Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:43:37

Sven >>
myslím, že klacek by nestačil:-)

    NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:42:52

    Martinmtb >> :-)))

      NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:42:31

      ZN >> Hodil by se zas nějaký Lucemburk, tentokrát s pořádným klackem v ruce. :-)

        NMartinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 21:41:31

        Sven >> Parubek rozdával 30,- , M.M bude rozdávat auru :))) - Zatím nepozoruju žádnou změnu, ale počítej s tím, že budeme brzy odměněni :)))

          NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:40:38

          tuzemak >> blbost,babicka co se chodila opalovat k rybniku delala na pase,deda delal svarece,druha babicka delala v JZD dojicku a druhy deda byl zamecnik,nikdo nebyl ve strane,obe rodiny byly kvuli ditkum popotahovany VB a presto mi tvrdi,ze se za komecu nedrelo,tak jak se dela ted ve fabrice.

            NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:40:37

            tuzemak >>
            nemám slov. Fakt.
            Svět je kurevsky nespravedlivý, jedni jsou chytřejší jak druzí. Obrovský průser. To se tomu stvořiteli nepovedlo. A ještě ke všemu, někteří jsou blonďáci a někteří ne.

              Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:40:12

              Mrknato >> neblázni stím opalováním,kecáš tu hlouposti,on chce vědět pravdu,ne lež..

                NMartinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 21:38:39

                kakr >> No jo ,ale my se bavíme o monarchii. Kaprař v čele by zavedl "Kaprokracii" (a to je hodně ostrý režim) ... :)

                  NSven - Profil | Pá 7.5.2010 21:38:24

                  Martinmtb >> teď budu sledovat, jestli se aura pohne :-)))

                    NMrknato - Profil | Pá 7.5.2010 21:37:58

                    Hermis_s >> Dřív dostávali všichni stejně a říkalo se tomu plat a proto bylo hezky a opalovat se mohli všichni. Dnes se tomu říká socdávky a opalovat se mohou jen ti, kteří si pro ně dojdou a vyfasujou i Člunkovy opalovací brýle....

                      NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:37:34

                      Sven >>
                      já jsem pro, monarchie je monarchie. Jen tvrdím, že pařez by zase zůstal pařezem, zase by byly problémy:-)

                        Nvikikaca - Profil | Pá 7.5.2010 21:37:01

                        pane kakr ja si porad myslim ze si s tim nenazranym hovadem a jeho utopistickymi oranzovymi kecy delate srandu v opacnem pripade nevim jak vas nazvat

                          Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:36:44

                          Hermis_s >> dělník musel dřít,pohlavár nikdy nedělal,ani teď nedělá...

                            Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:35:53

                            ZN >> ne neujela mě ta kancelářská krysa,nebo mě chceš namluvit že v kanclu dřeli jako mourovatíí???

                              NHermis_s - Profil | Pá 7.5.2010 21:35:06

                              kakr >> Babicka ne,ale jeji syn(otec) urcitou mirou ano.Me spis jde o to dopatrat se pravdy,drelo se za komecu(globalne) vic,nez ted?Ano ci ne,beru to od vysokeho pohlavara pres obycejneho delnika.

                                NMartinmtb - Profil | Pá 7.5.2010 21:34:39

                                Sven >> Doufám, že náš návrh patřičně ocení :))) Místa poradců jsou myslím volná ..... :)

                                  NZN - Profil | Pá 7.5.2010 21:34:21

                                  tuzemak >>
                                  to mi chceš namluvit, že kdo za komančů nedřel rukama jak soumar, tak byl vlezdoprdelka? Tu kancelářskou krysu přehlížím, páč to ti určitě jen tak ujelo:-)

                                    Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:33:03

                                    Hermis_s >> reagoval sem na ten tvůj napsaný blábol,že se za komančů nenadřeli,asi si ztebe dělali prdel,protože za komančů se dřelo tak jako te´d,o práci ty mě nebudeš vykládat,já se nadřel,místo noh si do toho kýble strč svou hlavu....

                                      Nkakr - Profil | Pá 7.5.2010 21:33:03

                                      Sven >>
                                      Ovšem v čele rybostrany by musel být lovec ryby domácí (kaprař).

                                        Ntuzemak - Profil | Pá 7.5.2010 21:30:36

                                        Mrknato >> mě to nemusíš vykládat,já to vím jaký to bylo z makačkou za komančů,mám 13 let odedřených na ocelárně...