- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dřevnice a nic jiného.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmeteor - Profil | Čt 30.10.2014 8:12:17
Tady toto téma je poněkud... mrtvější. Co se Dřevnice týče, tak se víc dozvíš (a lidé ti asi budou víc reagovat) tady:
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=585837
NAladinCz - Profil | Čt 30.10.2014 2:44:11
NAladinCz - Profil | Čt 30.10.2014 2:34:25
Nmeteor - Profil | Čt 23.6.2011 9:47:05
Včera jsem se "dokopal" vypadnout po práci na ryby a byl jsem odměněn :-) za slabé 2 hodiny lapeny 3 parmy, 3 ostroretky a 1 pidijelec. Opravdu mi přijde, že tahle říčka je trošku nedoceněná...
A propo, MO Zlín má cca 2.000(?) členů a vod pomálu, kua kam všichni chodí na ryby?
Nkam!kaze - Profil | Čt 25.11.2010 1:56:12
NTomak - Profil | St 24.11.2010 18:56:24
Starsi cast(nevysekana a nebo nezregulovana), je jeste trosicku pod velkym splavem a pak proti proudu kousek pod obchvatem
A samozrejme taky nad velkym splavem smerem Malenovice.
Tento usek vsak nemam moc rad.
Na muj vkus moc nepekna cast reky (vsude bordel, strasne zabahnene a hloubka i hodne prez 2 metry.
Nkam!kaze - Profil | St 24.11.2010 12:24:13
NTomak - Profil | St 24.11.2010 1:34:20
Mi povídej, když sem dřív chytla pod malým splavem v Otrokách, tak jakmile se ohl prut, tak se to všecko zastavilo a připadal sem si jak když se krmí opice v zoo. Akorát že to krmící sem byl já.
NMikšík- jen jednou - Profil | So 20.11.2010 17:20:21
jen si občas člověk připadá jako ve výstavní skříni :D
jinak soutok s Moravou je legendární, nicméně podle toho i navštěvovaný
NMDC - Profil | So 20.11.2010 17:08:50
NTomak - Profil | So 20.11.2010 16:59:41
Oba dny po 2 hodinkach. Oba dny ja i kamos bez rybky.
Vcera akorat 2 velmi velmi opatrne zabery na zizalu. Testa se ani nedotkli, paraku se ani nedotkli a wobleru jak bys smet.Ale to nevadi. Slivovicka a marjanka zahraje.
PS: Bordelu je na brezich teda pozehnane. Ta zvedla voda naplavila bordel az do korun.....
Nčakin - Profil | Pá 19.11.2010 10:50:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Rád si někdy s kamarádem vzpomeneme na stavění hrází, chytání do ruk a samozřejmě začátečnické pytlačení. Dřevka byla velkou rybářskou učitelkou!
Dřív se děcka furt motaly kolem vody a taky nás to samozřejmě hodně bavilo! V létě na třešně chytat jelce a nebo večer chodit na úhoře... Jooooo to byla paráda....!
NTomak - Profil | Pá 19.11.2010 9:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Vyrostl jsem naní, trávil tam celé dětství.
A najdou se tam i větší ryby.
Kamarád vytáhl 90+štiku.
Jinak co říct dál? Po úpravě břehů sem na Dřevnici a celkově rybařinu zanevřel. To, co s tim udělali, se mi vůbec, ale vůbec nelíbí.... To samé Morava v Napajedlích Na Kapli (Když sem byl u babičky,tak sem měl vodu 20m od baráku).
V Otrokovicích byl krástný tok Dřevnice a teď je z toho hnus.
Aspoň, že vzpomínky zůstanou (Krásná chytačka, koupání pod splavem, šipky ze splavu, broďení, plavby na kánoji v horkých letních dnech a hlavně nejlepší nástraha všech dob.... Řasy.
Malý splav v Otrokách a následná zatáčka, jóó, to bylo naše.
NLee-Haney - Profil | Út 6.7.2010 17:35:29
NLee-Haney - Profil | Út 6.7.2010 12:01:33
NPLCH - Profil | Út 6.7.2010 11:45:12
Třeba ten déš't je probere!
Nkam!kaze - Profil | Út 6.7.2010 7:26:18
NSabelt - Profil | St 23.6.2010 8:07:42
Nkam!kaze - Profil | St 2.6.2010 21:18:47
NPLCH - Profil | St 2.6.2010 21:12:59
Walleye mě aspon uklidnil, takze budu mít klidny spanek :o)
Nkam!kaze - Profil | St 2.6.2010 21:10:05
NPLCH - Profil | St 2.6.2010 21:08:07
Taky to znamena, že zas budu muset cely rok ryby hledat :/ !?.............
NWalleye - Profil | St 2.6.2010 17:44:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkam!kaze - Profil | St 2.6.2010 17:27:33
NWalleye - Profil | St 2.6.2010 17:25:15
Nkam!kaze - Profil | St 2.6.2010 17:18:44
Nkam!kaze - Profil | St 2.6.2010 17:14:00
Nkam!kaze - Profil | So 17.4.2010 20:24:29
NLee-Haney - Profil | So 17.4.2010 19:43:51
NPortos - Profil | So 17.4.2010 19:21:04
Diskuse: Jak ulovit 2,5m sumce ...
Sumec je predátor a má úlohu zdravotní policie. Jako každý jiný dravec se bude živit tím co je mu nejdostupnější v potravním řetězci.To znamená: bílá ryba, žáby...atd. Neříkám, že nevezme kapra, ale proč by se honil za zdravou rybou? Jak už tu někdo zmínil, tak raději vezme mršinu, nebo nějakého pochroumaného kapra (kterého dědek nakop, že neměl míru!). Vody nejsou prázdné od sumců, ale právě od takových co berou ryby a berou ryby bez zápisu. Pak se to háže na sumce.
Masařkám se to vysvětlit nedá, protože oni mají jen svou pravdu a přes to vlak nejede.
Rybářům zdar, masařům zmar!
NPLCH - Profil | So 17.4.2010 18:36:08
Nkam!kaze - Profil | So 10.4.2010 14:27:08
NPLCH - Profil | Pá 9.4.2010 21:36:00
NMike1977 - Profil | Pá 9.4.2010 19:45:47
Nkam!kaze - Profil | Čt 8.4.2010 21:30:00
Nčakin - Profil | St 7.4.2010 20:17:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkam!kaze - Profil | So 3.4.2010 23:35:58
NPLCH - Profil | So 3.4.2010 17:38:09
S rybama to je jak kdy. Skoro vzdy (záleží na místě) se dá zachytat tloušť, parma a plotice. Dravci jsou tu ojeďinějí :(..
A mam pocit, že kdyz tu potkam rybaře chová se k rybám uplně jinak než většinou ti co chodí na rybníky :)
Nkam!kaze - Profil | So 3.4.2010 16:46:01
Čtenáři této diskuse také sledují
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NFóry59868
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NMorava 10 a Morava 10A8266
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5795
NKlub fanoušků Trabucco27531
NMedkovy rybníky Kroměříž188
NUdírny a uzení51140
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412961
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...





























