Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NNetipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:34:33

vikikaca - 7.5.2010 22:32:17 >> Za mého studia v Karviné jsem na španěly a italy taktéž často narážel. Bylo na nich zvláštní, že španělsky ani italsky příliš nehovořili a chtěli po mě vždy drobný, nebo aspoň retko.Španělsko a Itálie jsou na tom fakt bídně

    NGUGU - Profil | Pá 7.5.2010 22:33:10

    Já bych vam rád zařídil aby jste si se svejma vybranejma a oblíbenejma pitomcema užili ne 4,ale 40 dlouhejch a hezkejch let...hlavně abych to nemusel žít s vámi...asi tak nějak...a za odměnu abyste mi nelezli na flek :-DD

      NNetipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:32:32

      TWIN 69 >> Jojo NOVA na hrad. Nejlepšejší tévé stanice. Škoda, že už tam neřediteluje ten šizung Železnej, bo ten by šel na hrad zfleku

        Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 22:32:17

        TWIN 69 >> kurna nestras exotikou my tu mame v ostrave exotiky az moc rikaji si ze jsou spanele nebo italove a je to docela mazec se vecer potkat s takovou tmavsi exotickou skupinkou

          NTWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:30:23

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:28:33 >> Já budu volit R.Johna,takže NOVA na hrad a parlament.Furt lepší než Bradavice a ROKO.

            NNetipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:28:33

            TWIN 69 >> Tak v tom případě budu volit Raye Korantenga. Ten má taky růžový dlaně a navíc je to sympaťák

              NTWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:26:34

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 7.5.2010 22:23:06 >> v naší vládě bohužel žádný afroameričan není,škoda.byla by to exotika

                NNetipa - Profil | Pá 7.5.2010 22:23:06

                Budu volit Obamu, jelikož je černej a má růžový dlaně

                  NTWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:14:32

                  vikikaca - 7.5.2010 22:11:02 >> a já souhlasím s tebou!!!

                    NGRUPA - Profil | Pá 7.5.2010 22:13:15

                    Martin M. - >> za H) strana přátel piva:-), pro jihomoravany ......vína :-)

                      Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 22:11:02

                      vim ze me vsichni odsoudi ale jsem pro vice facek Sobotkum a vice rajcat Bradavicim

                        NTWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 22:09:55

                        tuzemak >> máš pravdu,chladit slivovicu može jen diletant!!!

                          Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 22:07:55

                          Mrknato >> nepoučuju,jen připomínám,pivo a ohříváček,já zapoměl dědku,ještě vyržinko si dej do huby ha hááááá

                            NZajda - Profil | Pá 7.5.2010 22:07:29

                            Detreux >> Tak to se ho v klidu vzdej, vyjde to nastejno..:-)

                              NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 22:06:19

                              tuzemak >> Vím, dělal jsem přece u normální vysoký pece.... nepoučuj.... vod tý doby si taky dávám do piva vohříváček....

                                NDetreux - Profil | Pá 7.5.2010 22:05:28

                                Dříve jsem byl toho názoru že nejlepší věc co se svím volebním právem můžu udělat je vzzdát se ho, ale letos volit pujdu. Pirátská strana, jediná rozumná alternativa.

                                  Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 22:04:08

                                  Mrknato >> slivka sa pije v normální teplotě,žádná vychlazenááá

                                    NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 22:00:52

                                    ZN >> kluci, vraťte se, máte to nalitý...... přece to nezteplá....

                                      NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:59:23

                                      tuzemak >>
                                      já vím taky, o čem mluvím. Tímto končím naši debatu. Nazdar.

                                        NTWIN 69 - Profil | Pá 7.5.2010 21:58:54

                                        chlapi,nic sa nezměnilo.dělat sa musí.zrovna dneska 12 hodin jak vyšitých.ve fabrice sem zůstal jen já a noční vrátný.a to dělám u Němců.
                                        a hlasoval jsem za G.jen ať jim to John nandá!!!!Hlavně tomu zpuchlému Jirkovi.
                                        To je hnus velebnosti!!!