- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Soukromý revír Březí
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 19x v ignorovaných.
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 21:37:33
Greysmen >> To je v pohodě,neomezené,loďku na zakrmení si můžeš zdarma půjčit (zakrmit si a pak vrátit správci).
NGreysmen - Profil | Po 29.3.2010 20:47:26
foxxx - >> prosím tě, jak je to tam s možností zavážení a zakrmování ,taky se tam letos s kolegou chystáme na pár dní
Npema - Profil | Po 29.3.2010 20:06:09
loni jsem byl na Březí dvakrát a bohužel bez vytažení ryby. Okolní příroda je opravdu moc krásná a lovná místa pro rybáře pěkně upravená. V dubnu se tam chystáme tak na 3 dny,trošku načerpat energii po dlouhé zimě.
NBejmák - Profil | Po 29.3.2010 18:28:17
foxxx >> já mněl možnost nahlédnout do loni vybraných povolenek největší sežranej mněl 89 cm . a jeden pán odnes 7 kaprů přez 75. napsanejch prase!! krmil si to hned u hráze kuku a střidali se ještě z jedním 14 dní . i tam chrápal .
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 18:21:39
Bejmák >> Dokonce jsem viděli jednoho přes 70cm na Bílce odnášet od vody,už mrtvého...pán úsměv na rtech.Místní ví přesně,kam na ně.Já mám z Bílky nej.68cm,pak 65cm a pár kolem 60cm...
NBejmák - Profil | Po 29.3.2010 18:19:27
Bobertik >> soryy předchozý zpráva byla pro foxxx e .) nějak sem se překlep.
NBejmák - Profil | Po 29.3.2010 18:09:37
Bobertik >> foxxx- jo jo díky moc .koukám že si zkoušel i Bílku, loni tam bylo vytaženo přes 40 kaprů 70 plus a sežráno - to je mazec co.dobytek vydláckej.
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 18:07:18
Bejmák >> Ahoj,díky moc,jak se tam dostanu,tak pak podám info,jak jsme dopadli a co ulovili:-)
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 18:06:37
Bobertik >> Ahoj,tady to máš: http://www.rc-bigfish.cz/rybnik-brezi/rezervace.php
NBejmák - Profil | Po 29.3.2010 17:56:35
foxxx - >> čau podle mích info. letos přibyde pár kaprů 12 plus od kamaráda ze soukrom.rybníku. jinak kapři do 10 kilo , nejlepší nástraha lonského roku kuku a halibut pelety,příští měsíc tam jedem mam to 7 km . tak dej prosím vědět jak jste dopadly.jo a mnoho úspěchů.
Nroce - Profil | Po 29.3.2010 15:51:25
foxxx - 29.3.2010 15:35:09 >> taktiku lovu nechávám na každém. Na Záluží,samozřejmě jo,ale za jiným účelem. Tam jde hlavně o to že si zachytali děti do 15 let zdarma a my jsme měli klid a bylo nám vcelku jedno jestli něco chytnem nebo ne. Jezdíme tam vždy první víkend což je taky tento,ale letos máme prvně jiný tip. Lákají nás i Letiny. Tam je třeba nástěnka nebo něco podobného,kde jsou úlovky z loňského roku. Je zde něco podobného,že bych udělal výlet? Jinak to prostředí v jakém jsou soukromé revíry mi až tolik nevadí,není to moje hobby. Stačí mi 2krát za rok,ale když už jet tak vědět co mohu dosáhnout.
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 15:35:09
roce >> Kapři tam myslím prozatím plavou do deseti kg,revír je zarybněn od minulého roku (pokud se letos už nedosadila větší ryba,což určitě se dosazovat letos bude,co jsem slyšel).Kolik je schopen jeden člověk nachytat za víkend si netroufám říct...každý jak umí,jestli se trefí kaprům do chutě a samozřejmě svůj vliv má i počasí.Můj kamarád loni koncem listopadu ulovil za víkend 30 kaprů a nějakého lína a říkal,že nebát se nakrmit ve větším množství.
Kam jezdíš na soukromáče?Pokud se Ti líbí v Záluží u Korce,tak tohle bude okolní krajinou pro Tebe určitě "ráj"!:-)Chytá se jen z jedné strany,druhý břeh zarostlý,stromy až do vody,fakt pěkný...
Kam jezdíš na soukromáče?Pokud se Ti líbí v Záluží u Korce,tak tohle bude okolní krajinou pro Tebe určitě "ráj"!:-)Chytá se jen z jedné strany,druhý břeh zarostlý,stromy až do vody,fakt pěkný...
Nroce - Profil | Po 29.3.2010 15:26:57
foxxx >> to ti rozumím ale jak velké ryby cm/kg. Teď je tu dost soukromých rybníků a prostředí kolem není taky nejhorší. Na jeden většinou o víkendu nejedu tak mně zajímá co vlastně mohu chytit,když se zdržím déle.
Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 15:17:35
roce >> Myslím,že první dojmy návštěvníků už by být mohli,ať z podzimu loňského roku nebo už třeba teď z víkendu,již je rybník rozmrzlý!My jsme tam byli dvakrát loni na pozdě na podzim,hrozný počasí,ale pár ryb jsme nachytali a i viděli ulovit u ostatních rybářů.Krásní čistí lysci bez poškození,pár šupináčů a velcí líni...tak jsem zvědavý,jak se bude dařit letos,jedeme asi teď v neděli,už se tam těším...:-)
Nroce - Profil | Po 29.3.2010 15:11:57
foxxx - >> není to brzo?Já jsem se o tom dozvěděl v říjnu a protože program byl plný tak už sem nestíhal. Kdy se přesně otvíral na to aby už se mohlo něco hodnotit?Osobně abych mohl hodnotit, tak potřebuji minimálně 3 návštěvy. Zda-li si tam již několikrát byl tak napiš jak ryby apod. Teď je tady na Plzeňsku dost rybníků, tak bude všechny zajímat velikost ryb a množství osádky.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NLexikon boilies komponentů901
NLov z nafukovacího člunu1187
NAnglická firma FOX656
NVýběr prutů značky Century621
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NSoutok Vltavy a Lužnice386
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...














