Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:14:54

tam někde v dálce je přítok

    NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:13:17

    devítka, desítka už moc vidět není a jedenáctka splívá

      NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:10:47

      tady je zbytek zátoky s devítkou

        NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:09:38

        zátoka mezi osmičkou a devítkou

          NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:08:38

          tady je z vody vidět osmička

            NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:07:25

            a kousek do leva, tady je vidět sedmička

              NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:06:08

              nebo z před osmišky směrem k hrázi

                NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 17:58:34

                Millhouse23 >>

                  NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 17:54:21

                    NMillhouse23 - Profil | Po 19.7.2010 17:42:10

                    Jde mi o to, že by jsem tam chtěl vyrazit na týden a nechce se mi tam jet jen tak na oko. Mám to z Budějovic docela daleko. Chtěl bych získat jakousi představu o tomto revíru a to se dá i z fotek. Zajímá mně všechno.

                      Nfoxxx - Profil | Po 19.7.2010 17:29:41

                      Millhouse23 >> Taky mám fotek docela dost...:-)

                        NGreysmen - Profil | Po 19.7.2010 16:25:11

                        Millhouse23 >> a o jaké ti jde ?

                          NMillhouse23 - Profil | Po 19.7.2010 15:33:28

                          Nemáte ještě někdo nějaké fotky?

                            NGreysmen - Profil | Po 12.7.2010 21:56:03

                            kica7 >> jo jo my jen na boule 21 a 24

                              Nkica7 - Profil | Po 12.7.2010 8:37:47

                              Tak jsem okouknul nové fotky co tady přibyli z čísla 8 . Příští týden jedem na 8 s kolegou, tak sem na to zvědavej jestli taky chytnem nějakýho kapříka :-) Koukal jsem podle fotek, že jste asi chytali jen na boilie že jo ???

                                NMillhouse23 - Profil | Pá 9.7.2010 13:35:15

                                Greysmen >> Pro dva je to opravdu ideální.

                                  NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 23:40:58

                                  Millhouse23 >> tipoval bych to na vzdálenost od 40 do 60 metrů největší vzdálenost je asi mezi osmičkou a devítkou tam je mezi flekama taková pěkná zátoka jinak si myslím že na nekteré fleky tři rybáři vešli ale proč se mačkat když jsou tam krásná místa hlavně od šestky do jedenáctky 9,10,11 jsou jako parkoviště pro autobus , dosti veliký já mám jen fotky osmičky z lodi , jak vidíš pro dva rybáře dostatečný nadstandard

                                    NMillhouse23 - Profil | Čt 8.7.2010 19:16:50

                                    foxxx >> Ok a ještě jedna hloupá otázka: jak jsou daleko fleky od sebe? Stačí cca. Na mapě jsem viděl, že dva jsou od sebe trochu dál ale zbytek je poměrně stejnej. Dík

                                      Nfoxxx - Profil | Čt 8.7.2010 18:43:22

                                      Millhouse23 >> Ne,místa jsou určená pro dva rybáře...

                                        NMillhouse23 - Profil | Čt 8.7.2010 18:33:31

                                        Jak velký jsou tam fleky? Vejdou se i tři až čtyři rybáři vedle sebe? Díky