Politika z pohledu rybářů

Vyjimecne o politice, at se nezaplavuji ostatni diskuse timto zakazanym tematem.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 7.5.2010 všeobecné - ostatní

Jste spokojeni s výsledky voleb?

A) Ano-velmi6%

B) Ano37%

C) Spíš ano7%

D) Jem bez pocitu a názoru3%

E) Spíš ne2%

F) Ne5%

G) Vůbec ne40%

Od 1.6.2010 hlasovalo 141 čtenářů.

NAzbest - Profil | Pá 4.3.2011 23:05:10

smradzjzd >> na špici čeho?
Kdo vede kterej stát je hodně nejasný i v "monarchii" krále Putina a úplně nejasný je to u nás, ale vidím to vždycky na nějakou lobby zezádu...

    Nsmradzjzd - Profil | Pá 4.3.2011 19:04:52

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> který že stát je podle tebe momentálně na špici a kdo ho vede?

      NKocháč - Profil | Pá 4.3.2011 18:49:44

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> A myslíš, že v té jejich kultuře může fungovat demokracie? Nemyslím si to, akorát se otevírá prostor pro ortodoxní arabáče.

        NAzbest - Profil | Pá 4.3.2011 18:37:48

        Myslím si, že mentální úroveň obyvatelstva je v průměro značně nízko, takže pokud tam dojde k nějakým volbám, budou zmanipulováni a někdo si to pohlídá.
        Jde o to, kdo.
        Svět se stejně řídí do hajzlu ve jménu pokroku, čehož jsou důkazem i akce, jako třeba Sčítání lidu.
        To bude taková sviňárna, že se nám budou kroutit palce...

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 4.3.2011 17:59:02

          Kocháč >> Vládnout silou je nesmysl. Diktatura je nesmysl. Stát vedený jedním člověkem nemůže prosperovat. Bohužel těmto zemím už dávno ujel vlak a při množství nerostného bohatství, které vlastní se nevzpamatujou nikdy. Mocnosti, které si na nerostné bohatství dělají zálusk po "mírovém" tažení dosadí do čela státu jim nakloněného člověka, který jim půjde na ruku. Na oko dovalej do země nějaký dolary na infrastrukturu a tak. Jistě není zájem gé sedmičky, aby se stát vzpamatoval, nastolil stabilní vládu, reformy atd. a uvědomil si, že on je ten, kdo má ropu a tedy je čas pustit gé sedmičce žilou

            NFery - Profil | Pá 4.3.2011 17:54:08

            ..muj názor je takový,že konkrétně třeba v Africe jsou lepší autoritářské režimy,než "demokracie"..nevidím to vůbec dobře:-(

              NKocháč - Profil | Pá 4.3.2011 17:49:31

              Azbest >> no právě. On je diktátor, ale aspoň držel mohamedány na uzdě.

                NAzbest - Profil | Pá 4.3.2011 17:36:18

                Kocháč >> ono už je jasný, že to projede a musíme doufat, že veslo bude držet někdo s hlavou, v níž je mozek a která neslouží jen jako věšák na turban.

                  NKocháč - Profil | Pá 4.3.2011 13:10:21

                  Když už nám tady Martin nechal tu politiku, tak by mě zajímalo co si myslíte o situaci v severní Africe. Kam ty revoluce povedou? Bude dobře, že v Libii bude svržen diktátor nebo to bude ještě horší a nebude mít kdo držet arabáče silou?

                    NFery - Profil | Čt 26.8.2010 10:13:41

                    http://zpravy.idnes.cz/myti-auta-dvakrat-denne-kale​ndare-za-statisice-tak-plytva-ministerstvo-1ns-/dom​aci.asp?c=A100825_213927_domaci_cem
                    ..je třeba začít od základu..to je neskutečný,co je na ministerstvech možný a co lidí si musí mastit kapsy..

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Ne 1.8.2010 21:30:18

                      To je hrozně pěkná diskuse, ty Véčka.
                      Zajímalo by mě, kolik spravedlivě prerozhořčených na ně nadávajících volilo některou z koaličních stran?
                      Pánč v případě volební ztráty ODS a ČSSD (a to se dalo předpokládat) byla TOP09, ODS a VV koalice jasná jak facka.

                        NHermis_s - Profil | Ne 1.8.2010 21:03:00

                        Fery >> u nas v okoli jsou vetsinou hospody prilehle k sokolovne,kulturaku...takze hospodsky bez snahy ma behem roku takove lukrativni kdsefty,jako jsou hody,kaceni maje,ruzne plesy,silvestr...jinak bych ctverku nechtel ani za zlaty cune s tim s s tebou musim souhlasit.

                          NFery - Profil | Ne 1.8.2010 18:12:36

                          Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.8.2010 18:07:25 >> já ti věřim..mám kamaráda co restaurací má několik..sám jsem kdysi jednu taky provozoval..jenže ono je to všude stejný..nemaluj si to tak,že nalejvárny rejžujou..ono to s marží na pivě kolem 60% neni taky žádnej med..nic jinýho se nepije..a i to pivo už se nepije jako dřív:-(

                            NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 1.8.2010 18:10:29

                            dosec >> mno ale to by nejdřív lidi museli na to jídlo chodit :D
                            máš pravdu, melem o hovně...

                              Ndosec - Profil | Ne 1.8.2010 18:07:26

                              Fery >> měl by jsi jít,na školení jak se na chlastu vydělává :-))

                                NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 1.8.2010 18:07:25

                                Fery >> my máme už nějakej ten rok restauraci a jen se třepeme, aby sme nemuseli kupovat další ledničku, nebo chlaďák...

                                  Ndosec - Profil | Ne 1.8.2010 18:06:03

                                  Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.8.2010 17:56:20 >> mýlíš se v dnešní době táhne restaurace převážně kuchyně pokud je dobrá a ne chlast.
                                  Jinak už končím s touto debatou začali jsme u dálnice a skončili zas u chlastu.
                                  Čau

                                    NSven - Profil | Ne 1.8.2010 18:02:46

                                    Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.8.2010 17:56:20 >> všechno špatně.
                                    Takto se vydělávají peníze v současnosti.

                                      NFery - Profil | Ne 1.8.2010 18:01:26

                                      Mikšík- jen jednou >> Miksik - virtuálně napaden.... - 1.8.2010 17:56:20 >> no nevím..mám dvě nalejvárny a nový auto,jsem v životě neměl..asi něco dělám špatně.-:(..

                                        NMiksik - virtuálně napaden.... - Profil | Ne 1.8.2010 17:56:20

                                        dosec >> dovolit si to můžou ti, kteří mají hospody, ne restaurace. Neb v hospodě kde se chlastá nakoupíš chlast, dáš ho do regálu, kde ti může ležet klidně rok bez hnutí a nebo ho prodáš s minimálně 100% vývarem a to vše dokáže obstarat jeden jediný člověk za barem.
                                        V restauraci máš nesrovnatelně vyšší náklady na nákup, skladování, výrobu a platy a podstatně nižší přidanou hodnotu, nehledě na rozdíl v odvodu DPH (nákup v 10 a prodej ve 20) a hygienických a milionu dalších normách. Navíc jídlo si dáš v restauraci jedno, kdežto když jdeš na pivko tak zvládneš 3-XX kousků a stejný počet panáků....
                                        takže asi tak..