Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Hary25 - Profil | Po 9.8.2010 16:19:48

kica7 >> takže je lepší asi i koule na boostrovat ?! já jedu na 6 tam je to prej dobré chytali tam kluci z bigfishe a doporučili nám to tam

    kica7 - Profil | Po 9.8.2010 14:26:30

    Hary25 >> V tomhle máš zase pravdu . Správce nám to říkal že na 1 je nejvíc vody . Když sem se ho stal kolik vody je na 8 tak říkal že u protějšího břehu je tak 1,75 metru vody a tak odhadem co sem měřil z lodě je kolem 8 tak zhruba 10 metrů od břehu plus mínus metr vody . Jak už tady někdo psal majitel čeká na dotaci na odbahnění . Podle slov správce je prej až 2 metry bahna po celém rybníku, akorát na protější straně je prej písčité dno a tam to chce nahazovat nebo zavážet :-)

      Millhouse23 - Profil | Ne 8.8.2010 18:51:24

      Greysmen >> No škoda to každopádně je, ale sám bych tam nevydržel ani den. Samotnýho mě to prostě nebaví. Někdy to prostě nevyjde. To už je asi život.

        Hary25 - Profil | Ne 8.8.2010 16:48:02

        kica7 >> já sem slyšel úplně něco jiného =D od té 8 tam začíná být málo vody =) na větší to chce menší číslo =)

          kica7 - Profil | Ne 8.8.2010 14:27:53

          Hary25 >> čau já tam byl s kolegou v polovině července na 24 hodin a chytli sme lína 40 cm, 2 kapříky 25 cm :-) a kapry 50 cm a 68 cm . Hodně se mi to tam líbí . 10. září jedu znova na celej víkend opět na místo číslo 8, to je podle mě best .

            Hary25 - Profil | Ne 8.8.2010 12:44:57

            čau všem chci se zeptat byl ste teď někdo na Březí já sem tam chystam od 12. s B5

              Greysmen - Profil | Pá 6.8.2010 18:55:46

              Millhouse23 >> no to je škoda že jste se nesešli s volnem ale mohls vyrazit sám aspoň by měli játra volnější týden .-)))

                Millhouse23 - Profil | Pá 6.8.2010 12:02:01

                Greysmen >> Blbost blbost blbost. Prochlastal jsem většinu tejdne a ne celej. Snad nám to vyjde příští rok. Tento rok je už každé společné volno obsazené. No možná v říjnu by se mohlo něco vymyslet. Každopádně bych sem hodil nějaké informace.

                  alkáč - Profil | Pá 6.8.2010 1:14:06

                  Greysmen >> Nedostal sem dovolenou a Milhouse celej tejden prochlastal :-) , chudák malej

                    Greysmen - Profil | Čt 5.8.2010 23:00:25

                    Millhouse23 >> tak jak vám to tam šlo?

                      alkáč - Profil | Út 20.7.2010 14:17:20

                      Millhouse23 >> Jak to je dost. Sem ti teť psal sms, že čekám

                        Millhouse23 - Profil | Út 20.7.2010 13:48:33

                        Bejmák >> Tak to aby jsem si přichvátnul. Mám příchutě tuti fruti a anýz, ale základ je na rybích moučkách. Tak to jsem teda zvědavej.

                          Millhouse23 - Profil | Út 20.7.2010 13:45:53

                          alkáč >> To je dost že jsi se tu taky ukázal. Už víš jak to bude?

                            Bejmák - Profil | Út 20.7.2010 12:39:25

                            čau všem tak dnes sem tam byl kamarádi tam chytaly 6 dní krásní kapři do 80 cm a lini 35plus . v tom horku to jde spíš večer .kuku je aut . nejvíc na masovky ,oliheň,tuňák. správce říkal že čekají na dotace na odbahnění takže to tam půjde ještě letos a možná příští rok a pak se vypouští :(

                              alkáč - Profil | Po 19.7.2010 23:58:12

                              Millhouse23 >> Už jen aby mi vyšlo to volno :-)

                                Millhouse23 - Profil | Po 19.7.2010 20:51:32

                                Tak jsem rozhodnut. Ještě aby kamarádovi vyšlo volno v práci a můžeme vyrazit.

                                  foxxx - Profil | Po 19.7.2010 19:21:02

                                  Millhouse23 >> Na místo můžeš zajet autem,vyložíš si věci a pak ho dáš na parkoviště...

                                    Millhouse23 - Profil | Po 19.7.2010 19:18:49

                                    Greysmen >> Diky. Vypadá to fakt špičkově. Ještě jsem na soukromáku nebyl a času je taky poskromnu, tak vybírám jak to jenom jde. Na stránky jsem se díval. Jak jsi to měl s přenosem cajků? Dá se dojet na místo nebo se to nosí z nějakého parkoviště? Popř. jak je to daleko?

                                      Greysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:24:32

                                      Millhouse23 >> jestli tam chceš jet na týden tak ti blahopřeji k tvému rozhodnutí určitě nebudeš litovat já nejsem nějakým zastáncem soukromáků (vlastně je to mnou navštívený první a asi poslední soukromák), ale tady se mi líbilo možná proto tu krásnouu přírodu kolem, všechny fotky jsou focené z lodi blíže k druhému břehu před osmičkou tak ať se ti tam líbí a jezdí ti to o sto šest

                                        Greysmen - Profil | Po 19.7.2010 18:16:35

                                        proti osmičce