano37%
C) Spíš ano7%
D) Jem bez pocitu a názoru3%
E) Spíš ne2%
F) Ne5%
G) Vůbec ne40%
Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
mpmaik - Profil | So 8.5.2010 13:06:23
Joe Smoker - Profil | So 8.5.2010 13:05:12
Joe Smoker - Profil | So 8.5.2010 13:03:32
kakr - Profil | So 8.5.2010 13:02:00
Na slovač se přehlásit můžeš, ale z holou perdelí. Moudrý Jiřík vám ty vaše kšefty rázně a nekompromisně ve veřejném zájmu vyvlastní.
Tak nevím, co na slovači budeš dělat, mají svých nezaměstnaných dostatek.
Ještě budeš Jiříkovi vděčen, že Tě zařadí do "sociálního" programu spolu s více opálenými..
:-)vydrák - Profil | So 8.5.2010 13:01:35
Azbest-Jen volte levici blbečkové,ona vám to spočítá
Stanďour - Profil | So 8.5.2010 12:59:06
Miksik: No, tak vám, my kuřáci, aspoň zacálujem dálnici na Hradec. :o)
Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 12:54:57
léčení kuřáků atd. je vcelku palčivý problém, který jde řešit pouze jejich další spoluúčastí, popřípadě jiným přerozdělováním spotřební daně...
ani jedno není v naší zemi přípustné...hold to musí zaplatit lidé, kteří nemocní nebývají
mpmaik - Profil | So 8.5.2010 12:51:43
Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 12:48:46
co se týká knížete, mám ho rád...je to velice inteligentní člověk, jen škoda že se dal dohromady s Kalouskem....ne že by pan Kalousek nebyl dobrý ekonom atd...ale ta pověst...
m.kindl - Profil | So 8.5.2010 12:45:50
Azbest - Profil | So 8.5.2010 12:41:15
Mne napadá jen jeden jedinej,což je šlechtic.
Azbest - Profil | So 8.5.2010 12:39:21
Schopnej myslící podnikatel peníze investuje,případně spoří.
Tupá ovce si naseká dluhy u půjčovatelů a čumí jako debil,že mu tu televizi a ten rekrdér,co si za ně pořídil seberou a nemá ani to a dluhy zůstaly.
Levice sebere prachy schopným a proacovitým a dá je proletariátu za svoje volební hlasy?
Dá jim hovno, protože sama levice má spotřebu,jako slon,takže ucedí pár drobnejch a ty proletariát stejně nebude rozmnožovat,ale prostě je prožere" tak ať se aspoň jednou pomějeme táto".
Další haldu sežerou úplný socky - hlavně cikáni,protože do automatů se toho dá naházet neskutečně mnoho.
Zvlášť, když máš hodně času,protože tě coby debila nikdo nezaměstná a máš někoho-debilní státní sociální systém,kterej pro tebe ty prachy z někoho vyždíme a ty víš jak na to.
Hodně šoustat dělat cikáňata a tak se zabezpečit,protože ty víš,že je živit nebudeš.
Jen volte levici blbečkové,ona vám to spočítá....
Pokud se tady bude zvedat daň podle Paroubka, tak já TADY rozhodně daně odvádět nebudu,páč nejsem blbej.
Úplně stačí se přehlásit na slovač.
Lepší je sice Kypr,ale ten se vyplatí větším společnostem.
A stát bude z mejch daní,který mi zvýšil mít co?
Odpoví mi některý z levicových voličů,na jejichž dávky se tím pádem nedostane-protože ho přestanu živit?
Čekám.
m.kindl - Profil | So 8.5.2010 12:37:33
Pvl - Profil | So 8.5.2010 12:31:43
Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 12:30:04
paradoxně, pro ekonomiku je nejlepší člověk který žije nezdravě
ideální občan totiž nestuduje, ihned po základní škole se vezme a jde makat. Celý příjem utratí za chlast a cigára a umírá těsně před důchodovým věkem....
Azbest - Profil | So 8.5.2010 12:26:55
Máš pocit,že levice by se postarala o kvalitnější stravu?
Leda tak ve svejch prominentních novejch tuzexech...
Joe Smoker - Profil | So 8.5.2010 12:26:14
Jsem jen zaměstnanec,obyčejný člověk,který státu pravidelně odvádí daně,a očekává za ně nějaký výsledek,vždyť mé daně tvoří politikům jejich výplatu. Nečekám zázrak,očekávám od politika jen to co ve svém zaměstnání dělám sám - výkon za svou výplatu,a slušné chování návdavkem. Za posledních pár let jsem nebyl svědkem ani jednoho. Nikomu svůj názor ovšem nevnucuji,každý vidíme svět (a politiku zvlášť) trochu jinak,třeba jste postřehli něco co já ne.
Všem do nadcházejících voleb přeji pevný rozum,klidné nervy,a čisté vědomí.
m.kindl - Profil | So 8.5.2010 12:25:08
Miksik - unlucky fellow :,-( Ano...vezmou se peníze bohatým a co udělají bohatí ? Propustí chudé a odstěhují se do daňového ráje...kde budou chudí a neschopní ? V ještě větší prdeli,potom můžou jí za Jirkou pro radu....
Miksik - unlucky fellow :,-( - Profil | So 8.5.2010 12:18:47
méně si jich ale už uvědomí, jaký asi bude mít dopad na státní ekonomiku....
ono se moc krásně poslouchá jak se přidá potřebným...ale z čeho? ano vezmeme peníze "bohatým"
hesla jako rovná daň a podobně.......je mi z toho na blití....
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
PEPA cestovní kancelář s.r.o.
Široká nabídka rybářských zájezdů a výprav: Švédsko, Norsko, Finsko, Irsko, Kanada, Aljaška, Kamčatka, Chile, Argentina,...








