Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:55:37

ZN >> nechci se hádat,máti dělala sekretářku v Jednotě,takže vím o čem mluvím,(_)o (_)o cink

    NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:55:01

    vikikaca - 7.5.2010 21:54:18 >> :))

      Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 21:54:18

      ja se doziju 100 ja sel s davem ja se flakal a koukal kolem sebe videl jem vse jen ne zadneho udernika jen bandu komunistickych svini ktera se flakala jeste vic nez ja

        NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:53:16

        tuzemak >>
        já zažil taky svý, i když jako kancelářská krysa. Víš ty co, padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina. Dáme si virtuální štamprli. Co ty na to?

          NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:52:50

          ZN >> hovno, u vysoký pece jsem dělal, ale ne až tak vysoký..... možná to ani pec nebyla, ale když bude potřeba, tak z těch klubek vysokou pec udělám......

            Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:52:45

            Hermis_s - 7.5.2010 21:50:25 >já nevím jestli se dřelo v čechách nebo na moravě více,jen sem ti napsal svoje zkušenosti,kdo a na kolik % makal nevím

              Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:51:28

              ZN >> nebuj,mě to nerozhazuje,zažil sem svý..

                NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:50:25

                tuzemak >> me by spis zajimalo jestli to bylo standartni,to co ted pises.nejspis tvoje manzelka ,ci jeji oddeleni muselo plnit na 150%,oproti babicce,ktera musel treba plnit na 105%...nevim 'nezil' jsem v te dobe,patram a vstrebavam informace

                  NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:50:21

                  tuzemak >>
                  chvála bohu. Já mám jasno, ale tebe to nějak přinasírá:-)

                    Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:50:03

                    Mrknato >> tak to mě zbývají už jen 3 roky života,musím si to užít

                      NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:49:26

                      Mrknato >>
                      tys dělal knihovníka?

                        Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:48:57

                        ZN >> bohužel každý sme jinííí,stím se musíš smířit...

                          NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:48:13

                          tuzemak >> Ti co v ocelárně makali, umírali v 50sáti. Ti co jen žvanili, žvaněj dodnes... Je to jako v pohádce, pokud neumřeli, žvaněj doposud...

                            NMartinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 21:47:32

                            Sven >> Lucemburka s pořádným klackem v ruce ??? Nevěděl jsem že Rossenberg je Lucemburk ...

                              NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:46:19

                              vikikaca - 7.5.2010 21:43:41 >> jako bych ted slysel otce,driv delal elektrikare ve fabrice.ted je osvc,rika ze se nadre,ale aspon ma penize a nevadi mu to,jak nekterym,co se zasekli v case pred rokem 89.

                                Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 21:45:36

                                monarchii nééé:
                                "Jiříka chcem králem!" už jednou Češi křičeli.
                                to bych dneska neriskoval.

                                  Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:44:36

                                  Hermis_s >> no možná dělala na páse,ale opalovat se určitě nechodila v pracovní dobu.manželka dělala na páse v Litovelský Tesle a můžu tě říct,že byla ráda když jí někdo vystřídal aby si odskočila na WC,takže mě neval klíny,a dijičky se taky nadřely když tahaly konvy z mlikem,takže ti to shrnu,za komančů obyčejný dělník dřel jako magor,tak jako dnes,bohužel dříve bylo více vymožeností z práce,dětský tábory,ozdravovny pro děti atd.dnes je hovno...

                                    Npepa-č - Profil | Pá 7.5.2010 21:44:19

                                    ZN >> :-)))

                                      Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 21:43:41

                                      delal jsem 14l na huti do sametove revoluce to byla zasivarna pohodicka sranda vsichni kradli nikomu nic nechybelo takovy pionyrsky tabor porad se chlastalo a slavilo po revoluci se muselo zacit delat trochu jinak hodne lidem se to nelibilo