Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

drozďák 30,42 - Profil | So 8.5.2010 0:31:56

tuzemak >> krásná diskuse a ty jí vévodíš.

Když pominnu tvojí nedůvtipnost (a nejen tvojí(, tak mě celkem pobavil tvůj pláč nad těžkým údělem socialistického dělníka.

On chudák dřel. A co by měl jako dělník dělat jiného?
Dělník dře, politik tlachá, zemědělec oře a ředitel řídí. Tak je to na světě od nepaměti zařízeno.
Něco špatně?

    hevlín - Profil | So 8.5.2010 0:14:56

    Jsem levičák...

      Azbest - Profil | So 8.5.2010 0:07:24

      Anketa zatím vyhovující...tak kde jsou ti pitomci?
      V putyce,nebo tisknou volební lístky?

        Azbest - Profil | Pá 7.5.2010 23:30:18

        Vase zprava

          vikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 23:28:59

          žabák >> pekne foto rasista jsem bydlim v ostrave tady to ani jinak nejde

            Martinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 23:28:58

            žabák >> To je výstížné - průměrní voliči ČSSD , na stole volební argumenty (pivko zdarma) + 3 dny placeného lenošení na billboardu :) To jsou pro tuto skupinku pádné důvody proč volit "JYRKU" :)

              Netipa - Profil | Pá 7.5.2010 23:21:19

              Martinmtb >> pravda :-)

                žabák - Profil | Pá 7.5.2010 23:19:56

                Dám vám sem jednu fotečku co mi přišla emailem. Tuším, že je to někde z Ústí n. L. Rasista nejsem. Znám i slušné spoluobčany, ale tahle fotka mi přišla úsměvná...

                  Martinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 23:18:19

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:56:53 >> Nevím, jestli je to dobrý nápad .... :)

                    Pellon - Profil | Pá 7.5.2010 23:03:57

                    Ja se rozmyslim mezi Top a VV ale vybrat si je dost tezke :)

                      Netipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:56:53

                      Káceč >> tak to je taky fakt

                        Mrknato - Profil | Pá 7.5.2010 22:52:27

                        Hugo Fisher - 7.5.2010 22:45:43 >> A co heslo "masovostí k mistrovství" ...?

                          Káceč - Profil | Pá 7.5.2010 22:51:35

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:45:02 >> Nám osud Řecka nehrozí,to je fakt.Na nás by se každej vysral....

                            Netipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:46:04

                            TWIN 69 >> Volte Quimbiho

                              Hugo Fisher - Profil | Pá 7.5.2010 22:45:43

                              Taskarice.

                              Nejlepe to rekl kolega Georgino - Pá 7.5.2010 14:31:59

                              Prosim MM, aby mu udelil skvely zapis.

                                Netipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:45:02

                                Káceč >> Řecko sice není daleko, ale v současné době nám jeho osud nehrozí. Uvidíme, co bude, až bude u kormidla Jyrka

                                  TWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:43:56

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:35:17 >> tam už jsme.radši jdu spat.Zdar chlapi a v klidu!!!

                                    TWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:41:27

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:32:32 >> a ještě by ho prodal amíkům.no,výsledek je nejasný,ale doufám v Johna a jeho partaj.hlavně ne Jirka a spol.

                                      Káceč - Profil | Pá 7.5.2010 22:40:16

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:35:17 >> Křesťan nekřesťan,stejně půjdem všichni do prdele.Dost možná už tam jsme.Řecko není zas tak daleko......

                                        Netipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:35:17

                                        To tady není ani jeden křesťan? Všici půjdete do peklíčka